Sari la conținut

Suzi pe Jos


Adi Adrian
 Share

Postări Recomandate

S-a intamplat pe Bulevardu Brancoveanu in jurul orei 17:45 . Baiatu din ce spun martorii era lovit doar la spate .. dar constient l-a luat salvarea

 

12244094_931733080234253_105221111_n.jpg
pic hosting

 

12277179_931733076900920_1032807760_n.jp
image hosting site

Editat de Adi Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da @paca .. cam ceasu rau pisica neagra cred ca a fost .. ca la ora aia .. era cam mare aglomeratie . deci de gonit nu prea avea loc .. s-a strecurat si el pe unde a putut si conserva.. nu a folosit oglinda din dreapta .

 

Era pana in locu unde se forteaza stanga de pe drumu gazarului.

Editat de Adi Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat am fumat eu 2 tigari pe acolo .. Politistu i-a luat cheiile din contact .. l-am vazut eu .. si l-am intrebat eu .. : hai ce facem mutam motoru din strada ? si a zis ca nu, ca trebuie facute masuratori .. nu am putut ramane acolo ca eram in timpu serviciului . cand m-am dus acu pe la 10 acasa .. nu mai era pe jos acolo da nici prin apropriere nu l-am vazut .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul a fost urcat in salvare de un prieten de-al meu, era constient. Este din Oltenita si din cate am înțeles l-au sunat pe tatal lui si au chemat niste prieteni pt motocicleta, s-au folosit de telefonul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobra e la mine, colegul nu e tocmai ok :(

din dinamica accidentului pot suspecta un highside. posibil sa nu fi vazut capatul coloanei si luat prin surprindere sa fi franat mai tare.

din pacate iata ca se poate intampla si celor cu o experienta foarte mare in ale pilotajului moto.

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...