Sari la conținut

Cea mai buna pizzerie - TRUE PIZZA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vreau sa comand

pe ce numar sun.......

conform linkului de fb de pe prima pagina:

12079275_472660072916681_756793433652950

 

acum daca tot sunt aici pe thread, in sectorul 1, mai exact in aviatiei/baneasa livrati? :) ca va lauda lumea si vreau sa incerc si eu o pizza buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca sunt din provincie si nu stiu ce inseamna ca sector zona delimitata in primul post ca fiind zona cu livrare gratis, care e comanda minima pentru Calea Calarasilor 167 sector 3 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pentru ca sunt din provincie si nu stiu ce inseamna ca sector zona delimitata in primul post ca fiind zona cu livrare gratis, care e comanda minima pentru Calea Calarasilor 167 sector 3 ?

salut , pentru zona aia exista o comanda minina de 60 de lei

 

Ai inchis?!

deocamdata nu am inchis. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut. Ne-am mutat si acum puteti manca pizza la masa. O coacem pe cuptor cu lemne. Ne gasiti in incinta restaurantului Taverna Fierarilor pe bdul Nicolae Grigorescu nr 2d www.tavernafierarilor.ro. Livrarile se fac acum in zona Titan.

Va asteptam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind singurul care a facut comentarii negative referitoare la produsul tau doar privind niste poze nu prea ma impac cu ce am facut dar astea sunt pe cale de se rezolva ca te-ai mutat la mine in zona si voi face comanda imediat.comanda se face la restaurantul indicat?adica taverna fierarilor?

Editat de andrei gras
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind singurul care a facut comentarii negative referitoare la produsul tau doar privind niste poze nu prea ma impac cu ce am facut dar astea sunt pe cale de se rezolva ca te-ai mutat la mine in zona si voi face comanda imediat.comanda se face la restaurantul indicat?adica taverna fierarilor?

Fiind singurul care a facut comentarii negative referitoare la produsul tau doar privind niste poze nu prea ma impac cu ce am facut dar astea sunt pe cale de se rezolva ca te-ai mutat la mine in zona si voi face comanda imediat.comanda se face la restaurantul indicat?adica taverna fierarilor?

Salut. Da. Comandă se face la restaurant. Te așteptăm )

» Post actualizat in 02 Feb 2016 19:29

Să va fac poftă :)

» Post actualizat in 03 Feb 2016 19:09

Miamii

» Post actualizat in 04 Feb 2016 12:36

Și meniu

post-11016-0-74114800-1454441295_thumb.jpg

post-11016-0-21439300-1454441314_thumb.jpg

post-11016-0-60302500-1454441357_thumb.jpg

post-11016-0-13667300-1454526498_thumb.jpg

post-11016-0-98766600-1454589380_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut ieri ocazia sa mananc o pizza "True".

Asa cum ti-am zis daca e naspa iti dau mesaj, daca e buna scriu aici.

 

Asadar, ingrediente foarte bune, blatul facut la fix si cuptorul cu lemne ajuta foarte mult. Eu am mancat pizza Tagi, o combinatie facuta de el, excelenta!

Chiar si ambianta in local e placuta si chelnerii sunt politicosi.

 

Recomand. (adica mai comand) :D

Editat de dagosh88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata f bine,era sa spun ca preturile sunt maricele dar apoi am vazut gramajul de 700 gr,ce sa zic poate am ocazia sa incerc pe viitor,o pizza buna inseamna la mine una care sa ma sature:),poti incerca sa bagi in meniu si pizza cu carne de vita,o sa aibe succes

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am comandat ieri una True și una Tagi. Nu sunt expert și nu mănânc foarte des pizza, dar astea sunt în top-ul meu:). Sunt făcute foarte bine și super gustoase, preț bun. Inițial am făcut rezervare la restaurant, dar nu am mai putut ajunge și le-au livrat în Mihai Bravu, destul de repejor.

Clar o sa mai comand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In vitan, pe langa mall faci livrari ?

salut , da , facem livrari pana acolo

livrezi si in piata amzei ?

in amnzei fiind mai departe exista o limita de comanda de minim 60 de lei

 

Am avut ieri ocazia sa mananc o pizza "True".

Asa cum ti-am zis daca e naspa iti dau mesaj, daca e buna scriu aici.

 

Asadar, ingrediente foarte bune, blatul facut la fix si cuptorul cu lemne ajuta foarte mult. Eu am mancat pizza Tagi, o combinatie facuta de el, excelenta!

Chiar si ambianta in local e placuta si chelnerii sunt politicosi.

 

Recomand. (adica mai comand)

 

Merci mult pentru review, ma bucur ca a fost pe gustul tau

arata f bine,era sa spun ca preturile sunt maricele dar apoi am vazut gramajul de 700 gr,ce sa zic poate am ocazia sa incerc pe viitor,o pizza buna inseamna la mine una care sa ma sature:),poti incerca sa bagi in meniu si pizza cu carne de vita,o sa aibe succes

salut, sunt sigur ca te saturi dintr-o pizza :)), o sa am in vedere si o pizza cu carne de vita, merci de sfat

 

Am comandat ieri una True și una Tagi. Nu sunt expert și nu mănânc foarte des pizza, dar astea sunt în top-ul meu:). Sunt făcute foarte bine și super gustoase, preț bun. Inițial am făcut rezervare la restaurant, dar nu am mai putut ajunge și le-au livrat în Mihai Bravu, destul de repejor.

Clar o sa mai comand!

 

merci de review, ma bucur ca ti-a placut

Eu nu mai comand.

De fapt as comanda, dar nu cred ca vin pana in Giulesti ( de unde au plecat.).

Pacat, foarte buna pizza facuta de ei.

da poti sa vi tu pana in Titan :)) la o plimbare si la o pizza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Livrăm la doamnă ghica. Comandă minimă e de 30 de lei. Te așteptăm :)

Am intrebat doar pentru ca eram curios daca e vreo chestie speciala pentru motociclisti. Sambata seara am sunat sa fac o comanda si mi s-a spus ca e prea departe si ca nu se fac livrari acolo. :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am înțeles ca băiatul care a răspuns a avut impresia ca e mai departe și fiind aglomerat în restaurat a spus ca nu se făc livrări în zonă. Am vorbit cu ei și am rezolvat o. Livrez în zonă respectivă. Scuze de eventualele neplăceri provocate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...