Sari la conținut

recomandare vopsire cadru electrostatic- Bucuresti sau cat mai aproape


ssk
 Share

Postări Recomandate

neata natiune,

 

as dori sa-mi vopsesc cadrul si jantele. pana acuma am gasit 2 variante.

 

sper sa nu fie considerata reclama. unul aici - /index.php?/topic/672715-sablare-profesionala-si-powdercoating-jante-etrieri-cadre/page-10&do=findComment&comment=4056764

 

unde pe facebook am vazut si ceva chestii negative, (nu toti clientii pot fi multumiti)

 

si 2 - https://www.facebook.com/Electrostatic.Galati?fref=ts (http://adcoatings.ro/)

 

recomandati altceva?

 

ptr curiozitatea curiosilor, :P este vb despre un cbr f4i. de ce il vopsesc? a fost varianta cu 1 sa si transformat in sport. codita acuma este neagra, cadrul fata si bascula alta. vopseaua de pe jante a cam sarit. Si proprietarul care a detinut-o inaintea mea nu prea a avut grija de ea. si cred ca merita sa o reconditionez, indiferent daca o pastrez sau o vand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,vezi ca e pe Fb un tip "vopsitorie mecanica sincronizare" ,am vazut ceva poze si lucreaza foarte atent . Ia legatura cu el si vezi daca spoieste si electrostatic. Si eu sunt interesat de o vopsire daca ni gasesc mobra colorata cum doresc.Sa ne tii la curent cu proiectul tau .

Editat de trazuu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te ocupi singur de proiect? ti-a luat mult sa dai jos toate piesele de pe cadru? Ma batea si pe mine un gand..tot un cbr am...

plasticele le-am dat jos songur si alte maruntisuri. Restul un mecanic

» Post actualizat in 18 Oct 2015 16:18

Salut,vezi ca e pe Fb un tip "vopsitorie mecanica sincronizare" ,am vazut ceva poze si lucreaza foarte atent . Ia legatura cu el si vezi daca spoieste si electrostatic. Si eu sunt interesat de o vopsire daca ni gasesc mobra colorata cum doresc.Sa ne tii la curent cu proiectul tau .

mersi. O sa caut. Vopsesc electrostatic doar metalul. Plasticul stiu ca nu se vopseste decat clasic.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vopsit toată motocicletă electrostatic la SRZ Garage pe sos Giulgiului vis-a-vis de Dedeman. Sunt mulțumit de ce a iesit. Acum o să merg la ei să în vopsesc niște genți auto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu am vopsit toată motocicletă electrostatic la SRZ Garage pe sos Giulgiului vis-a-vis de Dedeman. Sunt mulțumit de ce a iesit. Acum o să merg la ei să în vopsesc niște genți auto

mersi. Sunt cei despre care am auzit si eu. De le str. Bercenarului. Ai vopsit si elemente de plastic la ei? Editat de ssk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plastic nu prea ai cum vopsi electrostatic pentru ca plasticul nu conduce electricitatea. Ma gandesc...

pai asa m-am gandit si eu....daia am ramas pe ganduri cand a zis colegul mai sus ca a vopsit toata motoreta la srz....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...