Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

- Ce ma dispera autocorectorul la telefon, i-am scris unei colege de muncă:  "joi vreau sa te fuck ca pe o cațea în călduri!"

- Si ce voiai să scrii?

- Vineri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a zis mie una ca nu sunt femee adevarată dacă nu am născut natural. Că numa toantele nasc prin cezariană. Așa că singurul lucru pe care îl mai poți face ca sa treci cum trebuie prin chinurile nașterii și să devii femee adevarată este să te duci la masaj anticelulitic. Zis si facut. 
SPUNE STOP CELULITEI! Era un mesaj acolo la cabinetul anticelulitic. Eu i-am spus STOP de cand aveam 14 ani, dar se pare că celulita e ca cristoșeii lu’ Firea, pur și simplu apar în fiecare zi, la orice colț de stradă. N-ai cum să scapi de ei. 
Hai că asta e ziua cand celulita va fi exorcizată!, îmi zic. 
Intru în cabinet, o fetiță din asta de 40 de chile imbracată mă astepta cu mânecile suflecate. Zic, haide măăă, pai ce sa faca asta cu celulita mea? Poate îi dau eu celulita ei! 
“Cate minute?” lătră slabanoaga cu toate amigdalele, de am crezut că mă zguduie Hulk. 
Îmi revin repede. 90 mă gândesc. 60 e prea puțin. 
Ma dezbrac, mă și când pune slăbănoaga mâna pe mine, i-am simțit toate cele 40 de chile! Și începe să frământe. Măi, mi-era rușine să țip dar începusem să trăiesc ultima scena din Gladiatorul, cand trecea el cu mâna prin grâu, spre marea muarte. Apoi m-am mutat la BraveHeart, cand e el eviscerat. Apoi la Die Hard, când merge el desculț prin cioburi. Mă uit în telefon, trecuseră doar 5 minute iar eu voiam doar să mă simt ca în Titanic, când e Leo pe lespedea aia și se duce la fund și se termină totul și e liniște. 
Cu scuipat în coltul gurii bălmăjesc: se poate mai încet, va rog? 
“- Cum mai incet, păi nu mai e anticelulitic, doamnă, mai bine va mângâi!!!”, a lătrat iar schioada la mine de mi s-au mișcat organele interne. 
- “Dacă v-a placut burgării și micii...” adaugă slabanoaga cu ură, de parcă îi fwtusem bărbatul în ziua nunții. 
10 minute. Mai sunt 80. Vai plm! 
“Mai puneți gura pă mic? 
“Mai băgați în gura șaorma?”
“Mai puneți maioneză pă cartofi?!?”
Ma admonestează în glumă, cu umorul unui Mickey Mouse în kurul gol la o petrecere de copii. 
Nici nu pot sa îi răspund, că simt sânge în gură. 
Mă uit pentru a suta oară la ceas. Eram maltratată de doar 15 minute și mă simteam deja ca Iliescu așteptând muartea. 
Zic, Doamne, fă ceva să îmi alini suferința! 
20 de minute. Inger ingerasul meu, o data, de 5 ori, de 20 de ori. 
Și deodată am avut revelația: bag plwa în masajul anticelulitic!!!!
M-am măritat? M-am măritat. Ce morții mă-sii îmi mai trebuie mie masaj anticelulitic, femee la casa ei, cu ostropelul pe foc? Ia să facă masaj anticelulitic astea nemăritatele, că io am suferit destul la viața mea pe la coafoare și saloane! Ia să o suporte pe slăbănoaga asta antipatică alea care își caută jumătatea și își iau bluze cu vedere la buric iarna! 
Ia să nu mănânce mici și bugeri alea care așteaptă sms lângă telefon, nu io care primesc sms să iau o pâine când mă întorc acasă. 
M-am scuzat la slăbănoagă că m-a inundat vecinu de sus. Nu cred că m-a crezut. Oricum, bag plwa în masajul vostru anticelulitic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, pitesti2010 a spus:

 

🤗

 

 

😘

Asta cu masajul anticelulitic ,am râs ..e un deja vu la mine..doar că aia care mă masa la mine acasa nu avea 40 kile era la vreo 70 așa..și o forță în brațe ceva ce nu am mai simțit în viața mea..acum vine la mine una mai blândă care mă masează și asta dar cumva am căpătat rezistență la durere.  Mai sunt vânătă dar e un semn de mulțumire că scoate dracii, adică celulita din mine.😆 mai trag o înjurătură, mă înțelege, mă cunoaște.

Și să nu uit de ce am intrat, să vă zic...

Screenshot_20200207-151825_Samsung Internet.jpg

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu, eu nu am vazut pana acum ca celulita sa dispara. Dar, pentru ca vad prin ce chinuri treceti, spun ca aproape ca nici nu se mai vede. Dar e doar de imbarbatare, ceva de genul cand ne spuneti voi ca am mai slabit si ca nici burta nu mai avem...

 

242.thumb.jpg.b8e81a72be31c896757f5587d86b52ae.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai măi, ca să fim chit..nici voi nu aveți burtă ,nici noi nu avem celulită..pretty fair. Bine, eu chiar știu oameni fără burtă, deci sunt avantajată.😂

Până una alta nu înțeleg de ce îmi apar astfel de notificări, poate au aflat că în câteva zile împlinesc o vârstă..wtf

Screenshot_20200207-214747_Samsung Internet.jpg

Acum 2 minute, Nguyen a spus:

 

Si eu care credeam ca te-ai maritat iar...

Nu fată, eu învăț din greșeli..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Flower-Power a spus:

Nu fată, eu învăț din greșeli..

