Sari la conținut

Petrecere Sfarsit De An!


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

Dragi prieteni, DAC MOTORS are onoarea de a organiza petrecerea de sfarsit de an, sfarsit de sezon, bla bla. Sa ne intalnim, sa bem pentru cei care am terminat sezonul si sa varsam un strop de bautura pentru cei care nu au avut aceasta sansa.

Cel putin primii 150 (restu' in limita stocului disponibil) vor primi cate o cana de vin fiert din partea clubului.

Avand in vedere perioada anului, se vor strange niste bani pentru fiica lui Radu Balbaitu, Dumnezeu sa il odihneasca, nu pot cauta acum linkul catre postul cu accidentul lui Radu dar stiu ca mult l-ati cunoscut. Fata lui este orfana de ambii parinti. (Si bikerii se ajuta intre ei, nu? :bow: )

Acestea fiind spuse: Vineri, 22.12.2006, cu incepere de la ora 20.00, in Etrusco!

Va asteptam! :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De cand ne ameninti Escule cu prezenta, deja ne-am obisnuit cu locul gol rezervat pentru tine... :lol: glumesc, :bow: :bow:

Lasa..lasa ca ai dreptate..il jumulim daca nu apare :lol: ca de mult n-am mai :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu care de obicei esti baiat de baiat (parerea mea :bow:) ai avut curiozitatea si sa vezi in a cata pagina apare pentru prima oara adresa exacta? ca deja se face de-un club pe cati i-ai enervat cu raspunsul tau prompt

:bow:

 

[edit] Da, sunt baiat bun. Multi au avut ocazia sa vada lucrul asta si multi o vor mai vedea. Ma apucasem sa fac pledoarie functiei search, dar m-am razgandit, ca nu e locul si degeaba vorbesc ptr ca tot nu o sa fie folosita functia asta suficient, la fel cum multi persista sau nu realizeaza ca limbajul de mirc e dificil de citit si nu e locul aici ptr astfel de limbaj. Nu voi mai spune nimanui sa caute, dar nici sa se astepte cineva sa dau vreo informatie ce poate fi gasita folosind search-ul de pe forum sau pe prietenul nostru GOOGLE.

In ce priveste clubul celor pe care i-am enervat: so what? Nu trebuie sa ma placa toata lumea, asa cum nici eu nu trebuie sa plac pe toata lumea.

@marabelea: scuza-mi tonul daca e prea aspru, dar e din cauza ca sunt frecat aiurea la munca ptr niste tampenii.

 

Bun, terminai cu off-topic-ul.

 

Hai sa incheiem sezonul cu un party frumos.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana:

Frumos!!

 

Sper ca se vor strange destui bani pentru fetita lui Radu! Ori poate scoatem ceva echipament la licitatie...

Si trebuie sa fie o adevarata Petrecere de inchidere de sezon !!

:D :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...