Jump to content

Care si-a pierdut numarul aseara, pe la Unirii?

Recommended Posts

Ieri seara pe la 9 am gasit pe splai, langa Judecatorie, o placuta cu B-***-BIT. M-am gandit ca urma sa fie facuta terci in urmatoarele 10-15 min... asa ca daca il stiti pe posesor si mai are nevoie de ea, dati-i de stire ;)

Eu am vorbit foarte serios vizavi de chestia cu postatul pe FB. Vă vine să credeți sau nu, FB e o rețea de socializare mai mare decît motociclsm.ro. Dar dacă sînt în carantină bănuiesc că se consideră, din start, că tot ce scriu e la mișto? Fiți serioși!

edit: nu-i bai, intru eu și-i dau share. :what:

Edited by zĂŽmbesc

Băieți, să nu uităm cazul diliului ăla care înțepa fetele/femeile prin tramvai. A fost descoperit după o campanie pe facebook precedată de un topic aci, pe forum.

Ieri seara pe la 9 am gasit pe splai, langa Judecatorie, o placuta cu B-***-BIT. M-am gandit ca urma sa fie facuta terci in urmatoarele 10-15 min... asa ca daca il stiti pe posesor si mai are nevoie de ea, dati-i de stire ;)

Salut, al meu este numarul. La unirii pe langa Zara mi-am dat seama ca a cazut dupa ce m-a oprit politia sa ma intrebe de ce nu il am, credeam ca fac misto de mine.

Am luat-o dupa spre CDG pe ruta unde am mers, si m-am intors tot pe la tribunal dar probabil era deja luat de tine.

Acum 2 ore l-am declarat si verificasem forumul inainte.. asta e, luni il ridic, 17 lei si o ora in picioare :) Noroc si mersi!

No shit dude. Eu n-am fb, si uite ca exist, prin minune!

Pierdere de timp (ceea ce e foarte scump).

existi ... dar fara folowers esti cam de pomana.

No shit dude. Eu n-am fb, si uite ca exist, prin minune!

Pierdere de timp (ceea ce e foarte scump).

vezi mai jos ;)

existi ... dar fara folowers esti cam de pomana.

s-a cantat BINGO!

ps. se zvoneste ca dupa achizitia WhatsApp Facebook o sa cumpere Motociclism.ro asa ca o sa ai si FB :grinbandit:

Salut, al meu este numarul. La unirii pe langa Zara mi-am dat seama ca a cazut dupa ce m-a oprit politia sa ma intrebe de ce nu il am, credeam ca fac misto de mine.

Am luat-o dupa spre CDG pe ruta unde am mers, si m-am intors tot pe la tribunal dar probabil era deja luat de tine.

Acum 2 ore l-am declarat si verificasem forumul inainte.. asta e, luni il ridic, 17 lei si o ora in picioare :) Noroc si mersi!

E bine ca ai numar de rezerva acum :crack:

saptamana trecuta unui coleg de trafic I-au cazut o sa de spate si o casca. le-am ridicat cu intentia sa I le inapoiez...si dus a fost..inutil am dat anunturi si aici pe forum si pe fb ...nu stiu ce sa fac cu ele...

Edited by greierasul

saptamana trecuta unui coleg de trafic I-au cazut o sa de spate si o casca. le-am ridicat cu intentia sa I le inapoiez...si dus a fost..inutil am dat anunturi si aici pe forum si pe fb ...nu stiu ce sa fac cu ele...

Olx?

Cine stie, poate cauta sa-si cumpere.

Plm..un fel de traditie?

Daca asa vrei sa numesti prostia,ok. Ai scris bine "traditie", daca iti aduci aminte de hai5. Pozele nu stau bine pe cd sau stik, mai bine stau in vazul tuturor, a lu' gheorghe,vasile, prieteni de o viata. Azi dai noroc cu ei, maine ii ai de "baieti buni". Cand te duci in vacanta, musai sa te dai mare, pui frumos poze, locatia,sa stie tot "saracu' " unde ai fost, cat ai cheltuit, cat ai stat. Consideri ca gigi are wc normal, de toata jena si tu ai cu senzori de miscare sau comanda vocala?! Nimic mai simplu, scoti aifonu (asta era si e' baza) si faci mozaic, dar nu oricum...musai cu tine cand te c@ci, sa se vada clar al cui este wc-ul./ s.a.m.d.

ON: daca vrei sa ti duci fapta buna pana la capat, du te la politie. Cea mai simpla abordare.