 

Nasol. cel mai bine e sa inveti din greselile altora, asa nu ai de suferit. Dar pana la urma ce e viata fara suferinta...

 

Hai da-ma dracului ca devin sentimental.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WHITE WOMEN
First date: You get to kiss her goodnight.
Second date: You get to grope all over and make out.
Third date: You get to have sex, but only in the missionary position.

 

IRISH WOMEN
First Date: You both get blind drunk and have sex.
Second Date: You both get blind drunk and have sex.
20th Anniversary: You both get blind drunk and have sex.

 

ITALIAN WOMEN
First Date: You take her to a play and an expensive restaurant.
Second Date: You meet her parents and her Mom makes spaghetti and meatballs.
Third Date: You have sex, she wants to marry you and insists on a 3-carat ring.
5th Anniversary: You already have 5 kids together and hate the thought of having sex.
6th Anniversary: You find yourself a girlfriend.

 

CHINESE WOMEN
First date: You get to buy her an expensive dinner, but nothing happens.
Second date: You buy her an even more expensive dinner. Nothing happens again.
Third date: You don't even get to the third date and you already realized nothing is going to happen.

 

INDIAN WOMEN
First date: Meet her parents.
Second date: Set the date of the wedding.
Third date: Wedding night.

 

BLACK WOMEN
First Date: You get to buy her a really expensive dinner.
Second Date: You get to buy her and her girlfriends a really expensive dinner.
Third Date: You get to pay her rent.
Tenth Date: She's pregnant by someone other than you.

 

MEXICAN WOMEN
First Date: You buy her an expensive dinner, get drunk on Tequila, and have sex in the back of her car.
Second Date: She's pregnant.
Third Date: She moves in. One week later - her mother, father, his girlfriend, her two sisters, her brother, all of their kids, her grandma, her father's girlfriend's mother, her two cousins, her sister's boyfriend and his three kids move in and you live on rice and beans for the rest of your life in your home that used to be nice, but now looks like a home along the Rio Grande.

 

The point? 

DON'T YOU JUST LOVE IRISH WOMEN?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Kagemusha a spus:

WHITE WOMEN
First date: You get to kiss her goodnight.
Second date: You get to grope all over and make out.
Third date: You get to have sex, but only in the missionary position.

 

IRISH WOMEN
First Date: You both get blind drunk and have sex.
Second Date: You both get blind drunk and have sex.
20th Anniversary: You both get blind drunk and have sex.

 

ITALIAN WOMEN
First Date: You take her to a play and an expensive restaurant.
Second Date: You meet her parents and her Mom makes spaghetti and meatballs.
Third Date: You have sex, she wants to marry you and insists on a 3-carat ring.
5th Anniversary: You already have 5 kids together and hate the thought of having sex.
6th Anniversary: You find yourself a girlfriend.

 

CHINESE WOMEN
First date: You get to buy her an expensive dinner, but nothing happens.
Second date: You buy her an even more expensive dinner. Nothing happens again.
Third date: You don't even get to the third date and you already realized nothing is going to happen.

 

INDIAN WOMEN
First date: Meet her parents.
Second date: Set the date of the wedding.
Third date: Wedding night.

 

BLACK WOMEN
First Date: You get to buy her a really expensive dinner.
Second Date: You get to buy her and her girlfriends a really expensive dinner.
Third Date: You get to pay her rent.
Tenth Date: She's pregnant by someone other than you.

 

MEXICAN WOMEN
First Date: You buy her an expensive dinner, get drunk on Tequila, and have sex in the back of her car.
Second Date: She's pregnant.
Third Date: She moves in. One week later - her mother, father, his girlfriend, her two sisters, her brother, all of their kids, her grandma, her father's girlfriend's mother, her two cousins, her sister's boyfriend and his three kids move in and you live on rice and beans for the rest of your life in your home that used to be nice, but now looks like a home along the Rio Grande.

 

The point? 

DON'T YOU JUST LOVE IRISH WOMEN?

😅😅👌

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Doi tineri erau casatoriti doar de doua saptamani. Sotul, desi era foarte indragostit, abia astepta sa iasa in oras cu vechii lui prieteni sa petreaca.
Asa ca ii spuse sotiei:
- Scumpa mea, vin repede.
- Unde mergi, iubitel? intreba sotia.
- Merg pana la bar, draguto. Sa beau o bere.
Sotia spuse:
- Vrei bere, dragostea mea?
Deschise usa de la frigider si ii arata 25 de tipuri diferite de bere, din 12 tari diferite: Germania, Olanda, Danemarca...
Sotul nu stia ce sa faca, sigurul lucru pe care a fost in stare sa il spuna a fost:
- Da, acadeaua mea... dar la bar... stii tu... au halbe inghetate...
Nu a apaucat sa termine fraza ca sotia il intrerupse:
- Vrei halba inghetata, iepuras? si scoase din congelator o halba atat de inghetata ca abia putea sa o tina in mana.
Sotul devenise cam palid, dar spuse:
- Da, motanel, dar la bar au tot felul de gustari delicioase... Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?
- Vrei gustari papusel?
Deschise cuptorul si scoase 5 tavi cu diverse gustari aburinde: aripioare de pui, ciuperci, coaste de porc...
- Dar, draga mea... la bar... stii, se mai injura, se vorbeste urat...
- Vrei vorbe urate draga? Auzi, ba, bilute! Bea-ti in p**a mea berea in nenorocita aia de halba inghetata si manca-ti cacatele de gustari, pentru ca esti insurat si nu mergi nicaieri!!! Clar, nenorocitule?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...