Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Intamplator am dat peste chestia asta...nu am vrut sa deschid topit nou, nici nu stiam unde, asa ca il pun aici....daca ramane aici bine, daca e mutat altundeva iar bine.

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/155206739798189/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking={"qid"%3A"6942979121066526574"%2C"mf_story_key"%3A"30474641046263067"%2C"commerce_rank_obj"%3A"{\"target_id\"%3A30474641046263067%2C\"target_type\"%3A6%2C\"primary_position\"%3A101%2C\"ranking_signature\"%3A2381732577368080384%2C\"commerce_channel\"%3A501%2C\"value\"%3A1.6886249407292e-7%2C\"upsell_type\"%3A108}"}

 

Pt cei care nu exista (a se citi nu au facebook) " Salutare, cautam pt o reclama :motociclisti 30-60 ani care sa arate in stilul acela american care merg pe chopper :) barbosi sau cu parul mare, muschiulosi sau si burtosi dar sa fie mai mari. asteptam propuneri cu poze pe [hidden information] sau pls tag your friends." ...cred ca pt Bucuresti.

Deci care va stiti burtosi si/sau pletosi/barbosi ......berea sau amandina mi-o dati dupa filmare.

 

Repet, nu am vreo legatura deci nu ma intrebati mai multe.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1890

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 8 ore, marauder a spus:

Intamplator am dat peste chestia asta...nu am vrut sa deschid topit nou, nici nu stiam unde, asa ca il pun aici....daca ramane aici bine, daca e mutat altundeva iar bine.

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/155206739798189/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking={"qid"%3A"6942979121066526574"%2C"mf_story_key"%3A"30474641046263067"%2C"commerce_rank_obj"%3A"{\"target_id\"%3A30474641046263067%2C\"target_type\"%3A6%2C\"primary_position\"%3A101%2C\"ranking_signature\"%3A2381732577368080384%2C\"commerce_channel\"%3A501%2C\"value\"%3A1.6886249407292e-7%2C\"upsell_type\"%3A108}"}

 

Pt cei care nu exista (a se citi nu au facebook) " Salutare, cautam pt o reclama :motociclisti 30-60 ani care sa arate in stilul acela american care merg pe chopper :) barbosi sau cu parul mare, muschiulosi sau si burtosi dar sa fie mai mari. asteptam propuneri cu poze pe [hidden information] sau pls tag your friends." ...cred ca pt Bucuresti.

Deci care va stiti burtosi si/sau pletosi/barbosi ......berea sau amandina mi-o dati dupa filmare.

 

Repet, nu am vreo legatura deci nu ma intrebati mai multe.

 

sa-l sune pe stelea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, ShadowAdy a spus:

 

Esti prea subtil pentru el :))

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La un restaurant, o mama sta la masa cu copilasul ei de 10 ani. Copilul se joaca prosteste cu o moneda de 10 bani, o baga in gura, si la un moment dat o inghite din greseala. Incepe sa tuseasca. Se pare ca se asfixiaza. Mama striga dupa ajutor, in timp ce copilul incepe sa se faca vanat.

De la o masa vecina sare un domn, ii trage copilului pantalonii jos si il strange tare de testicule! Copilul urla de durere si scuipa moneda din gat.

Mama e uluita, si dupa cateva minute, ii multumeste domnului:

- Ati fost extraordinar, credeam ca o sa-mi moara copilul! Sunteti medic?

Domnul ii raspunde:

- Nu, doamna, eu lucrez la ANAF. Asa procedam noi de regula ca sa facem pe oricine sa scuipe si ultimul banut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, FlipperCo a spus:

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Acum 20 ore, FlipperCo a spus:

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Acum 20 ore, FlipperCo a spus:

Doar l-am ignorat. O faceam si cu tine, dar as fi fost prea subtil. 
Sper ca macar va mandriti cu faptul ca pe un topic de FUN, voi puneti etichete oamenilor pe care nu-i cunoasteti. 
👍👍🍻

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, ShadowAdy a spus:

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

Doar in ceea ce priveste simtul umorului. Asta se vede din ce postezi.

 

On:

 

Merge Ion la salonul de tatuaje si ii spune tatuatorului:
- Fa-mi te rog un tatuaj cu "Porsche" pe organ. Vreau sa ii fac o surpiza iubitului meu Gheo.
- Ok, se rezolva! Vrei si un tatuaj cu "Tractor" pe outze?
- Nu, de ce-as vrea asta?
- Sa-ti tracteze Porsche-ul din rahat!

te-ai bâlbâit un pic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aţi observat că de când au ieşit din puşcării, minţile luminate ale României nu s-a mai scris nici o carte? Se duce dracu cultura în ţara noastră!

Un ţigan din Ţăndărei a uitat magneţii pe contoar înainte să plece în Anglia şi acum Enelul are să-i dea 1 miliard de lei…

Din cauza închiderii saloanelor de înfrumuseţare, vom rămâne în curând fără blonde…

La o nuntă, bărbaţii căsătoriţi au fost îndemnaţi să stea lângă persoana care le face viaţa frumoasă. Barmanul era cât pe-aci să moară sufocat.

