Sari la conținut

mecanic braila


Sabin_gabriel
 Share

Postări Recomandate

Salut !

 

Este posibil sa am nevoie si eu de un mecanic in Braila pentru acest weekend. Trimite-mi si mie PM sau ceva cu datele de contact ale unui mecanic bun de acolo.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce nu postati aici informatiile? Poate vor mai avea si altii nevoie in viitor..

 

Probabil că Bujie lucrează la negru iar colegii vor să-l protejeze să nu înfunde pușcăria :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Salutare!

Voi ajunge Sambata la Braila si am nevoie de un mecanic, ma vad cu cineva sa cumpar o motocicleta si am nevoie si de auzul si ochii unui mecanic!

Stie cineva cum pot da Bujie?

Multumesc!

Urmeaza sa fac un schimb si sa iau un XT660X din 2007,

Braila este doar locul de intalnire, eu sunt din Constanta.  Daca nu reusesc sa dau de mecanic si mai este cineva printre noi care a mai avut un model ca aceasta..as aprecia ajutorul.

Multumesc frumos!

In afara te TPS si Bord..imi aduc aminte ca aveau niste astenii de primavara pe la inceput stiu ca sunt motoare fiabile dar stii cum e :) un ochi in plus..nu strica niciodata!
Eu dau la schimb Gs'ul + 1 diferenta din partea vanzatorului.. (s-au schimbat planurile si nu mai este timp de aventuri) ....momentan :)

Editat de Kosmas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...