Sari la conținut

Foaie stunt cbr 125?


Postări Recomandate

Salutare! Ma gandeam zilele astea sa incerc putin stunt cu cbr 125 dar nu am idee cati dinti sa aiba foaia spate.. Poate a mai incercat cineva pe aici si imi da si mie mai multe detalii..

 

 

 

Sper ca am postat unde trebuie..

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu vrei sa faci wheelie in fata prietenilor cu un 125, nu proper stunt

 

iti trebuie o foaie cu minim 54 de dinti, nu stiu exact cat are 125`ul stoc asa ca sfatul e mai mult pretabil pt 600

C-am asa ceva... Multumesc oricum de raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatu ,baiatu l-a un '' drag" nu te bagi cu cbr de 125? :))) hai bai baiatu lasa youtubu` date mult cu el pana prinzi experinta asta conteaza ,o moto de stunt nu se preteaza la drum majoritatea le folosesc doar pentru asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu strica mobra cu stunt... vinde-o daca te-ai plictisit si lasa un incepator sa se bucure de ea... (prin primavara voi fi in cautare de un cbr 125 , deci... :)) )

on: raportul stock este 15-42. se gaseste pinion fata de 14 , dar foaie..nu prea stiu.

In orice caz , o sa distrugi ambreiajul (care deja patineaza din fabrica pentru a evita "popping wheelie" , fiind mobra de incepatori.)

Inca o data , nu strica motocicleta pentru stunt. (o distrugi + ca nu se merita)

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...