Sari la conținut

Unde se fac veste de piele cu patchuri pentru MC-uri/MF-uri?


northern_freyja
 Share

Postări Recomandate

 

Mda, am fost ieri la gecimoto.ro, slabuta oferta... mai caut nitel... :(

 

LE: Cred ca trebuie sa fac un drum cu motorul la Tg Mures... :D

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Niste domni, ce sa zic.

 

Ca sa explic ce mi se pare amuzant: va uitati cam mult la SoA. Mi se pare amuzant ca wanna-be-MC-urile de .ro adopta reguli din vest, dar cam atat. Bai, noi suntem MC, daca iti faci vesta cu rocker pe care scrie 'Iasi', te-am taiat, numai noi avem voie, e zona noastra. Dupa cum spuneam, cand te uiti la televizor e simplu. Teoria o stiu si eu, pana cand o sa se ajunga la practica, permiteti-mi sa ma amuz online.

 

Si apropo, sunt un lache, nu o doamna, imi permit sa aberez online de pe contul neveste-mii.

 

 

 

Post actualizat in 08 Sep 2015 09:16

 

Razi tu, razi, Harap-Alb ... da' eu zic ca e mai bine sa te informezi.

 

 

Nu stiu ce ti se pare amuzant la una din regulile de baza ala MC-urilor. Insemele MC-urilor sunt doar pentru membrii de drept a MC-urilor si sunt ceea ce ii definesc ca grup ( in engleza se mai cheama si colors ). Iti recomand sa citesti despre compnenta MCurilor,reguli si alte chestiuni de genul si vei vedea ca nu ti se va mai parea funny.

 

 

Poti incerca dar nu recomand...poate o sa le dai jos cu tot cu piele...si nu ma refer la cea de pe vesta.

Sabina tu ai patchurile, deci cumpara-ti vesta si le poti pune la cei care repara haine de piele.

 

 

Daca e pe asa si e femeie ( nu lache ) ma ofer voluntar sa o ajut. :) Cred ca mai sunt si alti voluntari pe aici :)

 

 

Daca domnul doreste este loc si pentru dansul :) Daca nu este,facem .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai usor sa nu iti crape neuronul ala stingher care ti-a mai ramas pe baricade. :alcy:

Inainte de a te ofusca invata ce inseamna spiritul de gluma si ironia...nu are nimeni nimic cu tine...poate doar piticii de pe creierasul tau cat o nuca.

 

Hai ca ne-am distrat destul.

 

BAFTA!

 

P.S. Daca noi ne uitam prea mult la SOA si suntem in wanna be MC atunci ce sa mai zic despre BMC de care nu a auzit nici dracu?

 

In alta ordine de idei ciocu' mic si joc de glezne.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste domni, ce sa zic.

 

Ca sa explic ce mi se pare amuzant: va uitati cam mult la SoA. Mi se pare amuzant ca wanna-be-MC-urile de .ro adopta reguli din vest, dar cam atat. Bai, noi suntem MC, daca iti faci vesta cu rocker pe care scrie 'Iasi', te-am taiat, numai noi avem voie, e zona noastra. Dupa cum spuneam, cand te uiti la televizor e simplu. Teoria o stiu si eu, pana cand o sa se ajunga la practica, permiteti-mi sa ma amuz online.

 

Si apropo, sunt un lache, nu o doamna, imi permit sa aberez online de pe contul neveste-mii.

 

post-69810-0-44589900-1442230911_thumb.jpg

Editat de aship
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suporterule, cand o sa treci in clasa a III-a sa imi mai spui niste spiritualitati din astea de glume, da' neaparat, da?

 

Mai usor sa nu iti crape neuronul ala stingher care ti-a mai ramas pe baricade. :alcy:

Inainte de a te ofusca invata ce inseamna spiritul de gluma si ironia...nu are nimeni nimic cu tine...poate doar piticii de pe creierasul tau cat o nuca.

 

Hai ca ne-am distrat destul.

 

BAFTA!

 

P.S. Daca noi ne uitam prea mult la SOA si suntem in wanna be MC atunci ce sa mai zic despre BMC de care nu a auzit nici dracu?

 

In alta ordine de idei ciocu' mic si joc de glezne.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a iesit nitel doamna educatoare, cum ati inceput sa va paruiti. La colt toata lumea! :tempted:

Micutzule, nu merge cu vesta de blugi... piele ca sunt Prospect! Ori suntem golani ori nu mai suntem... :D

 

Am cumparat pana la urma de la Geci Moto. Nu imi place grozav cum sta pe mine (ca pe gard) dar oi mai modifica-o eu cumva... acum mai am sa cos patch-urile si gata. Multumesc tuturor pentru sugestii (si reclamatii).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a iesit nitel doamna educatoare, cum ati inceput sa va paruiti. La colt toata lumea! :tempted:

Micutzule, nu merge cu vesta de blugi... piele ca sunt Prospect! Ori suntem golani ori nu mai suntem... :D

 

Am cumparat pana la urma de la Geci Moto. Nu imi place grozav cum sta pe mine (ca pe gard) dar oi mai modifica-o eu cumva... acum mai am sa cos patch-urile si gata. Multumesc tuturor pentru sugestii (si reclamatii).

 

Uite un patch pt tine:

 

post-69810-0-87796900-1442315917_thumb.jpg

 

Si niste unelte sa te ajute la cusut:

 

post-69810-0-15332700-1442316018_thumb.png

 

:lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aaa, tu esti din ala de pune poze cu cratita? :D

 

M-as duce in bucatarie dar sunt prea ocupata sa crosetez... :D

 

you crochet, you lose :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...