Sari la conținut

Accident intersectie trafic greu cu 13 septembrie


bezaru
 Share

Postări Recomandate

E vecinul meu. A avut noroc din ce am inteles ca de abia plecase de la semafor. Viteza la impact 40-50 km. Domnisoara din SEAT vroia sa intoarca sau sa faca stanga, nu e clar inca. Sunt curios si eu de filmare. Rider-ul e ok din ce am vorbit cu el, ceva julituri si o entorsa. Din ce am inteles a dat drumul la moto inainte de impact. Moto e sifonat destul de rau. Ghidon/furca rupt, probabil o sa fie spre dauna totala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut si eu motorul live cand deja era sub roti.e dauna totala din cauza vechimiii motocicleti.(este reparabila dar doar in regim propriu)Nu inteleg dc avea 2 casti,sper doar sa nu fi avut pasagera.

ps: nu uita sa le ceri banii si pe echipament.

Editat de jhn05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In prima faza, dupa numarul de inmatriculare al SEAT-ului , am banuit ca este un vechi taxi de la celebra companie P......, fata de care am o aversiune fatisa ( doar coca, manele, cruciulite, matanii si un miros greu suportabil). Sanatate rider-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit si eu sa vorbesc cu pilotul. El este cat de cat in regula, cateva julituri si mai tare mahnit din cauza motorului, ii era draga tare. Sa vedem cum si cat de repede se solutioneaza cu firma de asigurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...