Sari la conținut

Donatii in Iasi


Leprechaun
 Share

Postări Recomandate

M-am tot uitat pe topic-ul deschis pentru donatii si multe persoane nu vor sa trimita un produs in tara uneori din comoditate sau din varii motive, asa ca am zis sa deschid aici un topic pentru asa ceva.

Si ca sa nu in deschid degeaba am si eu de donat un mouse Microsoft Designer prin bluetooth nou cu garantie.

Cine e interesat sa lase un PM si apoi stabilim sa vina sa il ia.

Cu ocazia asta poate ajung si eu sa cunosc oameni de treaba in orasul asta si care sunt dispusi sa faca gesturi pentru altii care chiar au nevoie de ceva si nu isi pot permite si care la randul lor poate vor fi ajutati si ei candva, cumva.

 

en-INTL-L-Microsoft-Designer-Bluetooth-M

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mouse-ul s-a dat si va ajunge la un copil.

Sa se bucure de el.

Asteptam si alti colegi care mai au de dat chestii sa posteze.


» Post actualizat in 30 Aug 2015 12:41

Felicitari pentru gest !

Multumesc.Chiar nu aveam nevoie de el si mai ales ca l-am castigat nu mi s-a parut corect sa cer bani pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Se dau una bucata geaca si o pereche de pantaloni.in prima instanță am vrut sa le vand dar am ajuns la concluzia ca mai bine pe dau cuiva care chiar are nevoie tinand cont ca începe sezonul si poate nu are bani de un echipament momentan.geaca e mărimea 54, pantalonii 50.nu fac parte din acelasi set.as prefera sa le dau cuiva din iasi in ideea sa vina sa le probeze daca mu sunt ok, sa fie disponibile pentru altcineva.pentru mai multe informatii Pm sau mesaj aici, legat de dimensiuni sau orice altceva.

post-92473-0-75109900-1458504005_thumb.jpg

post-92473-0-88378700-1458504017_thumb.jpg

post-92473-0-56604300-1458504028_thumb.jpg

Editat de fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma intereseaza pe mine geaca. Scot si eu la donatie o casca full face "L" decenta, o pereche de pantaloni de ploaie XL, o geaca de vara xl si o plasa moto.

Salut,

 

Lasa-mi un numar de telefon in privat si te sun dupa ora 16:00 cand ies de la munca, discutam sa vii sa o probezi.

» Post actualizat in 21 Mar 2016 11:38

Salutam!As fi eu interesat de pantaloni, am 1,82 si 76 kg. Oare mi se potrivesc?

Salut,

 

Eu cred ca ti se potrivesc, daca esti din Iasi lasa-mi un numar de telefon si te sun dupa 16:00 cand ies de la munca, vii ii probezi, daca sunt ok sunt ai tai :)

» Post actualizat in 21 Mar 2016 15:13

Din păcate colegului Vlad nu ii vine geaca.oferta rămâne valabilă:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Set de 4 x protectii universale destul de sanatoase (umeri, coate). Sunt de pe o geaca touring, 26 cm lungime, 15 latimea cea mai mare.

Exista si geaca, neagra din textil, abandonata de minim 3 ani prin garaj, ptr cineva 1,85-1.90 / 85-95 kg. (este decenta nu anii 80, trebuie spalata, buna la expeditii si tranta)

post-479-0-73651800-1464136417_thumb.jpg

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Se dau una bucata geaca si o pereche de pantaloni.in prima instanță am vrut sa le vand dar am ajuns la concluzia ca mai bine pe dau cuiva care chiar are nevoie tinand cont ca începe sezonul si poate nu are bani de un echipament momentan.geaca e mărimea 54, pantalonii 50.nu fac parte din acelasi set.as prefera sa le dau cuiva din iasi in ideea sa vina sa le probeze daca mu sunt ok, sa fie disponibile pentru altcineva.pentru mai multe informatii Pm sau mesaj aici, legat de dimensiuni sau orice altceva.

Pantalonii sunt la mine de o luna si ceva, arata chiar bine. Multumesc si pe aceasta cale!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantalonii sunt la mine de o luna si ceva, arata chiar bine. Multumesc si pe aceasta cale!

Salut Lucian,

 

Nu ai pentru ce, a fost o placere sa stam de vorba, poate ne mai intalnim cu vreo ocazie. sa ii porti sanatos si fara incindente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Are cineva nevoie de un cod pentru 10 GB de net pentru Vodafone de la Lays, lasati pm sa vi-l trimit.


» Post actualizat in 06 Nov 2016 13:13

Are cineva nevoie de un cod pentru 10 GB de net pentru Vodafone de la Lays, lasati pm sa vi-l trimit.

Adjudecat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna dimineata,

 

Daca este cineva interesat de o licenta office 365 pe 6 luni PM.

 

La multi ani tuturor si un an nou fericit !!!


» Post actualizat in 02 Jan 2017 08:24

Buna dimineata,

 

Daca este cineva interesat de o licenta office 365 pe 6 luni PM.

 

La multi ani tuturor si un an nou fericit !!!

Adjudecat !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Donez doua anvelope Michelin Sirac 90/90-21 ( mai merge vreo 4000 km cred ) si 120/90-17 ( din cate retin nu mai are multa carne ) si un kit de lant 15 - 38 ( sau 16-38) provenit de pe un transalp xl600, kitul de lant e in stare buna, daca nu e ruginit :D mers in jur de 5000 k cu el, il schimb pentru ca nu stiu cine a crezut ca-i o idee buna sa puna o foaie asa mica pe spate. Valabil cam intr-o saptamana, doua.

Contact pe pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare!

 

Donez o pereche de manusi de piele FLM, alb cu albastru. Sunt racing, neutilizate de vreo 2 ani si neingrijite.

Cu un pic de crema cred ca mai pot fi folosite 2-3 sezoane.

 

post-87774-0-37097300-1490814309_thumb.jpgpost-87774-0-29978700-1490814315_thumb.jpg

 

Cine le doreste ma gaseste la 0730550726.

 

Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Donez o pereche de manusi de piele FLM, alb cu albastru. Sunt racing, neutilizate de vreo 2 ani si neingrijite.

Cu un pic de crema cred ca mai pot fi folosite 2-3 sezoane.

 

attachicon.gifIMG_0835.JPGattachicon.gifIMG_0836.JPG

 

Cine le doreste ma gaseste la 0730550726.

 

Adrian

Salut,

am discutat mai inainte la telefon. Am postat ca sa stii cu cine ai vorbit. :)

Multumesc.

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...