Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Ornament pentru gard:

post-13269-1414995260.thumb.jpg.d524801928eaa26173ac88e5494e80a5.jpg

post-13269-1414995380.jpg

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doi prieteni se întâlnesc la o bere.

– Băi, să vezi ce mi s-a întâmplat, zice primul. Eram în parc, am văzut o doamnă care venise cu copilul la joacă și avea multe baloane-n mână. Am vrut să-i zic: “vai, dar ce baloane frumoase aveți!”, dar am greșit și i-am spus: “vai, dar ce balcoane frumoase aveţi!”… Şi m-a bălăcărit femeia, m-a făcut cu ou şi cu oțet, a fost nasol rău de tot…

Celălalt se uită dispreţuitor la el, după care-i zice:

– Asta a fost nasol??? Păi atunci stai să-ţi zic ce am păţit eu. Eram cu nevastă-mea la un picnic și am vrut să-i zic: “dă-mi untul”. Ei, și m-am încurcat și i-am zis din greșeală: “băga-mi-aș în mă-ta de nenorocită care ești, că mi-ai distrus viaţa şi mi-ai mâncat tinereţea”!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ion şi Vasile, prieteni buni, discutau la un pahar de bere.

- Vasile, am fost în Turcia la all inclusive, excepţional: mănânci cât vrei, bei cât vrei, cu bar la piscină, lux mare. Dar să vezi ce fază păţesc: mă duc într-o dimineaţă la micul dejun, Maria mea rămâne în cameră. Când mă întorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste tot, mă panichez, mă duc la recepţie şi aflu că e în cameră la Antonio Banderas. Mă duc acolo, bat la uşă, deschide Antonio. Antonio, bărbat bine: înalt, frumos, plin de muşchi, brunet, ochi albaştri, fără pic de burta. Când colo, iese Maria mea dezbrăcată din baie! Cu ţâţele vai mama ei, poponeata lăsat, cearcăne… bă, mi-a fost o ruşine de omul ăla …

 

Exista si varianta cu Angelina Jolie si doua prietene care stateau de vorba la o cafea. Sigur v-ar fi placut mai mult. 

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu uitati sa faceti sport, va trimit ce se mai poarta zilele astea la sala;)

https://www.dailystar.co.uk/fashion-beauty/457887/Gym-wear-mens-neon-skimpy-collection

@P T R  le ai deja? Esti in trend?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna asta 🙂 dar recunosc ca si eu am fost p-aproape cand am bagat prima oara masina noua la pompa. am stat in benzinarie la pompa incercand sa imi dau seama cum si de unde se deschide trapa care ascundea locasul pe unde se introduce motorina/benzina. 

Nu ma iau foarte in serios si de-asta pot face astfel de confesiuni,  sunt sigura ca voi nu ati patit d-astea. 😋

Se putea face un film bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Flower-Power a spus:

Buna asta 🙂 dar recunosc ca si eu am fost p-aproape cand am bagat prima oara masina noua la pompa. am stat in benzinarie la pompa incercand sa imi dau seama cum si de unde se deschide trapa care ascundea locasul pe unde se introduce motorina/benzina. 

Nu ma iau foarte in serios si de-asta pot face astfel de confesiuni,  sunt sigura ca voi nu ati patit d-astea. 😋

Se putea face un film bun.

cu motocicleta este mai simplu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, jerry_mcrie a spus:

parca ziceam ca viiorul este electric?

O fi crezut ca e hibrid.

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

ma iau foarte in serios si de-asta pot face astfel de confesiuni,  sunt sigura ca voi nu ati patit d-astea. 😋

Se putea face un film bun.

Cu fermoarul te descurci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, Flower-Power said:

 sunt sigura ca voi nu ati patit d-astea. 😋

La mine, schimbarea masinii a venit si cu rezervor pe partea opusa, si cu disparitia butonului pentru deschis rezervorul, si cu blocarea clapetei rezervorului odata cu inchiderea din telecomanda (inainte eram sarac, nu aveam inchidere centralizata). Iar automatismele formate in cativa ani s-au modificat cam greu :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...