Sari la conținut

Catalin Grozavu - Tecuci


Bogdan Baciu
 Share

Postări Recomandate

„Pasionat încă de mic de motoare, Cătălin făcea parte din comunitatea de motociclişti din Tecuci. Iubea muzica, fiind deseori văzut interpretând cântece, acompaniat de chitară, prin parcurile tecucene. [...]

Toţi prietenii din comunitatea de motociclişti din Tecuci sunt alături de familia îndurerată transmiţând pe această cale condoleanţele lor.”

Cauza morţii: infact, însă cred că merită să fie şi numele lui aici.

http://tecuceanul.ro/catalin-grozavu-a-plecat-la-ceruri/ - astăzi a fost înmormântat fiind prezenţi mai mulţi motociclişti, preteni, cunoştinţe.

 

Odihnească-se în pace!

Editat de Bogdan Baciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos din partea ta, Bogdane, că ai deschis topicul ăsta despre Cătălin. A fost un băiat deosebit, foarte liniștit și mai ales altruist, din păcate plecat prea devreme dintre noi :( Nu cred că există om cu care să fi venit în contact și să nu îl fi apreciat. Îi plăcea să ajute pe oricine, bineînțeles că m-a ajutat și pe mine în mai multe situații.

Pentru cei care l-au cunoscut, dar mai ales pentru voi, toți cei care nu l-ați cunoscut, atașez o fotografie cu el.
Găsiți un clip cu Cătălin interpretând vocal și la chitară "Am nevoie de tine" (Direcția 5) aici.

 

12250088_1084240058266046_62259935886794

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...