Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1890

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 34 minute, ilarionciobanu a spus:

 

Floareo, e pe stangu' (daca poza e originala), care toba? Parca ziceai ca stii sa te incalti cu seveu'

Ca o femeie libera, puternica, si independenta, Floricica s-a fript unde a dorit ea ,da? ce o dai tu acum cu unde i toba  nu e toba :)))

Acum 7 minute, P T R a spus:

Ceai clocotit 

Auci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Am înțeles că s-a accidentat Dragnea într-un fierăstrău circular. E cea mai naturală știre posibilă. Dacă am fi trăit într-o țară normală, astea ar fi fost singurele știri pe care le-am fi auzit vreodată despre genul ăsta de oameni. Un anume Dragnea a căzut în flex când l-a împuns capra la el în curte... Un cutare Șerban Nicolae și-a bătut un cui în scrot când încerca să repare scăunelul pentru muls vaca... Unui locuitor al comunei Crivățu, pe numele său Codrin Ștefănescu, i-a explodat alambicul și a ajuns la spital cu 3 kile de cupru în capul ăla lucios... Taximetristului Marcel Ciolacu i-a căzut Loganul pe tâmplă când schimba o plăcuță de frână în fața blocului... Ludovic Orban s-a sugrumat într-un spalier la școala generală la care era profesor de sport... O coafeză, Elena Udrea, a ajuns la spital în urma unei încăierări pe motiv că i-a stricat permanentul croitoresei Viorica Dăncilă din Videle. Ăștia-s oamenii, tată! Astea ar fi fost meseriile lor în realitatea corectă în care ar fi trebuit să fim noi, înainte să ne devieze Iliescu de pe timeline-ul original și să ne arunce în lumea asta paralelă în care niște semianalfabeți cu școli profesionale și diplome furate la 50 de ani au ajuns noua nobilime de mucava."

 

Sursa: interminabilu' internet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fată, fac eu altele mai groase..trust in me.😉😂

Acum 2 ore, pitesti2010 a spus:

756.thumb.jpg.14590b1c1b8ecb1b912fc7dbb073db56.jpg

Doamne, aș fi suferit crunt dacă trăiam în epoca aia...nu îmi plac bărbații cu părul lung dar nici cu glezne la vedere.

Acum 18 minute, shashka a spus:

Cand e groasa? Cand arzi sarmalele?

Și apropo, cică fac sarmale foarte bune...acum nu sunt sigură dacă chiar fac sau le era frică să îmi spună altceva..Anyway, win-win situation😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, Flower-Power a spus:

Nu fată, fac eu altele mai groase..trust in me.😉😂

Doamne, aș fi suferit crunt dacă trăiam în epoca aia...nu îmi plac bărbații cu părul lung dar nici cu glezne la vedere.

Și apropo, cică fac sarmale foarte bune...acum nu sunt sigură dacă chiar fac sau le era frică să îmi spună altceva..Anyway, win-win situation😁

Opreste-te. Ramai la tocuri. Sortul...  mai incolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...