Sari la conținut

Intrebare Strada Corlatesti


scabron
 Share

Postări Recomandate

Servus domnilor

 

Apelez la voi sa ma ajutati cu o informatie.

Am fost implicat intr-un accident la trecerea de cale ferata de pe DN1A, Centura de Est, Corlatesti. Ca sa vedeti mai clar despre ce vorbesc, avem urmatorul link catre Google Street View = https://goo.gl/maps/rXzUY

Poate sa imi spuna cineva cum se cheama strada secundara care intersecteaza DN1A, paralela cu calea ferata. Pe procesul verbal e trecuta ca fiind DJ139, dar din ce m-am documentat minunatul DJ139 e la 3,5 km mai incolo, in Moara Noua.

 

Multzam anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as zice ca e corect DJ139... daca e asa important ma uit maine cind ma intorc de la munca si-ti zic...

drumul respectiv a fost modernizat acum citiva ani si nu stiu sa fi avut vreun indicativ...

dar ce patisi la trecerea la nivel, ti-a iesit vreun bastinas in cale sau contemplai la vreo conlocuitoare de la pepeni?

Editat de ache2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cre ca rezolvi nik uitandu-te la fata locului, ca nu exista nici un indicator.

 

De patit... mi-a facut un Logan stanga in fata si am bagat o tavaleala zdravana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o tabla in care zicea ceva de modernizarea drumului... ma opresc sa vad daca mai e acolo ca parca spunea si despre drum (indicativ)...

eu nu tin minte sa fi vazut vreo borna pe acolo si trec destul de des pe acolo... DJ139 sa-i ramina numele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea... se pare ca e un mister absolut minunatul drum. am sunat si la primarie si aia imi ziceau ca drumu se cheama SAPARD :10:

 

orisicat, multzam mult pentru ajutorul domniilor voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...