Sari la conținut

Accident in Gorj


fredy_rock86
 Share

Postări Recomandate

Iar eu pot pune pariu ca cel mai lung drum al tau a fost pana la Arc unde ai mancat o shaorma de la Spring si te-ai intors fericit acasa ca esti motociclist....

pot sa pun pariu ca a luat o shaorma LIGHT.... ca nu avea bani de retur de la arc

eu l am vazut

"As putea pune pariu ca motociclistul nostru a intalnit si un indicator "drum cu denivelari" si unul cu limitare de viteza. "

asa iti trebuie daca stai pe net si nu esti plecat sa pui poze de pe kiselev.........

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iar eu pot pune pariu ca cel mai lung drum al tau a fost pana la Arc unde ai mancat o shaorma de la Spring si te-ai intors fericit acasa ca esti motociclist....

Sa zicem va ignor rautatea asta gratuita. Da o fuga pana la Polovragi si verifica. Daca nu, ajung eu vineri pe-acolo si-ti confirm.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ce lume rea... Si ne mai salutam pe strada cu respect...

Nu prea am vazut posesori de Harley care sa salute sau macar sa raspunda la salut. Asa ca iar vorbesti fara sa ai habar. Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu poti decat sa presupui ca altfel strugurii sunt acri!

si ...tu ce moto pilotezi....

de 250 sau 400???

ca in februarie intrebai pe aici ce ar fi bun pentru un incepator iar acum ne povestesti de ARC....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu aveam cum sa intreb in februarie ce motor e bun pt un incepator... :)))) ma confunzi (rasul nu e ironic) hai sa inchidem discutia ca e sub nivelul meu in contextul in care luma se lauda pe aici ca "respect, suntem frati etc".

Un "frate" a cazut din varii motive... Viteza neadaptata, un drum aiurea... E ok daca conteaza pt cineva, motorul e doar zgaraiat dar dinamica i-a provocat ceva traumatisme.

Restul e poveste si frustrare.

O seara buna va doresc!

Editat de Dracon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, Doctor x: am ajuns de la un accident la niste suparari personale de cand eram mai mici :(

Noi salutam de fiecare data in trafic! fii mai atent data viitoare cand intalnesti un biker de Harley si o sa observi ca ridicam mana. Iar ce spui tu ca este aroganta (anticipez un raspuns de al tau) este doar mandria noastra de a fi pe un Harley-Davidson.

 

hai sa se ramana la subiectul "accident in Gorj" si revin eu cu detalii despre motociclist.

Maine poate il aducem la Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu scapa nici un topic fara basinile specifice Harley Davidson...

 

Iti trebuie multa scoala si cunostinte de fizica pt a afirma ceva de genul:

 

"PS: Un Harley merge pe curbe asa cum putin motociclete de viteza le-am vazut pe strazile din Romania."

 

Iar tu Dracon, ca sa-l musti de c.ur pe Doctor X asa tare doar pt ca s-a contrazis cu tine pe tema existentei unui semn de circulatie si sa-i faci profilu' de motociclist asa,din 2-3 miscari si 2-3 replici...........mi se pare dincolo de penibil. Ca dupa aia sa o dai intoarsa ca de la accident s-a ajuns sa se discute altceva......

 

Uneori e bine sa stii cand sa te opresti din mancat........ca.cat. E GREU, dar se poate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marsh ma si tu! Acri sunt strugurii!! Crezi ca ma intereseaza ca in loc sa mergeti pe motoreta dati din buze/taste pe aici? Vai steaua voastra! Omul de a cazut are mai multi km sezonul asta decat voi la in loc!

 

Edited by Dracon, A minute ago.

Editat de Dracon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdane, am si ceva scoala si cateva cunostinte in fizica si dinamica motocicletei.

dar suna-ma maine, ca doar am numarul de telefon in semnatura si dau eu o cafea la care sa-ti povestesc putin despre basinile mele, pe care chiar nu le am.

Ma gandesc ca nu ai avut timp sa observi bunavointa mea in mesajele de mai sus dar e ok, tot dau cafeaua

Editat de biu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciun motociclist adevarat nu ar face afirmatii de tot ca..c..atu cand un membru al comunitatii cade! Pur si simplu cade! Ca a fost traficul ca a fost viteza neadaptata... Cade! Comentatiile vostre de copii frustrati arata nivelul de educatie si cultura pe care il aveti! In loc sa intrebati cum e omul va fu..te grija ca ate HD! Da are Hd! Al doilea! Si mai e si scum! Si luat nou! Si face mii de km pe an prin toata tara singur sau cu gurpul! Frustratilor!

 

Va doresc in continuare o seara buna! Eu am incheiat orice discutie pentru ca nu am cu cine! Intelectual vorbind....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marsh ma si tu! Acri sunt strugurii!! Crezi ca ma intereseaza ca in loc sa mergeti pe motoreta dati din buze/taste pe aici? Vai steaua voastra! Omul de a cazut are mai multi km sezonul asta decat voi la in loc!

 

Edited by Dracon, A minute ago.

 

vezi,genul asta de comentarii o sa-ti asigure longevitate la threadul asta... daca stiai unde sa te opresti , ne aflam inca in limitele decentei...

» Post actualizat in 18 Aug 2015 21:40

Bogdane, am si ceva scoala si cateva cunostinte in fizica si dinamica motocicletei.

dar suna-ma maine, ca doar am numarul de telefon in semnatura si dau eu o cafea la care sa-ti povestesc putin despre basinile mele, pe care chiar nu le am.

Ma gandesc ca nu ai avut timp sa observi bunavointa mea in mesajele de mai sus dar e ok, tot dau cafeaua

 

tre sa-mi platesti si trenul,nu doar cafeaua... Glumesc, evident...

 

Comentariile mele de mai sus erau adresate altcuiva... Tu ai avut doar scaparea cu motoarele de viteza care mie mi s-a parut...cumva amuzanta cred... N-are sens sa despicam firul in 4. Mai ales ca tu chiar crezi ceea ce-ai spus :) (vis a vis de HD & speed-uri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marsh ma si tu! Acri sunt strugurii!! Crezi ca ma intereseaza ca in loc sa mergeti pe motoreta dati din buze/taste pe aici? Vai steaua voastra! Omul de a cazut are mai multi km sezonul asta decat voi la in loc!

 

Edited by Dracon, A minute ago.

 

 

Pai nu poti decat sa presupui ca altfel strugurii sunt acri!

 

De ce te tot plangi ca strugurii sunt acri? Sa inteleg ca vrei Harley si nu-ti permiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama! ... cred c-as muri de ciuda sa cad cu o motocicleta din 2015 .. da-le incolo de coaste .. da-l incolo de omoplat, as musca din asfalt de ciuda. Amuzant este faptul ca groparii .. pardon "drumarii" au zis ca vor pune stop in zona aia in loc sa repare naiba drumul ... cred ca suntem campioni in Europa la cratere "semnalizate" ... ca sa nu fie nevoit cineva sa-si asume vina.

In orice caz, sanatate colegului!

 

P.S. mergeti pe Transfagarasan sa vedeti acolo "distractie" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...