Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 33 minute, ivan pedala a spus:

Oare aici tre' postata asta?!

71896909_10162433473500626_3140401604897800192_n.jpg

Nu îmi place gluma..e totuși vorba despre o fetiță nu are ce căuta tenta sexuală în acest context. Numai pedofilii au astfel de viziuni și sper și cred că nu e cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am ce varsta are mandra si nici nu ma intereseaza, cert este ca am vazut ca-i mare balamuc pe-aci dupa ce ea s-a bagat unde nu-i fierbea oala. Probabil si-a meritat gluma! Daca tenta ofenseaza, roaga tu moderatorii s-o mute/stearga! Ah...da, intra si pe feizbuciuc si roaga-l pe Zuki' sa faca la fel, ca-i plin de poze ca asta si comentarii pe masura!:blbl:

Cat ma priveste, daca intru sau nu in categoria aia, specificata de tine, te las sa constati singura! ;)

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, Flower-Power a spus:

Nu îmi place gluma..e totuși vorba despre o fetiță nu are ce căuta tenta sexuală în acest context. Numai pedofilii au astfel de viziuni și sper și cred că nu e cazul.

Calmează-te, are 16 ani iar în Europa aia civilizată se tot scriu proiecte de lege să se dea voie de pe la 12 sau 13 ani pe motiv că s-a schimbat vârsta la care se maturizează fetele.

O fi şi lobby puternic din partea Olandei sau Belgiei, nu zic nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Penetru a spus:

Calmează-te, are 16 ani iar în Europa aia civilizată se tot scriu proiecte de lege să se dea voie de pe la 12 sau 13 ani pe motiv că s-a schimbat vârsta la care se maturizează fetele.

O fi şi lobby puternic din partea Olandei sau Belgiei, nu zic nu.

Nu vreau să lungesc discuția dar să se dea voie la ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, Flower-Power a spus:

Nu vreau să lungesc discuția dar să se dea voie la ce?

https://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe

Adică sex de voie, nu cu de-a sila, actual e 14 şi se încearcă reducerea la 12. În poză doar o trage de păr, aşa ceva practicăm la grădiniţă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În poza aia, modelul tras de păr stă cu spatele și este goală.  

Iar afirmația de mai sus ,,probabil și-a meritat gluma" îmi dă sentimentul că nu ne-am civilizat absolut deloc.  Gust amar!

În Ro și sweden vârsta legală este de 18 ani.

Că este la nivel de discuție să se micșoreze această vârstă și ești la curent ,ce pot spune, sunt 2 lucruri  are îmi vin în minte dar o să fiu drăguță și o să exprim unul singur. La nivel declarativ se spun multe, acesta nu este un argument valid pentru că nu are o bază legislativă acceptată în prezent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crizantemo daca in poza era un băiat si nu gretutza te mai bagai in seama? Sau daca era vreun pui de cioară? Hai nu fi mai catolică decat papa si chestia asta pasiv agresiva "1 for all and all for 1 " cand vine vorba sa va luati apararea împotriva bărbaților este aiurea.

Auzi daca mergi la un stand up tu iei glumele personal? Mai scoateți doamnelor bețele din posterior,nu cumva sa va prescrie farmacistul "ia-o-n poponeata".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, Flower-Power a spus:

 

În Ro și sweden vârsta legală este de 18 ani.

 

 

Gasesc amuzanta discutia, asa ca nu suntem off-topic.

In linkul pus mai sus, informatia prezentata ne spune ca varsta pentru consimtit este 15, in ambele state. Nu am studiat codul penal si tind sa iau de bun ce zice wiki.

Pe ce te bazezi cand spui 18?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, Sabin_gabriel a spus:

Crizantemo daca in poza era un băiat si nu gretutza te mai bagai in seama?

Sau daca era vreun pui de cioară? Hai nu fi mai catolică decat papa si chestia asta pasiv agresiva "1 for all and all for 1 " cand vine vorba sa va luati apararea împotriva bărbaților este aiurea.

Auzi daca mergi la un stand up tu iei glumele personal? Mai scoateți doamnelor bețele din posterior,nu cumva sa va prescrie farmacistul "ia-o-n poponeata".

Sabinache, fac un efort să îți răspund și spun asta pentru că mesajul tău e vădit de rea credința și zeflemitor. 1.după cum observi voi săriți ca allfor1and1forall și mai și țipați după mama.

2.dacă merg la standup , mă duc să mă amuz nu să iau lucrurile personal. Nici nu aș avea de ce, nu văd motivul pentru care aș face-o. Acum dacă tu nu percepi nuanța de standup versus poza postată de colegul nostru de forum, e strict părerea ta.

3.și ultimul exemplar să fii..și suntem pe cale de dispariție.

Acum 5 minute, ilarionciobanu a spus:

 

Gasesc amuzanta discutia, asa ca nu suntem off-topic.

In linkul pus mai sus, informatia prezentata ne spune ca varsta pentru consimtit este 15, in ambele state. Nu am studiat codul penal si tind sa iau de bun ce zice wiki.

Pe ce te bazezi cand spui 18?

Mă bazez pe faptul că PENETRU nu a citit informația și nici nu avea de gând. Așa că am zis să fie 18. 

1 oră în urmă, Penetru a spus:

https://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe

Adică sex de voie, nu cu de-a sila, actual e 14 şi se încearcă reducerea la 12. În poză doar o trage de păr, aşa ceva practicăm la grădiniţă.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Violeta asa-i mai bine( video de mai jos) ?Sa stii ca asta este un topic numit Fun.  Cum toti suntem diferiti, percepem "fun-ul" in moduri diferite. Câteodată poate nu-i pe placul nostru ce x sau y consideră fun. Dar soarta ne surâde in cazul de față, avem optiunea de a nu ne uita la ceva daca nu ne place. In concluzie daca nu iti priește poza lui nea tataia de mai sus...nu te uita.  Simplutz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...