Sari la conținut

M-am Imprastiat


Roberte
 Share

Postări Recomandate

din pacate am ajuns sa scriu si aici.... sambata am iesit la o plimbare pe la ora 14(soare,12 grade),am zis ca e ok.la un moment dat iau o curba pe stanga in care mi-a fugit fata si m-a trantit de asfalt..m-am tarat pe sosea in paralel cu motoru si ne-am oprit la juma de metru de parapet.pe mine ma doare umaru si o coasta(cred) si motoru e sifonat pe partea stanga(carena sparta,oglinda rupta,semnalizatoare rupte,scaritza rupata,geam spart si toba un pic julita...) am zis sa fac ultima plimbare pe anu asta si uite ca a fost cu ghinion....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la reparat si insanatosire rapida. Sper ca ai trecut pe la un doctor.

 

Cu temperatura e aiurea. Acasa vezi multe grade dar sunt zone unde se aduna frigul. De ex sambata erau 7 in Predeal 0..1 pe Rasnov si 8 in Poiana. Am gasit si gheata pe unele vai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sapt asta am cazut de 4 ori !!

1 : scuter

2: minsk

3: RS50

4: a doua oara cu RS50 pt ca prima data nu mam lovit rau :bow:

 

nam cazut decat o data tot sezonu ,,, ( prima si PRIMA urcare pe mobra a fost cu ghinion ) cat am cazut acum in 7 zile ..... stiti vorba aia ,,, "in 7 zile de 8 ori " :lol: ...

 

BAFTA si NU incercati sami bateti recordu pls !!!

 

insanatosire GRABNICA !! ca stiu cum e cazut si nu e marfa :bow: :bow:

Editat de alecsxander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... a uitat baiatu sa mentioneze ca era un ac de par. Intr-adevar pe vremea asta aderenta e foarte scazuta, ajunge numa sa ciupesti frana un pic intr-o curba si esti pe jos. Bina ca n-ai patit tu nimic. Durerea aia trece dupa vreo 10 beri :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca cineva a patit-o mai rau si anume alecsxander,ce sa zic,de 4 ori intr-o saptamana chiar e un record.... am bagat-o la iernat si io ma apuc de baut pana in martie :bow: :bow: :lol: .... sa aveti sarbatori fericite,fara evenimente neplacute si un an cat mai bun :bow:

P.S. pacasac,vezi ca ma mut la tine din 23....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

sapt asta am cazut de 4 ori !!

1 : scuter

2: minsk

3: RS50

4: a doua oara cu RS50 pt ca prima data nu mam lovit rau :D

 

nam cazut decat o data tot sezonu ,,, ( prima si PRIMA urcare pe mobra a fost cu ghinion ) cat am cazut acum in 7 zile ..... stiti vorba aia ,,, "in 7 zile de 8 ori " :P ...

 

BAFTA si NU incercati sami bateti recordu pls !!!

 

insanatosire GRABNICA !! ca stiu cum e cazut si nu e marfa :D :finger:

 

bine ca n-ai comis-o cu dr-ul :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...