Sari la conținut

Alexandropouli 01.10.2015


robert_bobariu
 Share

Postări Recomandate

Cineva interesat de o iesire scurta pentru un pranz frugal si o cafea la malul marii? Plecarea maine dimineata la 6-6:30, intoarcerea in aceeasi zi.

pastreaza banii ca bagam un THASSOS de 2 zile in oct pe la jumate.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare, am vazut cind ai postat calatoria dar aveam treaba, data viitoare la o plimbarica de o zi din asta as veni si eu - daca nu te incomodez. 1050km :) Sper numai sa nu bagi o cafeluta pe fuga - la Napoli!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, nu te poti abtine! ..........si maine am atata treaba!

Iti, va (daca se mai strang colegi) doresc sa fie vremea cat mai buna!

 

Asteptam poze !

 

Drum bun!

Pacat, ti-ar fi placut, mai ales ca-s niste coclauri de toata frumusetea pe acolo si iese o combinata. Asta-i de anul trecut:

 

Foarte tare, am vazut cind ai postat calatoria dar aveam treaba, data viitoare la o plimbarica de o zi din asta as veni si eu - daca nu te incomodez. 1050km :) Sper numai sa nu bagi o cafeluta pe fuga - la Napoli!

Oricand, cu placere! Apropos de cafeluta - mi-am dat seama abia pe seara ca la pranz am uitat sa cer o cafea alaturi de hamsie, asa ca am un motiv sa mai trag o fuga (din categoria "mi-au ramas niste leva - ce sa fac, mai trag o fuga in BG!" :)))

Editat de robert_bobariu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... rasuceste cutitu-n rana, pt noi astia care nu am putut merge si am ramas acasa sa servim Patria!

 

Ma bucur sincer pt voi si multumim pt detalii! Ma alatur lui contabil si sper sa mai iesim impreuna; pana atunci numai bine si hai la drum ca vine iarna!

Editat de doxasit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai aproape decat pare la prima vedere. Plus ca GS-ul zboara, se stie!

cand mai apre cate un topic nou

" ce motor sa mi iau?" poate se uita si lumea la topicul asta ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachim, argumentul forte este ca nu ma resimt in niciun fel (ma refer la fund, ca la psihic nu am pretentii) - azi ar mai intra inca o tura. Pacat ca tre' sa mai dau si la sapa... (Sa strang bani de Thasos?)

 

Dan, dupa norii aia se vede cat de tare batea vantul! Sau este time lapse? :crack: Promit sa pun si eu macar un filmulet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan, dupa norii aia se vede cat de tare batea vantul! Sau este time lapse?

 

Deci, dupa ce ca ati facut nebunia asta intr-o zi (care nu mai e nici zi lunga de vara), ati mai avut timp si de filmari pe off-road? :D

» Post actualizat in 03 Oct 2015 10:20

... argumentul forte este ca nu ma resimt in niciun fel ...

 

Io te inteleg, cam asa a fost si la mine dupa mai mult de 1400 km facuti intr-o zi (Thassos-Viena). Recunosc insa ca si tempomatul a fost de mare ajutor pe unde se putea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala nu prea este off-road... E un fel de drum normal, doar ca-i lipseste asfaltul :bike-037:. Din pacate, fata de anul trecut, au mai inaintat cu asfaltarea, asa ca se duce.

Editat de robert_bobariu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Adica in jurul lui 18.10 +/-...?

Sunt interesat. Plescoi recomanda Kavala, pe Thassos am avea un sentiment de pustiu...!

cam asta ar fi data .....

dar clar pentru mine este THASSOS!!!

pustiu si curbe libere

KAVALA.... =MAMAIA!!!!! deci un NU hotarat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...