Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

foarte corect omu. Se baga careva la un gratar masiv? ca ii luam o bicicleta omului. Ala e porc crescut semisalbatic la cat par are. ma duc sa ascut cutitul

cam paros si daca vad bine intr-o poza, e si carliontat...e posibil sa fie de mangalita....daca asa e, atunci e mai mult decat ok oferta...din ce am auzit mangalita da carne fara colesterol ("porcul-somon", "uleiul de masline cu 4 picioare")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A married Man died before SEX.
His Wife cut his Penis,
filled it with cement & fixed it in the wall.
Every night she used to go to the wall & get satisfied herself. One day her neighbour saw this..!
He made a hole in the wall removed the husband's penis & put his own penis in place of that.. & waited his turn for sex.
The lady came with a knife...cut his penis & said..."Darlingtoday we are shifting to our new house..!"
Moral,,,, don't put your dick everywhere

Editat de rideordye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Cineva s-a impiedicat!

 

In Anglia, un tip exasperat ca autoritățile locale nu fac nimic în privința gropilor din asfalt a cumpărat câteva spray-uri, a trecut la desenat penisuri în jurul lor, a făcut o pagina no name pe FB și a postat acolo pozele.

Cum asta este ceva destul de ofensator în combinație cu spațiul public, asfaltatorii au fost pusi instant la treaba. Bineînțeles că datorită reacției prompte și eficiente, ideea a devenit virala și a fost pusa în practica la scara deja prea mare la un moment dat.

Povestea este pe bune.

 

Acum tot una pe bune, din categoria Darwin awards:

Miros serios de țigara în camera de hotel. Dupa ceva timp, vad asta pe tavan, peste senzorul de fum:

post-3763-0-92736000-1505076925_thumb.jpg

 

Nu, bineînțeles ca nu sunt toate datele pe stickerele de bagaje aeriene... :))))

 

Iar asta pălește pe lângă unul care s-a gândit sa fumeze în toaleta avionului și eu m-am nimerit după el. Spațiile de fumat din interiorul aeroporturilor sunt maxim de aerisite, ca să va faceți o idee :)).

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Povestea cu Anglia este una (povestita de un coleg și găsită pe net la vremea respectiva -

sa fie un an și jumătate) iar cea cu fumatul alta. În Lutton fumam mereu afara, imediat ce coboram din expres. Drept este ca acolo nu am cautat niciodată spatii de fumat la interior. Singurul aeroport fără spațiu special pentru fumători întâlnit de mine pana acum a fost Istanbul. Sau nu l-am găsit eu, deși am cautat de m-am plictisit (ca sa ieși din aeroport la țigară însemna să treci într-una prin scanner de bagaje + corporal. Restul aveau cam toate prin care am fost. Nu neapărat foarte multe și majoritatea pe aproape.

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...