Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

În poza aia, modelul tras de păr stă cu spatele și este goală.  

Iar afirmația de mai sus ,,probabil și-a meritat gluma" îmi dă sentimentul că nu ne-am civilizat absolut deloc.  Gust amar!

În Ro și sweden vârsta legală este de 18 ani.

Că este la nivel de discuție să se micșoreze această vârstă și ești la curent ,ce pot spune, sunt 2 lucruri  are îmi vin în minte dar o să fiu drăguță și o să exprim unul singur. La nivel declarativ se spun multe, acesta nu este un argument valid pentru că nu are o bază legislativă acceptată în prezent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crizantemo daca in poza era un băiat si nu gretutza te mai bagai in seama? Sau daca era vreun pui de cioară? Hai nu fi mai catolică decat papa si chestia asta pasiv agresiva "1 for all and all for 1 " cand vine vorba sa va luati apararea împotriva bărbaților este aiurea.

Auzi daca mergi la un stand up tu iei glumele personal? Mai scoateți doamnelor bețele din posterior,nu cumva sa va prescrie farmacistul "ia-o-n poponeata".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, Flower-Power a spus:

 

În Ro și sweden vârsta legală este de 18 ani.

 

 

Gasesc amuzanta discutia, asa ca nu suntem off-topic.

In linkul pus mai sus, informatia prezentata ne spune ca varsta pentru consimtit este 15, in ambele state. Nu am studiat codul penal si tind sa iau de bun ce zice wiki.

Pe ce te bazezi cand spui 18?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, Sabin_gabriel a spus:

Crizantemo daca in poza era un băiat si nu gretutza te mai bagai in seama?

Sau daca era vreun pui de cioară? Hai nu fi mai catolică decat papa si chestia asta pasiv agresiva "1 for all and all for 1 " cand vine vorba sa va luati apararea împotriva bărbaților este aiurea.

Auzi daca mergi la un stand up tu iei glumele personal? Mai scoateți doamnelor bețele din posterior,nu cumva sa va prescrie farmacistul "ia-o-n poponeata".

Sabinache, fac un efort să îți răspund și spun asta pentru că mesajul tău e vădit de rea credința și zeflemitor. 1.după cum observi voi săriți ca allfor1and1forall și mai și țipați după mama.

2.dacă merg la standup , mă duc să mă amuz nu să iau lucrurile personal. Nici nu aș avea de ce, nu văd motivul pentru care aș face-o. Acum dacă tu nu percepi nuanța de standup versus poza postată de colegul nostru de forum, e strict părerea ta.

3.și ultimul exemplar să fii..și suntem pe cale de dispariție.

Acum 5 minute, ilarionciobanu a spus:

 

Gasesc amuzanta discutia, asa ca nu suntem off-topic.

In linkul pus mai sus, informatia prezentata ne spune ca varsta pentru consimtit este 15, in ambele state. Nu am studiat codul penal si tind sa iau de bun ce zice wiki.

Pe ce te bazezi cand spui 18?

Mă bazez pe faptul că PENETRU nu a citit informația și nici nu avea de gând. Așa că am zis să fie 18. 

1 oră în urmă, Penetru a spus:

https://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe

Adică sex de voie, nu cu de-a sila, actual e 14 şi se încearcă reducerea la 12. În poză doar o trage de păr, aşa ceva practicăm la grădiniţă.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Violeta asa-i mai bine( video de mai jos) ?Sa stii ca asta este un topic numit Fun.  Cum toti suntem diferiti, percepem "fun-ul" in moduri diferite. Câteodată poate nu-i pe placul nostru ce x sau y consideră fun. Dar soarta ne surâde in cazul de față, avem optiunea de a nu ne uita la ceva daca nu ne place. In concluzie daca nu iti priește poza lui nea tataia de mai sus...nu te uita.  Simplutz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Flower-Power a spus:

Că este la nivel de discuție să se micșoreze această vârstă și ești la curent ,ce pot spune, sunt 2 lucruri  are îmi vin în minte dar o să fiu drăguță și o să exprim unul singur.

 

Acum, pentru ca esti la curent (ai aflat mai devreme), te incadrezi si pe tine in categoria „sunt 2 lucruri care imi vin in minte“? Sau de acum este loc de nunate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atata ura într-un copil n-am mai vazut. Daca ar avea asta vreun cuvant de zis ar extermina cateva miliarde repede. Faptul ca i se da genul asta de atentie cand ea nu e in stare sa lege doua idei coerent e trist si grav. 

 

In mai putin de 50 de ani populația lumii s-a mai mult decat dublat. Asta inseamna ca in cursul unei vieti de om, om astăzi cu speranța de viata de peste 90 ani, populatia lumii s-a cvadruplat sau mai rau. De la cca 3,5 miliarde la peste 16 miliarde.

 

Raspunsul pentru toate problemele e scoala, dar ea nu cauta soluții, ea cauta atenție. 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, Altair a spus:

Faptul ca i se da genul asta de atentie cand ea nu e in stare sa lege doua idei coerent e trist si grav. 

 

Si mai grav e faptul ca are destui prosti care se uita la ea ca la Dumnezeu, @Starcream de exemplu dar nu e singurul babalau care a pus botul la vrajeala cu Greta. Pe alte forumuri e jale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...