Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 43 minute, Flower-Power a spus:

Bisexuală sigur nu...a încercat una și am avut repulsie..de atunci nu îmi plac tipii cu părul lung..

 

 

Si la mine a incercat una si mi-a placut. De atunci imi plac fetele cu părul lung. 

Vorba aia: "I kissed a girl and I liked it". 🙂

 

I-am propus lui Iubi să ne dăm jos măscuțele. Am descoperit că de cinci zile fac sex cu vecinul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, pitesti2010 a spus:

Nu e chiar atat de plictisitor in carantina, dar cum este posibil ca o punga de orez sa aibe 4786 de boabe si alta 4791?

ai gresit pe undeva. am ajuns la 6000 și sunt abia la jumătate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, vintze a spus:

ai gresit pe undeva. am ajuns la 6000 și sunt abia la jumătate

 

Vezi ca ti-au scapat cateva in plus. As zice sa mai numeri o data. 😛

 

 

85.thumb.jpg.2329c3c5eabccb93f29a9812eeaf67f9.jpg

 

"Intr-o camera plina cu arta, te-as privi doar pe tine!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La tribunal:

"-Cum sa ântânplat de iați rupt mufarina?

 

-Deci, domnu judecator...eream ân cursă cu tiru și ma sunat șefu cămi dă liber de bucurie că ia născut nevastăsa tripleți...când am auzit, nu iam mai zis lu Lilica, nevastămea, că vin, că mam gândit săi fac o supriză.

 

-...așa...și supriza a fost bubuială cu capu de calorifer, nu?

 

-Stați așa că nui chear așa...am băgat cheia ân ușe, deschid și mă descalț.Zic "Unde ești făi nauzi că am venit din cursă mai devreme săți fac o supriză?"... ea, nimic!...dau ciubotele jos și merg ân dormitor!Ce văd?Ea despuiată cu o jartea pă ea, ântinsă ân pat!"Fă ție cald?"...Zice "Mor de cald...ori e coronavirus, ori am tenperatură"...zic "Care coroană fă, tânpito, pune o flanea pă tine că te trage la reumatizm și nam bani de dat la pastile"...âi dau flanica după scaun să o ia pe ea, săi țină de cald la șale și ce văd pe covor?Pete de iaurt!Zic "Wtf iz dis?Ceai făcut, ai mâncat iaurt ân pat?Uite ce spoiala dreq ai făcut pă covor...numai iese petele astea nici cu Oași en Gong."...zice "Las că iese că nui iaurt, mam spălat pe dinți și a curs umpic de blendămed"

 

-Blendămed? 

 

-Da, asa mea zis că blendămed!

 

-Iți dai seama că nu erea blendămed 

 

-Âmi dau dom șef că am pus pe deget să vad de aproape și nu mirosea deloc a mentol...și stați să vedeți...

 

-Hai, treci la bubuială că se termină programu și nam tinp in plm...zii cum i-ai dat cu carata

 

-...când mam dus sămi aprind o țigare ân bucătărie, aud dela ea din cameră bodogăneli.Las țigarea ân scrumeră și merg țintă să văd carei jmenu...când intru : nada, nimic!...ea ântinsă pă pat ca și cum nu sar fi ântânplat nimic...zic "Fă, ce bodogăneli sa auzit?Așa ca și cum ar fi eșit cineva din dulap.Tu nai auzit?"... zice "Nu, da ar trebui să chemăm un popă să facă o feștanie la mobilă ca tot tinpu troscăne și e semn rău dealu necuratu"...când mă apropii de dulap și deschid ușea, ce văd?Un gealat ân slipi!...și âncepe cu dealea cu " Buhuhuhu" ân fațamea!... nevastămea când vede, âncepe să țipe ca arsă și âmi zice "Adă repede agheazma din vitrină săl stropim că e strigoi...deaia troznea mobila că ma tot bântuit de când ai plecat cu tiru"... mă uit așa la el cum behăia isteric fluturând din mâini, mă uit la ea cum țipă și zic calm "Fă nauzi, da strigoiu ăsta văd că cam are erecție...ia zi : cunva tea bântuit pela marmeladă de țea gâdilat mușuroiu?"..."Nu, să crăp constipată ân tramvai, mă jur pe oci mei, să nam parte de fiimio Neluș și de motanu birmanej Costache dacă a fost vreo manevră paranormală cu kamasutre pe la inghinali mei"..."Fă nu mă nerva!"

