Jump to content

I can do that! Here, hold my beer!

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu mai aduceti toti irelevantii in centrul atentiei ca nici nu stie cum se face, in primul rand oglinzie trebuie pliate daca nu vrei sa le demontezi, si de asemenea trebuie montat si un ghidon mai ingust, la anumite faze trebuie sa incetineasca pentru ca nu are loc....

nu mai aduceti toti irelevantii in centrul atentiei ca nici nu stie cum se face, in primul rand oglinzie trebuie pliate daca nu vrei sa le demontezi, si de asemenea trebuie montat si un ghidon mai ingust, la anumite faze trebuie sa incetineasca pentru ca nu are loc....

Tu ti-ai face anumite modificari sa mergi asa? Adica, serios acum...

La minutul 7:34 am avut orgasm!

Edited by alecscosmi

Mai bine ramai mic! Ala e un kamikaze, iar daca mergi asa si la noi, in max. 2 saptamani ai RIP-ul ars de soare ...

Clipul e de mult pe youtube. Probabil ca individul a avut deja parastasul de 1 an. LOL

e vechi omul...

ma mir ca inca posteaza.

acum trebuie sa luati si ceva in calcul. acolo NU te iei de motociclisti, ca se intampla nasoale, lumea merge pe banda mult mai ok ca la noi, sunt obisnuiti cu asemenea fenomene...

dar, da sigur ca intr-o zi ceva se va intampla... si nu o sa se lase cu vanatai ci cu chestii mai seriose.

Ai toate sansele . Oricum ar fi , adrenalina te ajuta foarte mult .....

Asa-i cand te mananca in c.r si te scarpini cu coada de la matura :)

acolo NU te iei de motociclisti, ca se intampla nasoale

ma faci sa zambesc...

Edited by catranel

A murit acum 1 an sau 2,brazilianu asta :alcy:

nope,

bine, nu inca

Ati gresit sectiunea ,trebuie postat la rubrica INCEPATORI :)))sunt cativa cu r1 sa vezi orgasme pe ei

:funny:

Sper ca se vor opri doar la orgasme si nu vor adopta principiul ”Monkey see, monkey do!”.

Edited by Mihai Doiaru

pai daca mergi asa mai cere respect in trafic si primesti...rip, in Romania avem scuteristi kamikaze dar probabil vor sa "creasca" si incep de pe ceva mic

Daca dai claxoane de-astea disperate , in Bucuresti,cred ca se gaseste o pasarica sau un pasaroi ,panicat, sa traga de volan peste tine :alcy:.Aia vad ca sunt cuminti ,stau in banca lor...zici ca-s pe pastile

Edited by EarthFish

moamaaa, sunt cei mai tari, oare mai accepta prieteni in grupul lor?

"Night riders" este clubul lor? sau doar asa au numit filmuletul? au afumat si politia, daca stie cineva cum pot sa ii contactez sa dea PM

off, chiar daca mai accepta in grupul lor, eu o am mica :( poate cand o sa o am si eu mare mai incerc

Edited by robert23mg

moamaaa, sunt cei mai tari, oare mai accepta prieteni in grupul lor?

"Night riders" este clubul lor? sau doar asa au numit filmuletul? au afumat si politia, daca stie cineva cum pot sa ii contactez sa dea PM

off, chiar daca mai accepta in grupul lor, eu o am mica :( poate cand o sa o am si eu mare mai incerc

Vezi la victoriei. :D