Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

DOI HOMOSEXUALI ÎN AVION
Unul propune :
-- Ce zici , ne-o tragem și noi ...ne-am tras-o pe munte , în lift , în tren , doar în avion a mai rămas ... hmm !?!?!
-- Ești nebun , nu vezi că-i plin de lume...?
-- Nu ne bagă nimeni în seamă...ia cere tu un pix ...vezi daca'ți răspunde careva...
-- Începe ăsta... să ceară un pix... să strige după un pix...să urle chiar că vrea un pix...nimic , nimeni ,nici o reacție...
-- Ai văzut zice celălat...hai , nădragii jos , poponeata la bătaie...
Își fac ei treaba liniștiți, nici o problemă...
După o vreme ,o stewardesa trecând pe culoare observă un bătrânel crispat care vomase pe el...
Femeia îi spune...:
-- Dacă v-a fost rău, de ce nu a-ți strigat după ajutor...
Bătrânul făcând ochii mari...:
-- Glumești...mai adineaori a strigat unul după un pix...ȘI CE P**I ÎN C*R ȘI-A LUAT...!!! 

 

 

Un domn a plecat într-o delegație și știind că iubita lui are nevoie de ochelari, a intrat într-o optica ca să vadă dacă poate găsi ceva frumos și ieftin.

După ce a văzut câțiva, s-a hotărât la unii și i-a cumpărat. Angajata i-a împachetat, a plătit, dar la plecare în loc să ia pachetul cu ochelari a luat altul, foarte asemănător, care era alături.

Pachetul conținea niște chiloți pe care o clientă, ce se afla în magazin, tocmai îi cumpărase de la un alt magazin.

Bărbatul nu și-a dat seama de greșeală, s-a dus direct la poștă și i-a trimis pachetul iubitei sale, împreună cu o scrisoare.

Iubita, a rămas foarte uimită de conținutul pachetului, așa că a deschis scrisoarea și a citit.

Dragă Maria:

Sper să îți placă cadoul pe care ți-l trimit, mai ales văzând cât îți lipsesc, purtându-i de foarte mult timp pe aceeași și sunt lucruri ce trebuiesc schimbate din când în când.

Sper că am nimerit modelul. Vânzătoarea de la magazin mi-a spus că e ultima modă, de fapt mi i-a arătat pe a ei și erau la fel.

Eu, ca să văd dacă sunt ușori, i-am încercat chiar acolo. Nu știi cum a râs fata, pentru că modelele astea feminine pe bărbați arată tare comic, în special mie, (știi că am niște trăsături foarte proeminente ).

O fată, care era acolo, la fel, m-a ajutat să mă decid. Mi i-a cerut, și i-a dat jos pe ai săi, și și i-a pus pentru ca eu să văd efectul.

Pe fata nu stăteau la fel de bine ca angajatei magazinului, pentru că părul acoperea puțin pe laterale, dar chiar și așa, mi s-a părut că o avantajează tare mult.

În sfârșit m-am hotărât și ți i-am cumpărat. Poartă-i și arată-i părinților tăi, fraților și până la urmă, la toată lumea să vedem ce spune.

Ahhh, și sper că nu îți sunt prea mari, ca nu cumva să nu îți cadă când mergi.

Pentru a-ți fi de folos și mai frumoși, m-au sfătuit să îi cureți foarte des.

Poartă-i cu grijă și, în special, să nu-i lași pe undeva și să-i pierzi, tu ai obiceiul de a-i da jos oriunde.

În fine, de ce să-ți spun mai multe... Abia aștept să îi văd puși, pentru că știu că îți vor veni mult mai bine decât cei pe care i-am văzut la soră’ta. 😁😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, Flower-Power a spus:

Ce vă mai place să exagerați..oricum, constat că vouă de fapt vă plac neprihănitele..

 

Urmand recomandarile medicilor de a te scarpina atunci cand te mananca te vezi nevoit uneori sa faci rabat de la calitate.A,si ca sa nu fiu misogin  bineinteles  recomandarea e valabila si pentru sexul frumos.

Editat de farfuridi
gresala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...