Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Sunt ferm convins, Floricico...deja fiica m-a sunat! Pregateste-ti coaja! O sa-i dau numarul tau de telefon, poate asa te vei linisti ca sa te mai freci de cine nu trebuie!:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stii care-i norocu' tau...?! De-ale ca tine e plin pamantul...si nu-mi place sa torn gaz pe foc! Ai face bine daca ti-ai lua frumos papuceii, cu scuzele de rigoare inainte, si te-ai duce la oalele/tigaile tale, pana nu dezvolti pasiuni ascunse si...Doamne feri'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, Flower-Power a spus:

Da, hai să facem matematică și dacă te deranjează rezultatul, nu e vina mea. Tu ai deschis subiectul și pare că am atins o coardă sensibilă. În bilet menționează că s-au căsătorit in '82, când practic tu nici nu erai născut, și menționează si faptul că la momentul scrierii biletului sunt căsătoriți de 34 ani. De aici rezultă doua lucruri: 1. Biletul a fost scris in 2016 si al doilea ți-l relatez pe îndelete mai jos.

 De" regulă", copiii apar cam în primii 10 ani dacă nu 5 de căsătorie ( nu vorbesc de faptul că există și relații în care se nasc întâi copiii și mai apoi părinții se căsătoresc, nu e aplicabil pentru anii 80 ) zic 10 ca să fim on the safe side, rezultă din orice punct de vedere că minunații copiii nu mai sunt minori. Dacă extrapolăm, durerea sfâșietoare care ți-a dat aritmii sau lacrimi ,de fapt, nu există. 

Qed.

 

 

 

poate au fost infiati copiii, asa dupa vreo 30 de ani de incercari nereusite.. nu de alta, dar nici "demonstratia" ta pe care ne-o chiueduiesti in fata, nu tine, pentru ca la varsta aia de 24+ ani, nu mai putem vorbi de copii intretinuti, se presupune ca ar sta deja pe puterilor lor, poate chiar la casa lor, nu sa depinda de mancarea de la parinti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivan, nu am nicio pasiune pentru tine/dvs. Relax, take it easy! Nu știu ce fumezi dar sigur nu fumăm același lucru.

Acum 2 minute, frankone a spus:

poate au fost infiati copiii, asa dupa vreo 30 de ani de incercari nereusite.. nu de alta, dar nici "demonstratia" ta pe care ne-o chiueduiesti in fata, nu tine, pentru ca la varsta aia de 24+ ani, nu mai putem vorbi de copii intretinuti, se presupune ca ar sta deja pe puterilor lor, poate chiar la casa lor, nu sa depinda de mancarea de la parinti.

Da,măi, inseminare artificială..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, john17 a spus:

La pit stop,o uitat sa-i dea oarece "benzina" (🍺)lu' Dorel jr... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un cuplu care se săruta în scara blocului, când deodată sosește tatăl fetei.  Ea își aranjeaza repede fusta, bluza și parul. Tatăl îi spune iubitului:
- Bună fiule, esti bine?  Hai sus sa cinăm, cred ca ești epuizat !
- Nu, mulțumesc foarte mult domnule, eu tocmai  plecam.
- Nu, tinere, urcă!
Până la urmă își ia inima-n dinți, urca și mama fetei foarte încântată de vizită, îi servește cu o sticlă de vin și niște chiftele.  Băiatul încearcă primul și îi spune doamnei:
- Aceste chiftele de pește sunt grozave!
Tatăl în acel moment dându-i una peste cap îi  spune:
- Serveste-te cu cealaltă mână ca sunt de pui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, cobi a spus:

:crack:

tati, reclama are 6 ani şi 27 de milioane de vizualizări . probabil eşti ultimul care nu o văzuse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...