Sari la conținut

Resoftare / remapare Honda CBR 1000RR SC57


Bogdan_dbm
 Share

Postări Recomandate

Si pc-ul nu trebuie configurat pt modelul respectiv de motocicleta? Ca bănuiesc că nu e universal.

 

Pastreaza banii si schimba modelul respectiv. Daca vrei sa scoti semnificativ mai multa putere din 1000RR 2004 te va costa cam cat o motocicleta noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt initiatorul topicului. Ce zice Cesar, acelasi raspuns am si eu. E o motoreta cu care doar te plimbi. Daca vrei demaraj mai mare, schimba calcatura lantului, pune-i pinion fata de 15 si foaie spate de 44dinti. Asta-i cam tot ce poti face. Poti sa-0i pui mama powercommanderelor, doar iti va creste consumul si atit.


» Post actualizat in 08 Sep 2015 14:27

Recomand George TNG ! Mi-a schimbat motoreta :))) A bagat diavolul in ea :)))

Tu ai ZX10, TNG nu poate sa resofteze HONDE, e singura marca moto care nu se resofteaza la un pret decent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am ZXu' , dar nush ce draci are forumul , nu pot sa schimb. Am un Suzuki TL1000R acu , am fost la George mi-a resoftat.o se simta o mare diferenta .

Daca vede vre-un admin , v-am trimis cateva PMuri nici un raspuns ! ( asa zice cand vreau sa modific ) :)

post-41624-0-38263500-1441907184_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate japo se pot resofta, cu exceptia Honda. Daca-i pui un ECU HRC, mare brinza nu se intimpla. De exemplu, un computer YEC schimba radical comportaamentul motorului, un Yoshimra EMS la Suzuki, deasemenea. HRC e apa de ploaie. Honda-i honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...