Sari la conținut

Verificare moto contracost


Frana
 Share

Postări Recomandate

Salutare !

 

Scurt pe 2 : Am gasit o motocicleta in Iasi pe care vreau sa o cumpar insa eu sunt din Bucuresti si as avea nevoie de ajutorul cuiva din Iasi care se pricepe cat de cat la motociclete sa se duca sa vada/testeze motocicleta pe care doresc sa o achizitionez, astfel incat sa nu bat drumul pana acolo degeaba sa ma trezesc cu vreo surpriza.

 

Pentru cine este disponibil, pot plati 50 de lei pentru treaba aceasta, prin transfer bancar sau orice metoda.

 

Maine sau cel tarziu poimaine trebuie sa vada cineva motocicleta..

 

0786 668 001 sau raspuns aici sau mesaj.

 

Multumesc anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca inca mai exista oameni de incredere dispusi sa acorde o mana de ajutor si in schimbul unei sume de bani. E o chestie care dureaza cel mult o ora...

 

Aparent pana acum nu e nimeni dispus sa faca asta. Ma asteptam la mai mult de la aceasta comunitate ! SA VINA AMR-UL !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca inca mai exista oameni de incredere dispusi sa acorde o mana de ajutor si in schimbul unei sume de bani. E o chestie care dureaza cel mult o ora...

 

Aparent pana acum nu e nimeni dispus sa faca asta. Ma asteptam la mai mult de la aceasta comunitate ! SA VINA AMR-UL !

mai sunt colegule, numai ca ii gasesti din ce in ce mai greu!

 

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca inca mai exista oameni de incredere dispusi sa acorde o mana de ajutor si in schimbul unei sume de bani. E o chestie care dureaza cel mult o ora...

 

Aparent pana acum nu e nimeni dispus sa faca asta. Ma asteptam la mai mult de la aceasta comunitate ! SA VINA AMR-UL !

 

 

Nu gasesti in Iasi(deocamdata). Incepator fiind am cerut ajutorul colegilor din bv. Imediat am primit un numar de telefon all unui mecanic care s-a dus pe benzina lui acasa la vanzator si m a sunat apoi sa mi spuna ce si cum. Cand am fost sa o iau (la vreo 2-3 zile) l am sunat sa i platesc si m a refuzat. A spus ca i a facut placere si nu are nevoie de nimic. La Bucuresti mecanicul a confirmat fiecare cuv al celui din BV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri & info ! :)

Cand te intrebasem despre ce moto e vb crezi ca era doar de curiozitate?

S-ar putea gasi 1 ora libera in programul meu sa merg sa iti zic despre ce e vb, dar raspunsul tau , citez "un 600 rr" nu a continut destule detalii.

Da si tu un link, un nr de tel, ceva al vanzatorului sa elucidam misterul (daca nu s-a rezolvat deja).

Pot fi trimise si pe PM daca nu vrei sa iti fure cineva pontul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...