Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bancuri! 😉

★ *Citat motivațional…* 
”Capul veșnic plecat, la un moment dat începe să pască”!

★ Se aude că, la oficierea căsătoriilor, se acceptă, pe lângă ”DA” sau ”NU”, și ”Fie ce-o fi”…

★ Te chinui un an să strângi bani pentru vacanță și… brusc primești invitație la o nuntă…

★ – Iubitule, tu mă mai iubești? Că nu îmi mai aduci flori!
– Te iubesc, turturica mea, dar nu mai lucrez la cimitir.

★ La anumite persoane, inteligența este ca și COVID-ul, sunt purtători, dar nu au niciun simptom.

★ La Epidemiile din copilărie.. 
Singura distanțare socială era:
– Stai departe de ăla, are păduchi.

★ Caut urgent două persoane pentru cules porumb. 150 lei/zi, plus masă și țigări.
P.S. – Dacă sunteți prinși, nu mă cunoașteți.

★ Te vaiți că te apropii de 40 de ani?
Să vezi cum e când începi să te îndepărtezi.

★ Uneori femeia are dreptate, alteori mereu!

★ Am un vecin idiot, care de fiecare dată când deschide portiera la mașină, îmi lovește mașina…
Am vorbit cu el, a zis că i se rupe…
Așa că am început să-i las bilețele de dragoste la ștergătoare…
Săptămâna asta, l-a bătut nevasta de 3 ori.

★ Când merg să-mi iau ceva din Mall, niciodată nu mă interesează prețul,  sunt doar îngrijorată să nu piuie când ies.

★ Doi pensionari:
– Bă, tu mai ții minte pastilele de ni le dădeau ăia în armată ca să nu ne stea mintea numai la femei?
– Da. Ce-i cu ele?
– Cred că la mine au început să-și facă efectul.

★ Văzând situația asta nesigură, am hotărât să-mi retrag toate economiile din bancă!
Sfătuiți-mă, unde pot să ascund 23 Euro?

★ Dacă ești urâtă, ești urâtă. Nu mă lua pe mine cu ”frumusețea interioară”, că n-am ochelari cu raze X.

★ Orice femeie visează să fie luată gingaș în brațe de iubit, apoi aruncată în pat… și lăsată să doarmă până face el curat și pregătește cina!

★ Soția mea a plecat în vacanță. Timp de două săptămâni, am dus gunoiul doar o dată.
Concluzie: în casă la noi, ea face gunoi!

★ Nevastă-mea a dat astăzi examenul de conducere. A luat 8 din 10. Ceilalți doi au reușit să sară din fața mașinii și să se salveze.

★ Dacă cel mic acuză dureri de cap, dureri abdominale, acompaniate de sensibilitate la lumină/zgomot, stare de somnolență precedată de stare de nervozitate, înseamnă că l-ai pus să facă lecții.

★ Am întrebat un arab cum poate trăi cu 2-3 femei în același timp.
– La fel ca voi ceilalți, doar că noi nu ne ascundem…!

IMG-20220625-WA0020.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 minutes ago, ENEOS said:

Bancuri! 😉

★ *Citat motivațional…* 
”Capul veșnic plecat, la un moment dat începe să pască”!

★ Se aude că, la oficierea căsătoriilor, se acceptă, pe lângă ”DA” sau ”NU”, și ”Fie ce-o fi”…

★ Te chinui un an să strângi bani pentru vacanță și… brusc primești invitație la o nuntă…

★ – Iubitule, tu mă mai iubești? Că nu îmi mai aduci flori!
– Te iubesc, turturica mea, dar nu mai lucrez la cimitir.

★ La anumite persoane, inteligența este ca și COVID-ul, sunt purtători, dar nu au niciun simptom.

★ La Epidemiile din copilărie.. 
Singura distanțare socială era:
– Stai departe de ăla, are păduchi.

★ Caut urgent două persoane pentru cules porumb. 150 lei/zi, plus masă și țigări.
P.S. – Dacă sunteți prinși, nu mă cunoașteți.

★ Te vaiți că te apropii de 40 de ani?
Să vezi cum e când începi să te îndepărtezi.

★ Uneori femeia are dreptate, alteori mereu!

★ Am un vecin idiot, care de fiecare dată când deschide portiera la mașină, îmi lovește mașina…
Am vorbit cu el, a zis că i se rupe…
Așa că am început să-i las bilețele de dragoste la ștergătoare…
Săptămâna asta, l-a bătut nevasta de 3 ori.

★ Când merg să-mi iau ceva din Mall, niciodată nu mă interesează prețul,  sunt doar îngrijorată să nu piuie când ies.

★ Doi pensionari:
– Bă, tu mai ții minte pastilele de ni le dădeau ăia în armată ca să nu ne stea mintea numai la femei?
– Da. Ce-i cu ele?
– Cred că la mine au început să-și facă efectul.

★ Văzând situația asta nesigură, am hotărât să-mi retrag toate economiile din bancă!
Sfătuiți-mă, unde pot să ascund 23 Euro?

★ Dacă ești urâtă, ești urâtă. Nu mă lua pe mine cu ”frumusețea interioară”, că n-am ochelari cu raze X.

★ Orice femeie visează să fie luată gingaș în brațe de iubit, apoi aruncată în pat… și lăsată să doarmă până face el curat și pregătește cina!

★ Soția mea a plecat în vacanță. Timp de două săptămâni, am dus gunoiul doar o dată.
Concluzie: în casă la noi, ea face gunoi!

★ Nevastă-mea a dat astăzi examenul de conducere. A luat 8 din 10. Ceilalți doi au reușit să sară din fața mașinii și să se salveze.

★ Dacă cel mic acuză dureri de cap, dureri abdominale, acompaniate de sensibilitate la lumină/zgomot, stare de somnolență precedată de stare de nervozitate, înseamnă că l-ai pus să facă lecții.

★ Am întrebat un arab cum poate trăi cu 2-3 femei în același timp.
– La fel ca voi ceilalți, doar că noi nu ne ascundem…!

IMG-20220625-WA0020.jpg

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le scatol est un composé organique présent dans les excréments et dans le tube digestif des mammifères. A haute dose, il dégage une forte odeur fécale mais il est utilisé en parfumerie car, à petite dose, il est caractérisé cette fois par des odeurs florales.

 

https://www.acsh.org/news/2020/01/21/skatole-natural-monstrosity-perfume-parliaments-produce-and-poop-14520

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...