Sari la conținut

Accident ciudat in Timisoara


popicadi
 Share

Postări Recomandate

Probabil avea Dacie cu volan pe dreapta...

 

Un betiv pe autostrada merge pe contrasens si aude la radio:
“In acest moment pe autostrada un nebun conduce pe contrasens......" moment in care, betivanul scoate capul pe geam si striga iritat: Nu unu, sunt sute, sute!!!

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ceva ani radeau colegii mei de atunci de un altul care intrase in sensul giratoriu pe contrasens si nu intelegea de ce il claxoneaza toate masinile. Nu ma gandeam ca sunt asa multe minti sclipitoare de genul acesta.

 

Tanarul de atunci nu a facut accident cu isprava sa. Din pacate de data aceasta s-a lasat cu urmari :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot felul pe drumurile patriei...

cum draqu sa te bagi in giratoriu altfel decat pe sensul tau... nu inteleg.

cu copii si nevasta in masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tara lu' Papura Voda, unde toti prostii sau orbii pot obtine permis. Ca sa nu mai ocoleasca 10-15 metri, probabil a intrat pe contrasens.

 

Multa sanatate celor accidentati.


» Post actualizat in 24 Jul 2015 09:12

Nu inteleg de ce va mirati atit. In orice centru comercial se intimpla asta de zeci de ori pe zi. E plina lumea de din astia...

 

Cu alte cuvinte ar trebui sa ne asteptam ca la fiecare sens giratoriu sa dam peste un idiot de genul asta? In care centru comercial se intampla asta de zeci de ori pe zi? Eu pe unde am mers nu am intalnit inca astfel de specimene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greu de imaginat cum draq sa intri in giratoriu pe contrasens... mare e gradina... ar trebui permisul suspendat pe viata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare grijă la giratoriile dintre Mamaia și Năvodari, cei care aveți treabă pe acolo. Drumul e în lucru, după porțiuni de asfalt ca în palmă urmează niște tranșee de nisip și pietriș cât China, fix în giratoriu. Unii conservari frânează blană înainte de a se încumeta în ele, alții mai șmecheri o iau pe contrasens, că acolo e deja asfalt.

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot felul pe drumurile patriei...

cum draqu sa te bagi in giratoriu altfel decat pe sensul tau... nu inteleg.

cu copii si nevasta in masina.

 

 

Cacatul ala e aparent prost semnalizat si iluminat.

 

 

E SENS GIRATORIU,cat de bou sa fie ala care intra invers?????

 

o fi englez....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva vreme, trec prin cateva giratorii in fiecare zi, in afara orasului.

Pana atunci su eu credeam ca mersul pe contrasens in giratoriu e ceva mai rar ca rinocerul alb, ca doar cat de prost poate sa fie cineva sa faca asta??

Din pacate, e mai des decat credeam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta nu m-am gandit ,o fi englez si si-a luat dacie cu volan invers si inmatriculata in Bulgaria


» Post actualizat in 24 Jul 2015 12:49

Auzi da` la astia care circula pe partea gresita a drumului,adica la engleji si coloniile lor,in sensul giratoriu nu tot prin dreapta intri?Intreb si eu

o fi englez....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta nu m-am gandit ,o fi englez si si-a luat dacie cu volan invers si inmatriculata in Bulgaria

» Post actualizat in 24 Jul 2015 12:49

Auzi da` la astia care circula pe partea gresita a drumului,adica la engleji si coloniile lor,in sensul giratoriu nu tot prin dreapta intri?Intreb si eu

Daca vrei sa ajungi la stirile lor , da , prin dreapta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...