Sari la conținut

Hot surprins pe camera la furat din motocicleta


teodor.sava
 Share

Postări Recomandate

Azi noapte 25.09.2015 la ora 2:00 cineva mi-a umblat prin gentile de pe motor. A gasit si o pereche de pantaloni de piele si i-a luat. Totul a fost prins pe camera de supraveghere. Poate il recunoaste cineva. A fost anuntata si politia si se fac cercetari. Incidentul a avut loc in Lapus pe Eustatiu Stoenescu.

Linkul cu filmarea este aici:

https://www.dropbox.com/s/25ehhl5ytexszjb/20150925020003.mp4?dl=0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am vazut titlul m-am bucurat ca a fost prins vreunul care se ocupa cu furtul de motociclete pe la noi.

Ala nu e hot, e boschetar. Daca il prinde politia si il baga la zdup ii face un bine. Are un pat si o masa calda la iarna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa imaginile alea nu cred sa-l recunoasca...

dar daca-l identifici... o bataie buna nu cred ca i-ar strica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ti-ai montat camera de supraveghere, cam cate sanse credeai ca ai sa vezi fata vreunui hoţ, atata timp cat motoreta sta cu botu' spre strada?

Adica, orice ar vrea sa faca, nu are cum sa se desfasoare decat cu faţa spre ghidon...

 

Data viitoare sa nu care cumva sa pui o prelata sau sa lasi coburii goi. Eventual sa-ti lasi si casca plus cizmele :D

 

În rest...numai de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta prin zona pe la bodegi pe unu ca ala ca sigur il gasesti intreaba pe acolo.

Cand am vazut titlul m-am bucurat ca a fost prins vreunul care se ocupa cu furtul de motociclete pe la noi.

Ala nu e hot, e boschetar. Daca il prinde politia si il baga la zdup ii face un bine. Are un pat si o masa calda la iarna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ti-ai montat camera de supraveghere, cam cate sanse credeai ca ai sa vezi fata vreunui hoţ, atata timp cat motoreta sta cu botu' spre strada?

Adica, orice ar vrea sa faca, nu are cum sa se desfasoare decat cu faţa spre ghidon...

 

Data viitoare sa nu care cumva sa pui o prelata sau sa lasi coburii goi. Eventual sa-ti lasi si casca plus cizmele :D

 

În rest...numai de bine!

:10:

 

Sa-ti lasi si portofelu plin cu bani daca tot ai camera de supraveghere :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...