Doamnele care au rău de mare sunt rugate să încerce una mai mică…

Femeile trăiesc mai mult pentru că nu au neveste!

Dacă vreţi să vă simţiţi în siguranţă, izolaţi-vă cu o asistentă medicală.

Dacă reuşim să unificăm Statul de drept cu Statul mafiot şi cu Statul paralel, ne vom numi Statele Unite?

GPS-ul nu trebuie niciodată folosit când mergi la cimitir. E oribil să auzi cum îţi spune: „Aţi ajuns la destinaţie”…

Nu înţeleg de ce toată lumea visează la o iubire ca în filme. Un film ţine 2 ore…

În sfârşit o veste bună pentru nostalgicii comunismului:A apărut primul magazin online în care nu se găseşte nimic!

Am dat de dl. fost tovarăş Ion Iliescu acum câteva zile la bancă.Făcea un credit pe treizeci de ani…

Să vedeţi voi când ăia mici se vor prinde că după tuşit urmează 14 zile de vacanţă…

I-am spus mamei că profesorul de matematică mă persecută… M-a pus să fac o piramidă. Da ce, eu sunt faraon?

O mamă se adresează învăţătoarei:
– Cum puteţi să-i daţi copilului o asemenea temă: dacă o bere costă 50 de bani ...?”
Soţul meu nu a închis ochii toată noaptea…

Machiajul excesiv ar trebui introdus în Codul penal ca „infracţiune de înşelăciune pe faţă”

Abia după ce te urci pe cântar pricepi că vaca de pe ambalajul ciocolatei era avertizare, nu reclamă!

Femeile ating frumuseţea maximă pe la 35 de ani, iar bărbaţii după ce împlinesc  500.000 de euro…

Un sfat pentru tinerii noştri: E periculos să bagi degetul în priză, în maşina de tocat carne şi într-o verighetă!

La final, o veste bună pentru noi, românii:De la 15 septembrie se ieftinesc yachturile !

Am citit în horoscop că soacră-mea e Fecioară!

Ştiaţi că în Insulele Canare nu există canari?Tot aşa e şi cu Insulele Virgine. Nici acolo nu sunt canari…

Dacă vreţi să aflaţi diferenţa între bărbat şi femeie, gândiţi-va la şah…Regele se mută doar un pătrăţel, dar regina face ce vrea ea!

Pentru că au scăzut veniturile din camătă, purtătorul de cuvânt al Clanului Duduienilor a anunţat că vor fi disponibilizaţi 30% din poliţişti.

Propun să ne scriem numele pe măşti, că eu habar n-am pe cine salut pe stradă…

Test de iubire.Închide soţia şi căţelul într-o debara şi când deschizi debaraua, fii atent să vezi cine se bucură mai mult că te vede.

Cred că nevastă-mea are Alzheimer. Cică nu-şi aminteşte ce a văzut la mine când m-a luat de bărbat!

Umblă vorba că femeile măritate se simt mai bine în zilele fără soţ…

S-a constat că 23% din accidentele rutiere sunt produse de beţivi.Înseamnă că restul de 77% sunt cauzate de cei care beau apă!

Noua lege împotriva hărţuirii ar trebui să prevadă sancţiuni grele pentru cei care trimit fotografii din vacanţă colegilor aflaţi la muncă.

Cică Poliţia s-a infiltrat atât de profesionist într-un clan de interlopi, că la un moment dat clanul a rămas format numai din poliţişti!

Am luat o pungă cu sare de Himalaia, pe care scrie că s-a format în urmă cu 250 de milioane de ani, dar expiră în august.Dacă nici ăsta nu e ghinion

Femeile sunt în avantaj pe plaja nudiştilor, pentru că pot vedea ce părere au bărbaţii despre ele.

Bunicu avea o vorbă: Femeia e ca fasolea, dacă nu are arac solid, se întinde şi la vecini…

După pandemia asta vom fi vorba cântecului, ca la douăzeci de ani, fără griji şi fără bani!

Dacă mergi la bancă şi faci un împrumut de 1.000.000 de euro, plăteşti 25-30 de ani…Dacă mergi la bancă şi furi 1.000.000 de euro,după 4 ani eşti liber… Pentru mai multe sfaturi financiare, urmăriţi-mă pe site.

Biciclistii sunt un real pericol pentru economie: nu cumpara masina, benzina, asigurare. Nu platesc la spalatorie, parcarea, ...
Si pe deasupra mai sunt si sanatosi !

Pune Guvernul sa conduca desertul Sahara si in 5 ani vei vedea ca e lipsa de nisip ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, vintze a spus:

cam aiurea sa vezi un indian "facut" :))

 

filmele indiene sunt ca manelele muzicii :D 

Acum 2 ore, john17 a spus:

cineva acolo sus nu-l iubeste pe baiatu ala. 

*ori cineva de jos il iubeste? :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...