Sari la conținut

Accident Medgidia


G B V
 Share

Postări Recomandate

Ba baiatule, ce iti tot dai tu atata importanta ? Ce tot judeci pe toata lumea ? Cui ii tot dai tu indicatii aici de mers pe motocicleta ? Ce plm te recomanda pe tine pt oricare din cele enumerate ? Nu te intereseaza de nimeni, dar vad ca de 3 zile ii tot barfesti pe aici ca un "barbat" ce esti tu. Ai fost ranit in orgoliu ca te'au ignorat toti pe rand ? Inceteaza sa mai barfesti, sa dai orice fel de indicatii si sa mai cauti anturaj aiurea, de orice fel. Vezi'ti de ciorba ta asa cum si'au vazut toti si mai lasa'ne cu "standardele" tale de normalitate, ca excelezi fix in nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am stat si am tot citit, nu am intervenit deloc pana acum!

Intotdeauna o sa existe opinii diferite! OMU' pana nu trece printr-o oarecare situatie similara pur si simplu nu e deacord cu cele intamplate!

Si legat de echipament....eu am fost la inmormantarea lui Mario, Dumnezeu sa-l ierte si pe el si pe mos, si invit orice motociclist sa vina full echipat la 30+ grade , motoare la 110-120 grade(moment in care opream motorul), pe un traseu de vreo 7km lungime care s-a parcurs in vreo 1,5 ore cu o viteza de vreo 5-km/h sau cum se merge la pas la o inmormantare, caci erau momente cand opream motoarele din contact si impingeam din picioare deplasarea motoarelor.

Noroc tot cu frati de ai nostri motociclisti care umblau pe jos cu apa rece si intrebau in stanga si in dreapta care vrea apa, caci pur si simplu te topeai!

Invit orice motociclist sa faca un traseu asemanator ,si apoi sa mai vorbeasca doar in cunostiinta de cauza despre echipament in conditiile date!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mor eu daca am avut vreodata impresia ca ma inclin mai tare sau castig vreo miime daca sunt echipat...

alegerea fiecaruia, carnea si durerea fiecaruia.

liber arbitru, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce trreaba are echipamentul aici.

 

Era vorba de decenta. Militarii, colegii lui Mario, au fost in uniforma si nu au lesinat de cald. Eu asa stiu - la inmormantare nu te duci in slapi si maieu Poate la voi or fi alte obiceiuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...