Sari la conținut

Comenzi Sportsdirect.com


florin46p
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Vroiam sa imi comand ceva chestii destul de marunte de pe sportsdirect, am vazut ca au ceva oferte destul de ok, dar transportul e marisor raportat la pretul produselor pe care le vreau eu, mai e cineva din Timisoara care vrea sa isi comande ceva de la ei de pe site , si sa impartim costul transportului ?

Editat de florin46p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Vroiam sa imi comand ceva chestii destul de marunte de pe sportsdirect, am vazut ca au ceva oferte destul de ok, dar transportul e marisor raportat la pretul produselor pe care le vreau eu, mai e cineva din Timisoara care vrea sa isi comande ceva de la ei de pe site , si sa impartim costul transportului ?

Salut ,este un prieten in Timisoara care aduce/comanda produse de pe sportdirect din UK de cativa ani.Ia legatura cu el ,e super ok tipul....0724712828 sau 0724251764 ALIN si Alexandra.Succes.

Ps.Din cate mi-a povestit tipul,el are un fel de card de fidelitate pe site-ul lor si la comenzi ii ofera un discount.

Editat de Geo_74
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ce cumperi de la ei , citeste review-urile si cumpara doar unde sint bune . Obisnuiesc sa nu publice review-urile negative ci doar pe cele bune si eventual multumitoare . Au mari probleme legate in principal de marimi iar calitatea produselor e slabuta . Am cumparat de 3 ori de la ei diverse articole de imbracaminte si incaltaminte dar nu pot sa zic ca i recomand ...pina la urma insa sint banii tai .

Eu am mai cumparat cateva chestii de la ei si nu am avut probleme cu marimile, calitatea e cum e, la pretul ala eu zic ca e decenta... Acum vroiam o pereche de bete pentru SKI ca sunt mega ieftine, 4 euro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...