Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iarăși o dai în bară FlipperCo cu filmulețul cu pisica. No comment. Ești incurabil, pare-se.

Acum 4 ore, WotRU2Me a spus:

Chinu' dreaq sa ajungi manechin si apoi vine o minte fistichie si-ti da de munca 😂

Stai că mai am..alege! Ce ai vrea să porți în caz că nu ai încotro?

Screenshot_20210122-131633_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131628_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131623_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131618_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131614_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131609_Facebook.jpg

Screenshot_20210122-131604_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, Flower-Power a spus:

Iarăși o dai în bară FlipperCo cu filmulețul cu pisica. No comment. Ești incurabil, pare-se.

 

 

 

 

 

 

Deloc draguta!

De aceea am denumit postarea in felul respectiv. Poate esti tu un pic prea sensibila. Apropo, ce animal de companie ai? Sau poate n-ai. Eu am si iubesc animalele. Faptul ca am postat cat de idioti sunt unii, nu ma face vinovat de actiunile lor, si nicidecum ca-i aprob. 
Si in plus, sa te repezi sa pui eticheta de “incurabil” atat de repede, e cam..... nejustificat, chiar negandit. 
No offence!

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred că acum descoperim internetul..filmulețul are ca personaje principale 2 pisici diferite, prima pisică ce savurează grațios, cum numai o felină poate să o facă, o frunză de canabis și o a doua pisică ce suferă de o boală neuromotorie. Cea de-a doua suferă de aceeași boală cu cea a cățelului din filmulețul anterior postat de tine. De aceea găsesc că nu e deloc haios. Nu mai crede toate bălăriile de pe net.

Ce animal de companie am? Am foarte multe, vreo 13 pisici adunate și vreo 6 câini adunați de pe stradă. Au fost vremuri în care am avut mai mulți câini decât pisici. E relevant pentru discuția de față?

Eticheta de incurabil am pus-o pentru că repeți figura.

Screenshot_20201020-091407_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, adidas a spus:

Eu cred ca matza aia abia s-a trezit dupa anestezie. Asa facea si a mea.

Din păcate ,nu. 

 

Acum 4 ore, gast a spus:

Si pentru cine nu stie, nu frunza contine thc. 

Și ca să nu mai zic că marijuana este studiată pe pacienții cu parkinson și reduce spasticitatea necontrolată.

 

Acum 4 ore, WotRU2Me a spus:

Corect, intrebarea e complet justificata in cadrul unui test psihologic 😁

Cineva se simte ca la psiholog..experiența își spune cuvântul. Presupun că sunteți evaluați serios și des. Totuși, fă un print screen cu ținuta aleasă , promit că nu îmi dau cu părerea în scris.😂

Screenshot_20210112-160757_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Flower-Power a spus:

Cred că acum descoperim internetul..filmulețul are ca personaje principale 2 pisici diferite, prima pisică ce savurează grațios, cum numai o felină poate să o facă, o frunză de canabis și o a doua pisică ce suferă de o boală neuromotorie. Cea de-a doua suferă de aceeași boală cu cea a cățelului din filmulețul anterior postat de tine. De aceea găsesc că nu e deloc haios. Nu mai crede toate bălăriile de pe net.

Ce animal de companie am? Am foarte multe, vreo 13 pisici adunate și vreo 6 câini adunați de pe stradă. Au fost vremuri în care am avut mai mulți câini decât pisici. E relevant pentru discuția de față?

Eticheta de incurabil am pus-o pentru că repeți figura.

Screenshot_20201020-091407_Facebook.jpg

🤗🤗🤗🤗 Draga mea, am inteles! Pentru tine faptul ca cineva nu cunosste afectiunile unor animale si oarecum este pacalit de net, inseamna ca merita etichete. Ok!
Totusi pentru stiinta ta, sunt genul ce verifica permanent informatiile ce-i cad in mana, mai ales daca sunt de pe net (deformatie profesionala).

Asta in foarte putinele situatiil cand ele vin de acolo (sa nu confundam totusi filmuletele cu animalute cu ce inseamna de fapt informatii). 
Acum asta este, nimeni nu le stie pe toate, mi-am furat-o la astea cu animalutele, se intampla si imi asum.
Dar hai sa facem cum spunea un intelept, “sa stam stramb si sa judecam drept”

Jura ca pe tine nu te-au pacatit niciodata informatiile de pe net. Fiindca numai atunci poti sa arati cu degetul catre altul, altfel  esti doar “lupul muralist” (fie si la feminin). 
End of story!

Si felicitari pentru multele animalute de care spui ca ai avut/ai grija. Este laudabil!!

 

 

PS

Si ca sa inchei apoteotic referindu-ma la vorbele tale “Cred că acum descoperim internetul”  (oarecum jignitoare), citeste despre istoria acestuia. Cei ce l-au creat sunt mult mai aproape de generatia mea. Generatia ta doar il foloseste, convenabil nu?

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Flower-Power a spus:

Cineva se simte ca la psiholog..experiența își spune cuvântul. Presupun că sunteți evaluați serios și des. Totuși, fă un print screen cu ținuta aleasă , promit că nu îmi dau cu părerea în scris.😂

 

Am baut la tutun toata noaptea si stam si ma gandeam 🤔...si am avut o revelatie. Depinde de ocazie 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, FlipperCo a spus:

🤗🤗🤗🤗 Draga mea, am inteles! Pentru tine faptul ca cineva nu cunosste afectiunile unor animale si oarecum este pacalit de net, inseamna ca merita etichete. Ok!
Totusi pentru stiinta ta, sunt genul ce verifica permanent informatiile ce-i cad in mana, mai ales daca sunt de pe net (deformatie profesionala).

Asta in foarte putinele situatiil cand ele vin de acolo (sa nu confundam totusi filmuletele cu animalute cu ce inseamna de fapt informatii). 
Acum asta este, nimeni nu le stie pe toate, mi-am furat-o la astea cu animalutele, se intampla si imi asum.
Dar hai sa facem cum spunea un intelept, “sa stam stramb si sa judecam drept”

Jura ca pe tine nu te-au pacatit niciodata informatiile de pe net. Fiindca numai atunci poti sa arati cu degetul catre altul, altfel  esti doar “lupul muralist” (fie si la feminin). 
End of story!

Si felicitari pentru multele animalute de care spui ca ai avut/ai grija. Este laudabil!!

 

 

PS

Si ca sa inchei apoteotic referindu-ma la vorbele tale “Cred că acum descoperim internetul”  (oarecum jignitoare), citeste despre istoria acestuia. Cei ce l-au creat sunt mult mai aproape de generatia mea. Generatia ta doar il foloseste, convenabil nu?

Ma bucur ca ai înțeles. De-asta am si atras atentia ca acum descoperim internetul pentru că , vezi tu, nu tot ce apare pe net e și real. Nicidecum nu voiam să o transform într-o bătălie a generațiilor. 

Acum 3 ore, WotRU2Me a spus:

Am baut la tutun toata noaptea si stam si ma gandeam 🤔...si am avut o revelatie. Depinde de ocazie 😂

😂 și mai draguț..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Ce să înțeleg ?explica-mi te rog pe scurt.

Ai totul in mesajul initial, deci n-are rost sa repet. Te-am perceput ca fiind o fata isteata, si daca n-ai citit cumva din doi in doi, ai inteles sigur. Daca nu, nicio problema, nu stau rotile in loc din cauza aceasta. 
Eu inchei discutia aici fiindca altfel enervam lume, iar noi ramanem ok bpmdv. 
Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...