Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator goe 75
18 hours ago, Starcream said:

Cum ati reusit voi sa urmăriți videoul mai mult de 10 secunde, nu stiu...


Goe ar avea ceva de zis aici184575D3-0969-4E9E-A6DB-48A107590002.thumb.jpeg.57ee45516156f6be681fb9eba49d685c.jpeg

 

 

Ce barbat e ala care trage apa si pune capcacul jos? 

 

 

Daca nu te prinzi , trebuie sa urmaresti acel viodeo mai mult de 10 secunde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa se intampla cand te blochezi in forma mesajului si ratezi fondul. Nici mie nu imi place stilul ei smuls si voit exagerat dar mesajul e simplu: pe zi ce trece baietii, ca nu ii pot numi barbati, se efimineaza din ce in ce mai rau si in proportie crescatoare.

 

Chiar ieri seara am nimerit langa o gasca de vreo 5 baeti din astia cu iegari 3 sferturi si sosete scurte. Mai nene, e decembrie, ma holbam la 10 glezne invinetite de frig ca imi venea sa ma duc sa-i intreb de unde isi iau tampoane.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a venit cu nimic nou dar multe chestii sunt repetitive, nu? Tu nu te-ai uitat de 2 ori la acelasi film niciodata? Aceeasi carte de 2 ori? Daca tu stiai informatiile deja inseamna ca nu ti se adreseaza tie, e simplu. Relaxeaza-te, nu te-am atacat cu nimic, nu a fost intentia mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Starcream a spus:

Te rog spune-mi ca intelectuala Dana Budeanu a afirmat in acel video niste informatii in premiera, ce nu au mai fost zise de nimeni, iar eu ca nu m-am uitat sunt acum mai slab informat ca am ratat mesajul ei.

Altfel nu are sens ce ai zis.

Aiureli de baba nebuna... Vulpea la struguri... Ar trebui sa lase copiii astia in pace. Toti am fost tineri, si am fost priviti la fel. Faptul ca are un punct de vedere (oarecum argumentat), nu inseamna ca are dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Femeii aleia ii cam place sa se contrazica. De exemplu nu am inteles care e rolul femeii dupa ea, sa stea toata ziua in oglinda sau sa stea toata ziua cu matura in mana /  sa stearga praful? 

 

Cat despre pizdificarea societatii, asta a inceput de la ele, niciodata mulțumite si hotărâte sa ia ele frâiele in mana sa arate ce bine e cu ele in capu' la societate. 

 

Goe cred ca se referea la lasat capacul jos dupa ce se pisa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

1 hour ago, Altair said:

Femeii aleia ii cam place sa se contrazica. De exemplu nu am inteles care e rolul femeii dupa ea, sa stea toata ziua in oglinda sau sa stea toata ziua cu matura in mana /  sa stearga praful? 

 

Cat despre pizdificarea societatii, asta a inceput de la ele, niciodata mulțumite si hotărâte sa ia ele frâiele in mana sa arate ce bine e cu ele in capu' la societate. 

 

Goe cred ca se referea la lasat capacul jos dupa ce se pisa

 

Aia cred ca exagereaza voit, o arde agresiv doar-doar s-o lipi de vreunu. Nu cred ca are idei atat de radicale in spatele usilor inchise.

 

Goe cred ca zice de colac, ala pe care stai cu fundu'. Dar eu am rezolvat problema asta cand las colac+capac jos dupa pipi si inainte sa trag apa. Pe langa faptul ca e mai igienic, nu mai zboara particule fine de apa clocita peste tot, mi se pare ca merge si la feng shui, arata mai bine toaleta in pozele pe fatacarte. Si le las asa. Ati vrut egalitate, luati d-aici :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, paulynos a spus:

Pe ce te bazezi? Pe cine a fost facuta statistica asta, pe albi, sau negri? :laugh:

De ghio de la politica-social. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 01.12.2019 la 7:23, pitesti2010 a spus:

32248.thumb.jpg.612aea0dfc25ec3a27d6df2e489137fd.jpg

La dezghețarea drumurilor se folosește clorura de calciu, care e tot o sare, și care se folosește la producerea alimentelor ‘de tip brânză’ adică acel produs alb care se pune de obicei în merdenele 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...