Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1874

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ca sa formezi trebuia sa apesi pe furca, in succesiuni rapide, fiecare cifra a numarului: 1 apasare pentru 1, 6 apasari pentru 6 si 10 apasari pentru a forma 0.

Distractia maxima in legatura cu asta a fost intr-o seara cand, dupa ce am colindat prin diverse locuri, ne-am oprit la un fast-food/bar ca sa mancam ceva si sa continuam cu berile. Am nimerit la o masa care era langa un telefon asezat pe pervaz. Telefonul avea lacat. A venit vorba de metoda asta de format si am inceput sa ne sunam prietenii sa le spunem unde suntem. Distractia venea din faptul ca era foarte greu sa nimersti numarul de mobil din apasarile alea rapide asa ca multe apeluri erau eroare sau destinatar gresit. Ospatarita nu intelegea de ce ne distram noi asa tare si de ce ne facem ca vorbim la telefon. Intr-un tarziu i-am explicat care-i faza, nu prea voia sa creada ca functioneaza, da' s-a lamurit. A concluzionat ca o sa se distreze tare si seful cand o sa vada factura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, ilarionciobanu a spus:

Ca sa formezi trebuia sa apesi pe furca, in succesiuni rapide, fiecare cifra a numarului: 1 apasare pentru 1, 6 apasari pentru 6 si 10 apasari pentru a forma 0.

Distractia maxima in legatura cu asta a fost intr-o seara cand, dupa ce am colindat prin diverse locuri, ne-am oprit la un fast-food/bar ca sa mancam ceva si sa continuam cu berile. Am nimerit la o masa care era langa un telefon asezat pe pervaz. Telefonul avea lacat. A venit vorba de metoda asta de format si am inceput sa ne sunam prietenii sa le spunem unde suntem. Distractia venea din faptul ca era foarte greu sa nimersti numarul de mobil din apasarile alea rapide asa ca multe apeluri erau eroare sau destinatar gresit. Ospatarita nu intelegea de ce ne distram noi asa tare si de ce ne facem ca vorbim la telefon. Intr-un tarziu i-am explicat care-i faza, nu prea voia sa creada ca functioneaza, da' s-a lamurit. A concluzionat ca o sa se distreze tare si seful cand o sa vada factura.

E adevarat ce spui. Am vazut pe unul de la telefoane facand chestia asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, Starcream a spus:

Pff, si eu aveam d-ala cu disc. Doar ca la noi in casa interesul era sa blocam outcalls, nu in. Asa ca in timpul zilei cand erai ai mei la munca, telefonul statea cu un lacatel prins de disc, sa nu poti sa formezi :))

Păi probabil știau ai tăi ce știau de trebuia să îți pună lăcățel..la ce mai ai lăcățel zilele astea? 😁 nevasta la ce ți-a pus? Uite, pentru tine , ca să înțelegi mai bine cum funcționăm..te învăț de bine.

20191121_162630.jpg

20191121_162502.jpg

20191121_162534.jpg

20191121_162521.jpg

20191121_162600.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reprezentanții unei fabrici de bere merg îndurerați la familia victimei sa îi anunțe că soțul a căzut în bazinul de bere și a murit înecat.
- S-a chinuit mult? a întrebat soția...
- N-am prea crede, au zis reprezentanții fabricii, a ieșit de vreo trei ori să se pișe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se întâlnesc organele omului la ședință...fiecare cerea mai mult respect.Inima zice...eu pompez sânge,merit respect.Plămânii zic..noi pompăm aerul necesar vieții,merităm respect,rinichii zic...noi filtrăm toxinele,merităm respect.Penisul zice...eu merit cel mai mult respect,lucrez în întuneric,umezeală,presiune....și cu capul în jos,merit cel mai mult respect😁😁😁😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, pinnochio a spus:

Se întâlnesc organele omului la ședință...fiecare cerea mai mult respect.Inima zice...eu pompez sânge,merit respect.Plămânii zic..noi pompăm aerul necesar vieții,merităm respect,rinichii zic...noi filtrăm toxinele,merităm respect.Penisul zice...eu merit cel mai mult respect,lucrez în întuneric,umezeală,presiune....și cu capul în jos,merit cel mai mult respect😁😁😁😁

Daca e cu capul in jos, e respectul adresat pensionarilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Starcream a spus:

Ia zi floricica 

 

EEEAA548-894D-4E8C-80C0-9EEDB8076F8C.jpeg

Well , nu ești open minded și excluzi băiețeii epilați..sau ai sesizat ceva nou acasă de care vrei să ne povestești?😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...