Jump to content

vanzatori ambulanti podul Grant

Recommended Posts

nu stiu cati dintre voi aveti drum pe podul Grant, dar pt mine, care il parcurg aproape zilnic, vanzatorii ambulanti sunt o mare problema. Apar brusc dintre masini, nu sunt atenti decat la soferii pe care incearca sa ii "vrajeasca", si eu zic ca e doar o problema de timp pana la primul accident. Mi-e mila de ei, stau toata ziua in soare, dar in acelasi timp imi vine sa ii iau la omor.

Edited by riderontornadoes

nu stiu cati dintre voi aveti drum pe podul Grant, dar pt mine, care il parcurg aproape zilnic, vanzatorii ambulanti sunt o mare problema. Apar brusc dintre masini, nu sunt atenti decat la soferii pe care incearca sa ii "vrajeasca", si eu zic ca e doar o problema de timp pana la primul accident. Mi-e mila de ei, stau toata ziua in soare, dar in acelasi timp imi vine sa ii iau la omor.

Io am avut p[roblema asta cu aia de la fantana din mijloc de la Unirii. Dupa ce i-am injurat de cateva ori si m-am dat jos sa-i rup mufa unuia m-au tinut minte. Sa vezi acum cum ciulesc urechile cand aud mobra si cum zboara intre masini cand o vad...

Mi-e mila de ei,

why man ?! sunt niste tigani borati, eu sper sa ii gasesc uscati pe podul ala.

imi vine sa ii iau la omor.

like ! :ok:

Sunt peste tot unde e coada; aia de pe centura sunt cel mai penali cum atarna de cabina tirurilor incercad sa marite un incarcator sau o pereche de tenesi.

Daca ii claxonezi se dau la o parte, nu am avut pana acum probleme cu ei.

La podul de la intrarea in predeal vinseau mure, dar se dadeau cu respect laoparte cand ma vedeau venind (aveam si viteza ca era loc). E suficient sa te auda si stiu ca e trebuie sa se traga (cred).

muiereala romaneasca

comerciantii de pe podul grand sunt de ani de zile si nu i amendeaza nimeni MAI ALES CA SUNT PE CAROSABIL

pe o batrana care vinde zarzavat LANGA piata o amendeaza si ridica zilnic

TARA DE TOT KAKATUL!!!!

kollar man ... asta ca nu au avut ocazia sa te cunoasca la o bere... asa si cu bmwisti..... ai vazut ca la bere sunt baieti de treaba chiar daca au boxeri' intre picioare!!!!!!

kollar man ... asta ca nu au avut ocazia sa te cunoasca la o bere... asa si cu bmwisti..... ai vazut ca la bere sunt baieti de treaba chiar daca au boxeri' intre picioare!!!!!!

Ha ha, gata, data viitoare cand ma-ncurca unu' d-asta printre masini ma dau jos si-l invit la o bere!

pe cel de la lujerului il stiu de mult ,trec zilnic pe acolo,mia cerseste ceva,dar nu e agresiv de multe ori imi insenineaza zilele e amuzant cum dirijeaza el circulatia,cateodata sta si un politist acolo si il imita fluericiul,tare ma amuza,daca am un fruct sau ceva de mancare ii dau mereu cand trec pe acolo,e un om cu probleme psihice ,si aia care vand in intersectii dau la sprapret cumpara cu 5 lei si dau cu 10 ,desi a fost bun o data ca am ramas fara baterie si trebuia neaparat sa dau un telefon si asa am cumparat un incarcatorcare merge si acum(probabil norc de incarcator mai bun)