 

-...și teai inervat!

 

-Vă dați seama!..."Păi futuz laptili măti de haimana...io bag drifturi cu tiru prin serpentine can Nefeseu să aduc un țalam să pun pă masă să ai ce crăpa la bojoci și ție âți anbalează stafiile turbina, ân patu meu și pe muzica mea?"

 

-Hai dăo mă, ân plm...așa iai zis?

 

-Da...și pormă iam dat tanaka la ficați ca eream turbat ca un maidanej flămând...triplu croșeu cu tulup ân falange și ju jițu la genunchi cu foarfecă din șpagat!

 

-Haha 

 

-Și cam asta a fost, dom șef!...pă strigoi lam teleportat cu plonjon ân grădinița din fața blocului și pă ea am trimeso la măsa cu tot cu boarfe...și matale dacă ereai ân locu meu, tot la fel făceai!

 

-Io cred c-o inpușcam, in paștele mă-si...hai, nu-ți dau nicio amendă că m-am distrati cu tine, numa ai grija data viitoare să faci și tu scandal mai pe sailăns că e baba aia de sub tine bolnavă cu inima și reumatizmu și nu cred că e normal să faci zgomot in halu ăsta!

 

-Așa e...promit că dau ân silențio stampa de acuma!

 

-...că poate și mă-ta e bolnavă si nu cred că ți-ar conveni să te sune că e gălăgie in bloc când e oră de somn!

-Așa e, dom șef!

 

-Hai, fi băiat cuminte... că mă ții peste program, sănatate la copii!

 

-Sărumâna șefule! "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Pop Mihai Lucian a spus:

 

^^^Asta da arta!

La o adica ii donez "protectia" mea sociala. 

Care de fapt e 0.

 

Acum 5 ore, vintze a spus:

mi-au ieșit analizele. sunt ok, mulțumesc90385230_1357220247799621_2294423451382841344_n.thumb.jpg.ba6f12033c5f6734e286de40e0eec7fe.jpg

Parca culoarea fontului e putin diferita de restul liniilor?

Zic si eu. Intreb pt un prieten.

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, john17 a spus:

Te credeam mai open minded... :P

 

John sunt open minded în termenii mei ..nu spera și nu ai teamă.😁

 

Acum 47 minute, pitesti2010 a spus:

@john17, cred ca toti speram... 😜

 

 

 

 

Acum 11 ore, pitesti2010 a spus:

 

Si la mine a incercat una si mi-a placut. De atunci imi plac fetele cu părul lung. 

Vorba aia: "I kissed a girl and I liked it". 🙂

 

Ce de confesiuni ..a fost prima oară? 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Flower-Power a spus:

Ce a fost asta? Nimic funny..înjurături ,caracter îndoielnic al celui care debitează inepțiile..🤨tu ai râs?

Doar o etalare a nivelului de intelijenta aunei mari cantitati de autohtoni. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, Flower-Power a spus:

Ce a fost asta? Nimic funny..înjurături ,caracter îndoielnic al celui care debitează inepțiile..🤨tu ai râs?

Eu....am plans

Ne asteapta vremuri grele,in care tot dobitocu' se va identifica , din pacate, cu lupta anti-virus

Acum 14 ore, Flower-Power a spus:

 

...de la nivelul lui, oricat de jos ar fi

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu țin minte să fi făcut remarca de mai sus ..,,de la nivelul lui, oricât de jos ar fi,,..dacă îmi arăți tot citatul ți-aș fi recunoscătoare

Acum 17 minute, taurus a spus:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 41 minute, Flower-Power a spus:

Nu țin minte să fi făcut remarca de mai sus ..,,de la nivelul lui, oricât de jos ar fi,,..dacă îmi arăți tot citatul ți-aș fi recunoscătoare

 

Greseala de...tipar.

Nu arunca, asa repede,cu pietre

 

 

Chiar acum, taurus a spus:

 

Era tot remarca mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, taurus a spus:

 

Era tot remarca mea

Nu arunc cu pietre ,deocamdată. Bagă 50 genoflexiuni drept pedeapsă și spune-mi când le termini. 😁 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...