Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 oră, taurus a spus:

Se pare că ai sărit vreo două etape/modele... 😏

Astea-s cam ultimul model🤔

Depinde cum privești lucrurile, ar putea fi chiar cel din capul listei, primul.😂 

Acum 11 ore, Christian 1 a spus:

Mno,dilema ai creat-o.

Ne lamuresti sau ne lasi asa? :)

Toba ,galerie.. nu stiu nici eu ..de un an,dar am postat bubița anul trecut, am povestit cum s-a întâmplat, pe scurt.

Acum 16 minute, Adrian M. a spus:

Iote l. N are el gleznuta fina si arsa?? 

IMG-20200228-WA0007.jpg

 

 

😂😂😂 vezi că e doar pentru păr 😉

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Flower-Power a spus:

Depinde cum privești lucrurile, ar putea fi chiar cel din capul listei, primul.😂 

Toba ,galerie.. nu stiu nici eu ..de un an,dar am postat bubița anul trecut, am povestit cum s-a întâmplat, pe scurt.

 

 

😂😂😂 vezi că e doar pentru păr 😉

 

Lasa... Bine ca nu-i la inima...  (arsura).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, ilarionciobanu a spus:

 

Floareo, e pe stangu' (daca poza e originala), care toba? Parca ziceai ca stii sa te incalti cu seveu'

Ca o femeie libera, puternica, si independenta, Floricica s-a fript unde a dorit ea ,da? ce o dai tu acum cu unde i toba  nu e toba :)))

Acum 7 minute, P T R a spus:

Ceai clocotit 

Auci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Am înțeles că s-a accidentat Dragnea într-un fierăstrău circular. E cea mai naturală știre posibilă. Dacă am fi trăit într-o țară normală, astea ar fi fost singurele știri pe care le-am fi auzit vreodată despre genul ăsta de oameni. Un anume Dragnea a căzut în flex când l-a împuns capra la el în curte... Un cutare Șerban Nicolae și-a bătut un cui în scrot când încerca să repare scăunelul pentru muls vaca... Unui locuitor al comunei Crivățu, pe numele său Codrin Ștefănescu, i-a explodat alambicul și a ajuns la spital cu 3 kile de cupru în capul ăla lucios... Taximetristului Marcel Ciolacu i-a căzut Loganul pe tâmplă când schimba o plăcuță de frână în fața blocului... Ludovic Orban s-a sugrumat într-un spalier la școala generală la care era profesor de sport... O coafeză, Elena Udrea, a ajuns la spital în urma unei încăierări pe motiv că i-a stricat permanentul croitoresei Viorica Dăncilă din Videle. Ăștia-s oamenii, tată! Astea ar fi fost meseriile lor în realitatea corectă în care ar fi trebuit să fim noi, înainte să ne devieze Iliescu de pe timeline-ul original și să ne arunce în lumea asta paralelă în care niște semianalfabeți cu școli profesionale și diplome furate la 50 de ani au ajuns noua nobilime de mucava."

 

Sursa: interminabilu' internet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fată, fac eu altele mai groase..trust in me.😉😂

Acum 2 ore, pitesti2010 a spus:

756.thumb.jpg.14590b1c1b8ecb1b912fc7dbb073db56.jpg

Doamne, aș fi suferit crunt dacă trăiam în epoca aia...nu îmi plac bărbații cu părul lung dar nici cu glezne la vedere.

Acum 18 minute, shashka a spus:

Cand e groasa? Cand arzi sarmalele?

Și apropo, cică fac sarmale foarte bune...acum nu sunt sigură dacă chiar fac sau le era frică să îmi spună altceva..Anyway, win-win situation😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...