Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Culmea ridicolului. Să te duci la un eveniment de covor roșu fără cravată și descheiat până la buric 

91BE0344-EFD1-4A0D-8277-E519B2A4419D.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, vintze a spus:

Culmea ridicolului. Să te duci la un eveniment de covor roșu fără cravată și descheiat până la buric 

91BE0344-EFD1-4A0D-8277-E519B2A4419D.jpeg

Da ce mândru e maimuțoiu coțofenei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Există două tipuri de femei:

1. Cele care, în timp ce gătesc, te privesc senzual peste umăr și-ți spun cu o voce suavă și cu un zâmbet în colțul gurii "Când ieși de la duș, să vii să guști ce am aici... sigur o să-ți placă" și...

2. Cele care urlă (taman) din bucătărie "CÂND IEȘI DE LA DUȘ, NU CUMVA SĂ FACI APĂ PE JOS, CĂ TOCMAI AM TERMINAT DE SPĂLAT PESTE TOT!"

 

Doamnelor... Nu dați cu pietre, repet NU dați cu pietre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, AdrianB1 a spus:

Femeile din prima categorie traiesc doar in regiunile unde Yeti si Unicornii se plimba pe strada si pozeaza pentru turisti.

This is funny, recunosc.😂

Acum 21 ore, pitesti2010 a spus:

Există două tipuri de femei:

1. Cele care, în timp ce gătesc, te privesc senzual peste umăr și-ți spun cu o voce suavă și cu un zâmbet în colțul gurii "Când ieși de la duș, să vii să guști ce am aici... sigur o să-ți placă" și...

2. Cele care urlă (taman) din bucătărie "CÂND IEȘI DE LA DUȘ, NU CUMVA SĂ FACI APĂ PE JOS, CĂ TOCMAI AM TERMINAT DE SPĂLAT PESTE TOT!"

 

Doamnelor... Nu dați cu pietre, repet NU dați cu pietre...

Wow, ai revenit! Tocmai când am scos motorul de la garaj..you know what I mean..

Welcome!

Între timp s-a mai anunțat @Sinner® că mă însoțește la o plimbare dar văd că săptămâna trecută nu a urmărit topicul meu..

Screenshot_20200604-221333_Samsung Internet.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moş Ion în trenul de Constanţa , în compartiment cu un grup de tineri.
- Mergeţi la mare, copii?
- Da, bade.
- Păi, vă rog şi eu ceva, că sunt cam bătrân şi obosit. Dacă adorm, mă treziţi şi pe mine, să cobor la Brăila ?
- Da tataie, dormi liniştit.
Adoarme moşul , tinerii se apucă de cântat, de jucat cărţi, trece timpul şi... când se uită pe geam, la un moment dat, trenul era deja oprit la Brăila . Îl trezesc pe moş:
- Hai tataie, sus, am ajuns la Brăila !
Trenul se pune în mişcare...
- Păi, cum să fac? Îmi rup gatul dacă cobor!
- Moşule, să faci cum îţi spun eu, îl învaţă unul, după ce sari din tren, o iei la fugă pe peron odată cu trenul, aşa nu o să-ti pierzi echilibrul, după aceea încetineşti şi te opreşti.
Zis şi făcut, sare moşul , o ia la fugă pe lângă tren şi nu păţeşte nimic. Tinerii răsuflă uşuraţi că l-au ajutat.
După cinci minute apare moşul în compartiment. Toţi rămân înmărmuriţi:
- Ce s-a întâmplat, tataie?
- Măi copii, am făcut cum m-aţi învăţat, am luat-o la fugă pe lângă tren şi când să încetinesc, pe la ultimul vagon, o namilă de om m-a luat de subţioară:... "- Hai, tataie, că te ajut eu, hopa sus!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...