Sari la conținut

Accident Barcanesti B-52-VJT


alex1002ro
 Share

Postări Recomandate

Motociclistul si pasasagera par ok. Pe ea au luat-o in salvare, acuza dureri la umarul drept si bazin.

Pe el l-au cam batut tiganii din Barcanesti, nu stiu ce si cum.

A intervenit politia sa ii desparta.

Cine ii stie...

Adaug si pozele cu masina si filmele cu ei imediat

» Post actualizat in 29 Aug 2015 11:40

Si filmul..

post-58118-0-00189200-1440847597_thumb.jpg

Editat de alex1002ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pasagera a luat o smurdul iar pe baiat politia ptr ca sareau ciorile pe el, l au fugarit putin dar nu avea vatamari insemnate. ciorile ziceau ca l a batut pe sofer si pe un batran de acolo. cioara cu masina, dupa pozitia masinii cred ca a virat stanga pe linie continua. Mai grav este ca baiatul si a luat cativa pumni chiar din bratele politistilor, care erau inferior numeric adica vreo 3 iar ciorile vreu 3 iar de armament nu se pune in discutie datorita legilor tarii si a siatemului imputit din care fac parte.

Intrebarea este ce mai putem face pana sa aplicam ultima solutie, sa ne facem singuri dreptate.

» Post actualizat in 29 Aug 2015 11:59

la fata locului a mai oprit un motociclist cu un chopper care a luat si el doi pumni in casca. cinste lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trec aproape zilnic pe acolo, facand naveta din Ploiesti la Otopeni unde muncesc, in satul ala tot timpul merg cu 50 la ora pentru ca am vazut de 1000 de ori idioti care intorc in mijlocul drumului, carute nesemnalizate noaptea, biciclisti rupti de beti, iar capetele de creta stau mereu cu radarul la iesire din localitate, exact pana la intrarea in padure, pe ei ii fute grija de viteza legala, dar ce se intampla intre padure si senzul giratoriul unde e sediul militiei nu intereseaza pe nimeni, chiar acum 2 seri era unul mergea pe mijlocul dn-ului la 9 seara beat ranga, de ciori numai zic, hrana la caini daca ar fi dupa mine, sanatate celor implicati in accident

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar la bataie pentru ca STIU ca nu vor pati nimic, nu le face nimeni nimic.

E poetic chiar, tu muncesti, platesti taxe, asigurari sociale... ei toarna copii si "te muncesc" pe tine cu-n cutit, par rupt de prin gard etc.

Ma rog, nu vreau sa instig la violenta insa cred ca rabdarea si toleranta fata de acest comportament incepe sa ajunga la limite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar la bataie pentru ca STIU ca nu vor pati nimic, nu le face nimeni nimic.

E poetic chiar, tu muncesti, platesti taxe, asigurari sociale... ei toarna copii si "te muncesc" pe tine cu-n cutit, par rupt de prin gard etc.

Ma rog, nu vreau sa instig la violenta insa cred ca rabdarea si toleranta fata de acest comportament incepe sa ajunga la limite.

Solicitare de la AMR catre primaria bucuresti pentru autorizatie de protest si stat in fata guvernului pana

1)da o OUG care sa incrimineze ca tentativa de omor astfel de actiuni!

2)da o OUG pentru a schimba legea privind procedura folosirii armamentului din dotare a politistilor!

 

Altfel comentati degeaba pe aici...

Editat de @jinx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...