Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Multa lume sa nauda de motociclism pe motiv ca strada e cel mai periculos loc din lume insa cercetatorii au ajun la concluzia ca patul este cel mai periculos loc din lume .Acolo mor 80% din oameni .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Profesionalism și inteligență! Noii preoți-detectivi folosiți de DNA la percheziții umilesc chiar și ciobăneștii germani, mirosind banii, aurul, și chiar tablourile ascunse prin pereți dubli. Uneori, preoții detectivi merg direct la pont, având informații de la spovedanii înregistrate audio și distribuite de serviciul de informații bisericesc înființat de Patriarh.

http://timesnewroman.ro/it-stiinta/la-perchezitiile-dna-va-participa-si-un-preot-poate-mirosi-banii-mai-bine-decat-un-caine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O gasca de motociclisti duri trece pe o sosea, cand dintr-o data acestia vad o fata care se pregateste sa sara de pe un pod. Motociclistii se opesc iar liderul grupului se da jos de pe motocicleta o intreaba:
- Ce vrei sa faci?
- Vreau sa ma omor.
Desi nu prea sa para insensibil, motociclistul nu vrea totusi sa rateze ocazia, asa ca indrazneste sa continue:
- Pai, inainte sa sari, de ce nu ma saruti?
Fata il saruta fierbinte iar, cand termina, motociclistul exclama:
- Wow, este cel mai bun sarut pe care l-am primit vreodata! Ai talent, nu gluma. Pacat ca vrei sa mori, ca ai putea fi faimoasa. Dar ia spune-mi, de ce vrei sa te sinucizi?
- Pai parintilor mei nu le place ca ma imbrac ca o fata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O gasca de motociclisti duri trece pe o sosea, cand dintr-o data acestia vad o fata care se pregateste sa sara de pe un pod. Motociclistii se opesc iar liderul grupului se da jos de pe motocicleta o intreaba:

- Ce vrei sa faci?

- Vreau sa ma omor.

Desi nu prea sa para insensibil, motociclistul nu vrea totusi sa rateze ocazia, asa ca indrazneste sa continue:

- Pai, inainte sa sari, de ce nu ma saruti?

Fata il saruta fierbinte iar, cand termina, motociclistul exclama:

- Wow, este cel mai bun sarut pe care l-am primit vreodata! Ai talent, nu gluma. Pacat ca vrei sa mori, ca ai putea fi faimoasa. Dar ia spune-mi, de ce vrei sa te sinucizi?

- Pai parintilor mei nu le place ca ma imbrac ca o fata...

:crack: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O gasca de motociclisti duri trece pe o sosea, cand dintr-o data acestia vad o fata care se pregateste sa sara de pe un pod. Motociclistii se opesc iar liderul grupului se da jos de pe motocicleta o intreaba:

- Ce vrei sa faci?

- Vreau sa ma omor.

Desi nu prea sa para insensibil, motociclistul nu vrea totusi sa rateze ocazia, asa ca indrazneste sa continue:

- Pai, inainte sa sari, de ce nu ma saruti?

Fata il saruta fierbinte iar, cand termina, motociclistul exclama:

- Wow, este cel mai bun sarut pe care l-am primit vreodata! Ai talent, nu gluma. Pacat ca vrei sa mori, ca ai putea fi faimoasa. Dar ia spune-mi, de ce vrei sa te sinucizi?

- Pai parintilor mei nu le place ca ma imbrac ca o fata...

:lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Închisoarea, în primul rând, înseamnă reeducare. Uite, după nici doi ani de bulău, Becali a învățat că Gigi vine de la Gheorghe. Încă o condamnare de patru ani și omul va putea să-și pronunțe numele complet fără să citească după buletin.

 

Gigi trebuie să le zică și suporterilor că de-acum înainte el e Gheorghe. Nu de alta, dar ei îl strigă tot pe numele vechi: M*ie Becali!

 

Gheorghe e trist că fetele lui plâng toată ziua. Cică din cauză că sunt urmărite de paparazzi și apar în tabloide. Nu, nu de-asta, ci pentru că citesc în tabloide cum tatăl lor vrea să lase toți banii oamenilor sărmani.

Gigi a spus că abia în pușcărie l-a cunoscut pe Dumnezeu. Of, Gigi, ne pare rău că te dezamăgim, dar tipul ăla înalt și cu barbă care îți apărea noaptea era un psihopat din Botoșani condamnat pentru viol.

http://www.catavencii.ro/gigi-pe-intelesul-lui-gheorghe/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica i-au lasat liberi cu obligatia de a-si gasi un servici si de a-si face o rata la casa si una la masina?

este cam o condamnare la moarte pe viata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu NU cred ca asa ceva e real. Se vede ca e fake. Plus ca nu ai voie sa faci asa ceva, clar!

 

Avand in vedere ca la inceput si la sfarsit se aude o versiune modificata a coloanei sonore de la The Walking Dead, tind sa cred ca-i reclama la serial...

 

 

post-33250-0-60797500-1428074797_thumb.jpg

post-33250-0-28013900-1428074810_thumb.jpg

post-33250-0-58447300-1428074831_thumb.jpg

» Post actualizat in 03 Apr 2015 15:46

NU APASA BUTONUL!!!!!!!!!! :crack: :crack:

https://www.youtube.com/watch?v=946zjvfhY3U

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...