Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Acum 5 ore, pitesti2010 a spus:

Macar a mea e frumoasa...

 

8442.thumb.jpg.d5b8c041da3be5e26208105ff8d3c01f.jpg

Frumoasa asta e rudă cu Forest Whitaker sau cu motocicleta?

 

 

thumb_bmw-forest-whitaker-motorcycles-53700460.png

Acum 5 ore, pitesti2010 a spus:

Macar a mea e frumoasa...

 

8442.thumb.jpg.d5b8c041da3be5e26208105ff8d3c01f.jpg

Frumoasa asta e rudă cu Forest Whitaker sau cu motocicleta?

 

 

Acum 5 ore, pitesti2010 a spus:

Macar a mea e frumoasa...

 

8442.thumb.jpg.d5b8c041da3be5e26208105ff8d3c01f.jpg

Frumoasa asta e rudă cu Forest Whitaker sau cu motocicleta?

 

thumb_bmw-forest-whitaker-motorcycles-53700460.png.8662e7134cfa29452275560b71360d05.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 3 minute, Penetru a spus:

Frumoasa asta e rudă cu Forest Whitaker sau cu motocicleta?

 

 

thumb_bmw-forest-whitaker-motorcycles-53700460.png

Frumoasa asta e rudă cu Forest Whitaker sau cu motocicleta?

Da! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, pitesti2010 a spus:

Este all inclusive. 😂

 

Uitati aici problema. Sa va vad cu o rezolvati pe asta :)

 

2358.thumb.jpg.8814cc22afc1d0278d6be2e029eb070c.jpg

Răspuns corect: părerea mea că 0 pere.

Nelu nare mâini. Sa loat acum doi ani cu alu clanu Cosmos de la un bagaj și sa lăsat cu săbii și mâini ânprăștiate, aicea, la noi ân cartier. Ce pere să culeagă Nelu? Ai să fim serioși, că nu facem glume cu destea!

E și fratele meu aicea, Carabă Bonbardieru, poa să vă confirme. Ia zi, Carabă! Ce pere să culeagă Nelu?

-Haha, să moară familia mea, că știu că nu e de râs, da nu mai poți cu ăștia! Pe Nelu âl știu de când erea ân putere! Erea smardoi de smardoi până să aibe discuții cu ăștia a lu Cosmos! Erea spartan, nimenea navea ce săi clatine coroana! Dădea cu pumnu, făcea gaură ân asfalt, naveai ce săi sufli lu fratele nostru. Asta până când sa lăsat cu decupatu de membre, i lea loat ca la Master Șef, dintro tăietură. Deci 0, normal că 0 a cules! Cu ce să culeagă dacă nu mai are mâini? Cu picioarele?

-Poate și cu picioarele...

-Poate, da cu alea te cocoți ân păr, faci priză pă scoarță! Ajungi pă creangă, ai nevoie de echilibru! Nai cum cu picioarele! Deci 0! Plus că, hai să vă mai zic âncă ceva...

-???

-Lu Nelu nui plăcea perele, că erea ânnecăcioase. El decât kivi, atâta servea. Erea preferatul lui din punct de vedere la fructe. Și pe la nunți, și pe la boteze, pe unde mergea, dacă âl serveai cu aperitive deastea cu pere, le refuza: "Sămi bag p**a ân perili voastre, că mi se apleacă de la ele. Kivi nai?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, pitesti2010 a spus:

 

Uitati aici problema. Sa va vad cu o rezolvati pe asta :)

 

2358.thumb.jpg.8814cc22afc1d0278d6be2e029eb070c.jpg

 

Citez de undeva "rezolvarea":

 

"Ana are salariu de 2000 de lei, si sotul ei Radu are 2500 lei. Daca Ana cheltuie lunar cate 5000 de lei, stie Radu de existenta lui Nelu?" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un calator ajunge la hanul "Gheorghe si Balaurul". Bate la usa, i se întredeschide si o femeie îl întreaba:
- Ce vrei?
- As dori sa înnoptez la han si daca ati avea si o farfurie cu mâncare...
- Nu avem!
Si i se trânteste usa în nas. Bate din nou la usa. Usa se întredeschide si aceeasi femeie îl întreaba:
- Ce vrei?
- N-as putea sa vorbesc si cu Gheorghe?
 

 

 

Stiti vorba aia: "s-o mananci fripta"? Asta este la cuptor: 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ne invata filmele americane:


1. Apartamentele mari, tip penthouse, din New York, au o chirie convenabila pentru oricine, fie el somer sau director.
2. Cel putin unul din doi gemeni identici este diabolic.
3. Daca trebuie sa dezamorsezi o bomba nu ai de ce sa-ti faci griji, intotdeauna vei alege corect firul care trebuie taiat.
4. Mai toate computerele tip laptop sunt suficient de puternice pentru a patrunde in sistemul de comunicatii al oricarei civilizatii extraterestre invadatoare.
5. Nu conteaza daca intr-o lupta martiala numarul adversarilor este foarte mare, inamicii tai vor astepta rabdatori sa te atace unul cate unul, dansand in jurul tau intr-o maniera amenintatoare, pana cand ii faci knock-out pe cei dinainte.
6. Cand stingi lumina pentru a te duce la culcare, tot ce se afla in dormitorul tau se vede perfect, numai ca intr-o usoara penumbra.
7. Daca esti blonda si draguta, este foarte probabil sa ajungi expert mondial in fisiune nucleara la varsta de 22 de ani.
8. Politistii cinstiti si muncitori sunt in mod traditional impuscati cu trei zile inainte de pensionare.
9. Decat sa risipeasca gloantele, megalomaniacii prefera sa-si ucida adversarii pe care-i prind folosind masinarii complicate, care cuprind rachete, sisteme electronice, gaze mortale, lasere sau rechini mancatori de oameni, ce le ofera prizonierilor cam 20 de minute pentru a evada.
10. Toate paturile au cearsafuri speciale, probabil in forma de L, care ajung pana la subratul femeii care doarme, dar depasesc numai cu putin coapsele barbatului de langa ea.
11. Toate pungile cu cumparaturi contin cel putin o paine-bagheta.
12. Este foarte usor pentru oricine sa piloteze un avion, pana la aterizare, urmand instructiunile cuiva din turnul de control.
13. Odata pus pe buze, rujul nu mai dispare de acolo, orice ai face, inclusiv scufundari submarine.
14. Cel mai probabil vei supravietui unei batalii, dar numai daca nu faci greseala sa arati inainte cuiva fotografia iubitei care te asteapta acasa.
15. Daca vrei se te dai drept ofiter german sau rus, nu-i nevoie sa stii limbi straine, este suficient un accent potrivit.
16. Turnul Eiffel se vede pe orice fereastra din Paris.
17. Un barbat nu va arata nici un semn de durere in cursul celor mai feroce lupte, dar se va crispa cu totul cand o femeie incearca sa-i curete zgarieturile.
18. Daca undeva se vede un panou de sticla, mai devreme sau mai tarziu cineva va trece prin el.
19. Daca locuiesc intr-o casa bantuita, femeile vor iesi - dar numai in cele mai transparente desuuri - sa vada ce este cu sunetele ciudate pe care le aud.
20. Un computer pe care trebuie sa deschizi un fisier text nu va avea cursor, dar va spune intotdeauna: "Introdu parola".
21. Cand conduci pe un drum perfect drept este intotdeauna necesar sa rotesti voiniceste de volan in stanga si in dreapta la fiecare cateva momente.
22. Toate bombele au un ceas electronic cu cifre mari si rosii, pentru a sti exact cat mai este pana la explozie.
23. Un detectiv poate rezolva un caz numai dupa ce a fost suspendat.
24. Daca te hotarasti sa dansezi pe strada, toti cei pe care ii vei intalni vor cunoaste perfect pasii.
25. Departamentele de politie dau ofiterilor teste de personalitate pentru a fi sigure ca ii vor face parteneri pe cei care se potrivesc mai putin.
26. Cand sunt singuri, toti ofiterii rusi prefera sa vorbeasca unul cu altul in engleza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Ne aflăm aici cu domnul Vasile, care astăzi împlinește frumoasa vârstă de 105 ani. Spuneți-ne, care este secretul dumneavoastră?
- Odată i-am supt pu#!@ paznicului de noapte ca să mă lase să intru în cămin.
- Mă refeream pentru longevitate...
- Ah, multe fructe și legume!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Într-un orăşel, un preot care are nevoie să meargă la toaletă intră într-un club, caută WC-ul şi, cum nu-l găseşte, întreabă barmanulul:
- Mă scuzaţi, domnule, unde e toaleta?
- Îmi pare rău, părinte, dar nu vă recomand să intraţi acolo.
- De ce?
- Fiindcă în toaleta bărbaţilor este o statuie cu o femeie goală, iar singurul lucru care acoperă părţile ei intime este o frunză.
- E ridicol, chiar credeţi că pot fi ispitit? O să mă uit în cealaltă direcţie!
Intră popa la toaletă. În club, muzica şi dansul continuă, dar, la un moment dat, se sting luminile. Lumea aplaudă, iar când iese preotul, toţi îl salută veseli.
- Nu înţeleg, zice preotul, sărbătoriţi faptul că am intrat la toaletă?
- Da, pentru că acum sunteţi de-al nostru!
- Mă tem că nu înţeleg.
- Vedeţi dv., părinte, de fiecare dată când cineva ridică frunza, luminile se sting.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.thumb.jpg.0ef5cbdbb666643029fd5950dc02aef7.jpg

 

 

Trei oşence, foste prietene din copilărie, colege de şcoala mai târziu, se întâlnesc după mai mulţi ani, deja mature. După îmbrăţişările de rigoare şi întrebări ca „ce mai faci?” etc., ajung la subiectul următor:
– D-apoi tu Marie, luatu-te-ai?
– Luat dară!
– Şi cum-ui?
– Apoi, dragili meli, mi-am luat un ficior mândru, chipeş, puternic, numai că ari un beteşug!
– Dusu-l-ai la doftor?
– Dus.
– Şi ce-o zis doftoru’?
– O zis că-i surd de-o ureche!
– No las că nu-i bai, doar nu trebuie şă audă toate cele!
– D-apoi tu Anuţa, tu luatu-te-ai?
– D-apoi cum?
– Şi-al tău cum-ui?
– Doamne că al meu îi ca o cătană, mere ţanţoş pe uliţă şi îi tare ca un taur, frumos ca soarele, da’ are un beteşug!
– Dusu-l-ai la doftor?
– Dus.
– Şi ce-o zis doftor?
– O zis că-i chior de un ochi, nu vedi bini!
– No las’ că nu-i bai, doară nu trebuie să vadă chiar toate cele!?
– D-apoi tu Minodora, tu luatu-te-ai?
– Păi tu fetelor eu mi-am luat un ficior cum nu să mai există pe suprafaţa pământului! Păi al meu îi cat bradul, îi deştept, puternic ca un urs, frumos ca o icoană, da are şi al meu un beteşug!
– Da’ ce beteşug are, bată-l norocu’ ?
– Păi al meu dimineaţa mă f… , la amiaza mă f… , seara mă f… !!!
– Si dusu-l-ai la doftor?
– Dus.
– Si ce-o zis doftoru’?
– O zis că n-are ţinere de minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...