Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 2 ore, vintze a spus:

AndreRieu este un showman. Face spectacol. Nu este un violonist de excepție, nu este genial, nu este nici măcar un virtuos. Știe să se vândă și are charismă, are o priză fantastică la publicul profan, dar este departe de publicul cu adevărat meloman. Cum ar veni e omul care umple sala polivalentă dar la Ateneu ar fi aproape goală

Ma rog, daca vrei neaparat sa pui lucrurile in aceasta cheie, se poate spune si asa. Dar asta numai daca tu ai pregatirea necesara in domeniul muzical, astfel incat aprecierea ta sa fie pertinenta. 
Altfel, este doar o parere, chestie de perceptie si gust🍻

E drept ca poate  eu ma exagerat oarecum cu aprecierile, dar faptul ca e showman nu-l face cu nimic mai putin bun ca si muzician. 

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În timp ce majoritatea bărbaților între 40 și 60 de ani fac sex de 2-3 ori pe săptămână, japonezii fac sex doar o dată sau de două ori pe an. Știu că pe mulți dintre voi vestea asta vă surprinde, vă dați seama abia acum că voi sunteți de fapt japonezi.

c9966f72-505e-4523-94d5-bd27b0808ee7.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmulețul cu câinele nu este amuzant. Are o problemă medicală și nu găsesc nimic amuzant, nici măcar nu înțeleg ce găsești tu amuzant. Fa-mă să înțeleg..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Flower-Power a spus:

Filmulețul cu câinele nu este amuzant. Are o problemă medicală și nu găsesc nimic amuzant, nici măcar nu înțeleg ce găsești tu amuzant. Fa-mă să înțeleg..

Nu stiam ca exista o astfel de boala, sorry!


 

 

DE1459D9-4F4A-4B70-B53F-BCF3168FFD1A.jpeg

D4E06B27-7771-458B-A3E4-7EF529B3FE9D.jpeg

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarăși o dai în bară FlipperCo cu filmulețul cu pisica. No comment. Ești incurabil, pare-se.

Acum 4 ore, WotRU2Me a spus:

Chinu' dreaq sa ajungi manechin si apoi vine o minte fistichie si-ti da de munca 😂

Stai că mai am..alege! Ce ai vrea să porți în caz că nu ai încotro?

Screenshot_20210122-131633_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131628_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131623_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131618_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131614_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131609_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131604_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, Flower-Power a spus:

Iarăși o dai în bară FlipperCo cu filmulețul cu pisica. No comment. Ești incurabil, pare-se.

 

 

 

 

 

 

Deloc draguta!

De aceea am denumit postarea in felul respectiv. Poate esti tu un pic prea sensibila. Apropo, ce animal de companie ai? Sau poate n-ai. Eu am si iubesc animalele. Faptul ca am postat cat de idioti sunt unii, nu ma face vinovat de actiunile lor, si nicidecum ca-i aprob. 
Si in plus, sa te repezi sa pui eticheta de “incurabil” atat de repede, e cam..... nejustificat, chiar negandit. 
No offence!

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred că acum descoperim internetul..filmulețul are ca personaje principale 2 pisici diferite, prima pisică ce savurează grațios, cum numai o felină poate să o facă, o frunză de canabis și o a doua pisică ce suferă de o boală neuromotorie. Cea de-a doua suferă de aceeași boală cu cea a cățelului din filmulețul anterior postat de tine. De aceea găsesc că nu e deloc haios. Nu mai crede toate bălăriile de pe net.

Ce animal de companie am? Am foarte multe, vreo 13 pisici adunate și vreo 6 câini adunați de pe stradă. Au fost vremuri în care am avut mai mulți câini decât pisici. E relevant pentru discuția de față?

Eticheta de incurabil am pus-o pentru că repeți figura.

Screenshot_20201020-091407_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...