Sari la conținut

Motociclistul de Neamt cautat de politie


Postări Recomandate

Ma duceam la un prieten prin Berceni si m-a oprit politia pe Mihai Bravu fix inainte de intersectia de la SunPlaza (avand Vitan in spate), ora era aproximativ 00:00. Erau 2 politisti, unul s-a dus direct la numar si i-a zis celuilalt: "Nu e ba de Neamt!" si apoi au inceput sa imi explice ca au ordin sa opreasca toate motocicletele ca cica un motociclist cu numar de Neamt, cu prietena in spate, a lovit pietoni pe trecere si dus a fost. Apoi unul dintre ei mi-a zis: "Totusi, daca tot te-am oprit arata-mi si mie un carnet de conducere sa vad ca ai.", am scos toate actele dar mi-a luat doar carnetul din mana, s-a uitat sumar la el si m-a lasat sa plec. Am tinut sa ii spun ca rahatii de genul asta care nu sunt in stare sa fie oameni, ne complica viata si ne fac nume rau... M-au aprobat pana si politistii.

Editat de mikehit47
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

numaru; este NT 17 CBR motor de 125 cmc ! daca il cunoaste cineva , sa ii trasmita ca este ars

Editat de yusuf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Adica sa-i transmita ca e cautat si sa tina motoru ascuns, nu? Pai eu daca l-as vedea in trafic l-as da jos de pe motoreta aia cu un par. Dupa ce ca a lovit lume pe trecere si a taiat-o ca un (cuvant urat), as rupe parul de el !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie toata saptamana navod pe Bucuresti din cauza lui , asa ca daca aveti acte expirate probleme cu motoarele mai bine evitati saptamana asta ! ARS = in sensul ca a belito, ce sa mai ascunda motoru , ca baietii il cauta pe el :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca pana la ora asta au gasit deja conducatorul.... Imi e greu sa cred ca nu stiu cine e proprietarul si nu I-au facut deja o vizita in Neamt daca tot au numarul.

 

Posibilitati/mijloace si tot tacamul au sa resolve cazurile. Ca nu au chef, le e sila, au "interdictie" de mai sus asta I partea a 2a ...

Editat de cosmin tudor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numaru; este NT 17 CBR motor de 125 cmc ! daca il cunoaste cineva , sa ii trasmita ca este ars

 

De unde știi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde stiu NR sau ca este ARS

 

O faci pe șmecherul din obișnuință? Am evidențiat clar partea care mă interesa :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O faci pe șmecherul din obișnuință? Am evidențiat clar partea care mă interesa :what:

 

Asa m-a invatat de la academie sa pun mai multe intrebari !? acum ai inteles de unde stiu numarul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa m-a invatat de la academie sa pun mai multe intrebari !? acum ai inteles de unde stiu numarul ?

 

Puteai să spui așa de prima dată, ce, crezi că nu mai vorbeam cu tine sau cum? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteai să spui așa de prima dată, ce, crezi că nu mai vorbeam cu tine sau cum? :)

Vroiam sa fiu sigur ca iti dau raspunsul care il astepti,

 

Academia Catavencu?

Academia asta este cumva la Piata Victoriei in parcare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gramatica vad ca nu v-au invatat

Militistul are nevoie de tupeu si nesimtire nu de gramatica...o mai arde si in figuri cand i-a pus o intrebare colegul zambesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Militistul are nevoie de tupeu si nesimtire nu de gramatica...o mai arde si in figuri cand i-a pus o intrebare colegul zambesc.

Am fost baiat sa anunt ca se lasa cu control din cauza unui (motociclist), si daca aveti probleme cu actele sau motocicleta sa evitati strada saptamana asta, dar vad ca sunteti pusi pe caterinca proasta ! Asa este ma cu voi mereu , acasa pe caterinca , afara sa traiti sefu ! :))

 

Ne vedem in trafic !!!

Editat de yusuf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost baiat sa anunt ca se lasa cu control din cauza unui (motociclist), si daca aveti probleme cu actele sau motocicleta sa evitati strada saptamana asta, dar vad ca sunteti pusi pe caterinca proasta ! Asa este ma cu voi mereu , acasa pe caterinca , afara sa traiti sefu ! :))

 

Ne vedem in trafic !!!

Te astept la un Duel!! Ma duc sa mi curat spada. Engarde!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi Yusuf, nu cred că are nimeni ceva împotriva polițiștilor (mă rog, am rezerve în privința lui Jerry_Mcrie), doar nu ne dorim anarhie. Pe elparu l-am reportat de cum a postat și posibil să urmeze și alții.

 

Dar trebuie să fii și tu băiat de comitet și să nu ne vorbești de pe piedestal, corect?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost baiat sa anunt ca se lasa cu control din cauza unui (motociclist), si daca aveti probleme cu actele sau motocicleta sa evitati strada saptamana asta, dar vad ca sunteti pusi pe caterinca proasta ! Asa este ma cu voi mereu , acasa pe caterinca , afara sa traiti sefu ! :))

 

Ne vedem in trafic !!!

Ce vrajeala ieftina!

Numai un habarnist ar fi scris cele de mai sus.

1. Fiind numarul cunoscut, a doua zi cel mai tarziu, era identificat. Ganditi-va prin raza cator camere video a trecut dupa incident.

2. Unul care a calcat prin vreo instituie MAI, altcumva decat ca trecator, nu ar divulga informatii care au caracter confidential. O astfel de fapta ar avea pt acela consecinte disciplinare/penale.

3. Limbajul sigur nu este al unui prieten cu romana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...