Jump to content

Oradea In Fiecare Zi

Pierrooradea
 Share

Recommended Posts

• Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yo n`am patit nimic numa cand am vazut`o ca tot se apropie am strans tare de ghidon si mo mutat vre`o 2 metri.... si apoi se tot cacao pe ea ca ce`o sa`i zica sefu de la firma ca i so inegrit umpic bara din spate :rusinica: ( k parca mar interesa)

putina atentie, baieti!

in 21 iulie la sediul firmei AUTO OPEL WEST (scoala de soferi) pe Selimbarului nr. 2, se organizeaza o actiune numita "O ZI IN BIHOR PENTRU SIGURANTA RUTIERA"

Eveniment international organizat de Scoala Auto Opel West si Inspectoratul de Politie Bihor si Politia Rutiera a judetului HAJDU-BIHAR din Ungaria.

Programul evenimentului: intre orele 10:00 si 16:00 porti deschise la Scoala Auto Opel West

Se pare ca va fi ceva interesant.

Am primit un pliant, si suna bine. In sfarsit ceva activitate

DIN ACTIVITATI:

SIMULATOR DE CENTURA DE SIGURANTA SI SIMULATORE DE MOTOCICLETA

FILME CU ACCIDENTE SI EDUCATIVE

SISTEM RADAR IN FUNCTIUNE

CHESTIONARE ON-LINE

JOCURI EDUCATIVE PT COPII

SI INCA CATEVA SURPRIZE

Nashpa frate! Era bunaciune? Ca daca da, o rezolva tatae! :blink:

mai porcushor crezi ca daca era nu o rezolva repsolica :finger: crezi ca ne mai povestea de incident ...acum era fericit :cheers:

...btw repsolica ai grija cu femeile (blondele dupa spusele porcushorului sef) ca astea nu se prea uita in oglinzile laterale iar aia centrala este gresit directionata :D ...ei si dupa ce a dat peste tine nu te-a dus la suc sau ceva de genul sa-ti mai treaca supararea :rusinica: sper ca tu n-ai patit nimic, glontzul e ok?

putina atentie, baieti!

in 21 iulie la sediul firmei AUTO OPEL WEST (scoala de soferi) pe Selimbarului nr. 2, se organizeaza o actiune numita "O ZI IN BIHOR PENTRU SIGURANTA RUTIERA"

Eveniment international organizat de Scoala Auto Opel West si Inspectoratul de Politie Bihor si Politia Rutiera a judetului HAJDU-BIHAR din Ungaria.

sa-mi povestiti si mie cum a fost daca mergeti :cheers:

putina atentie, baieti!

Programul evenimentului: intre orele 10:00 si 16:00 porti deschise la Scoala Auto Opel West

Se pare ca va fi ceva interesant.

Am primit un pliant, si suna bine. In sfarsit ceva activitate

DIN ACTIVITATI:

SIMULATOR DE CENTURA DE SIGURANTA SI SIMULATORE DE MOTOCICLETA

FILME CU ACCIDENTE SI EDUCATIVE

SISTEM RADAR IN FUNCTIUNE

CHESTIONARE ON-LINE

JOCURI EDUCATIVE PT COPII

SI INCA CATEVA SURPRIZE

Si eu ma duc :rusinica:

draga alice eu n`am nimic , si glontu parca zboara mai tare :cheers: ...nici vorba de suc sau dastea, de pupic nici nu mai zic :finger: :blink: :D :hug: ... ea isi facea griji ce`i face sefu ca vede o zgarietura neagra de 3 cm pe coltu barii din dreapta :hug: :rusinica: :cheers:

shtiti ce nu inteleg?.....cum o donat ala din poza sange daca are tatuaj?...o cunoshtinta nu o putut dona ca avea tatuaj in loc in care nici n use vedea...hmmmm

:rusinica: ? :cheers:

shtiti ce nu inteleg?.....cum o donat ala din poza sange daca are tatuaj?...o cunoshtinta nu o putut dona ca avea tatuaj in loc in care nici n use vedea...hmmmm

AI GRESIT TOPICU CRED :rusinica:

:) .. tatuaj=infectie sanguina?esti cam idiot baiete

:cheers: poz(n)eeeeee :cheers: super iesire .. 0% tras pe buci ieri ... :)

Maaaaaaaa... ia uite cine lipsea dintre noi...

Edited by gixxxer