Jump to content

Oradea In Fiecare Zi

Pierrooradea
 Share

Recommended Posts

• Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gixxxer sau alexanderraz ziceti`mi si mie cum v`ati bagat pozele alea cu Honda CBR 600F respectiv CBR 900RR la semnatura?... ca vreau sa`mi pun si nu stiu :)

secret de stat :)

glumesc iti spunem la lion la 21

dc nu mai ai rabdare, si dc te tine, suna-l pe avent sa-ti zica pt ca el ne-a invatat pe noi :cheers:

poze de aseara :blink:

--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 15:23 -------------
:blink:

--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 15:26 -------------
ce masa copioasa a avut alek :) :bigstar:

e catelusul din poza anterioara :wave:

post-15132-1185538703_thumb.jpg

post-15132-1185538723_thumb.jpg

post-15132-1185538751_thumb.jpg

post-15132-1185538776_thumb.jpg

post-15132-1185538795_thumb.jpg

post-15132-1185538807_thumb.jpg

post-15132-1185538823_thumb.jpg

post-15132-1185538838_thumb.jpg

post-15132-1185538865_thumb.jpg

post-15132-1185538967_thumb.jpg

post-15132-1185538987_thumb.jpg

post-15132-1185539002_thumb.jpg

aleck si aleck catelusu daca spui tu asa, par sa fie fericiti in poze dupa masa servita!

btw cine mi-a deochiat cauciucul de la masina? ...chiar inainte de a ajunge acasa am facut pana ...undeva in mijlocul pustiului intre Les si Nojorid ...binenteles fata cu prezoane e o combinatie total nepotrivita ...sau sandale /cric ...noroc ca a oprit cineva si m-a ajutat ...a fost comic oricum, pana noaptea nu mi s-a mai intamplat.

salutare

poze de aseara :blink:

<small>--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 15:23 -------------</small><br/>:wave:

<small>--- Mesaj completat în 27 Jul 2007 15:26 -------------</small><br/>ce masa copioasa a avut alek :blink: :)

e catelusul din poza anterioara :haha:

Super faine pozele de aseara trebuie sa fcaem mai multe iesiri de genul asta ca toata lumea cred ca s+a simtit foarte bine cel putin eu m+am simitit foarte bine. imi pare rau pt alice cu pana dar bine ca s+a rezolvat pana la urma.

:nono:

Hai asa si la mai mare! :bigstar:

super faine pozele... aleck sper ca ti`o picat bine mancarea :)

respect pt domnu care te`o ajutat alice... drum bun si vacanta placuta :bigstar:

Mancare, catzei, pene (pe spatele unora :blink: ) :bigstar: mi-atifacut-o cu mancarica...

Azi am dat o tura de Cluj, demential... trafic la greu, drum bun...exact combinatia care te trimite la somn o data ce-ai ajuns acasa... :)

Asfalt uscat!

P.S. Vlad si Petre, tovarasi de tovarasi... ne-am intalnit la jumatea drumului (in Patra). Misto plimbare, da' bob gulyas-u' de la R60 parca o fost mai misto! :blink:

is mai faine chestiile spontane! la fel ca ziua ta, repsolule. a iesit super fain, si intradevar cred si eu ca toata lumea s-a simtit bine.

P.S. Alice, imi pare rau pt pana, dar e ok ca te-ai descurcat. Si cand mai ai drum pe aici stii unde e magazinul, in plus ai nr de tel.

Te mai asteptam...... :bigstar:

as fi vrut sa vin si azi mai repede dar inca mai am de impachetat un pic ...ca sa nu mai zic ca mai am si de butonat pt lucru :bigstar: ...am si acolo net si am sa intru sa va salut

Mancare, catzei, pene (pe spatele unora :blink: ) :) mi-atifacut-o cu mancarica...

razi tu razi ...comand si eu data viitoare carnati a'la aleck la ce fata fericita ai in poza mi s-a facut si mie pofta :blink:

as fi vrut sa vin si azi mai repede dar inca mai am de impachetat un pic ...ca sa nu mai zic ca mai am si de butonat pt lucru :bigstar: ...am si acolo net si am sa intru sa va salut

razi tu razi ...comand si eu data viitoare carnati a'la aleck la ce fata fericita ai in poza mi s-a facut si mie pofta :)

Te ajutam la-mpachetat? :blink:

Hehe... devin famous carnaciorii. :blink:

btw cine mi-a deochiat cauciucul de la masina? ...chiar inainte de a ajunge acasa am facut pana ...undeva in mijlocul pustiului intre Les si Nojorid ...binenteles fata cu prezoane e o combinatie total nepotrivita ...sau sandale /cric ...noroc ca a oprit cineva si m-a ajutat ...a fost comic oricum, pana noaptea nu mi s-a mai intamplat.

offf .. ce noroc ai si tu :bigstar: