Jump to content

Recommended Posts

Automobile Bavaria - BMW Motorrad cu sediul in Otopeni, str. Horia, Closca si Crisan, angajeaza mecanic motociclete:

Cerintele postului:

• Experienta profesionala de minim 2 ani ca mecanic moto
  • Experienta permis conducere cat. A minim 2 ani
  • Cunostintele de limba engleza constituie un avantaj
  • Cunostintele de electrica si diagnoza constituie un avantaj

Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa hr@automobilebavaria.ro.

Pentru alte detalii: hr@automobilebavaria.ro sau 021.200.62.63.

• 1 month later...

Ma incadrez doar la cerintele 2 si 3

Am vreo sansa?

As putea sa testez mobrele reparate. Part time if possible.

• 3 weeks later...

Automobile Bavaria - BMW Motorrad cu sediul in Otopeni, str. Horia, Closca si Crisan, angajeaza mecanic, electrician si inginer service:

Cerintele postului:

• Permis conducere cat. A
  • Notiuni de limba engleza

Asteptam CV-urile dumneavoastre detaliate pe adresa hr@automobilebavaria.ro.

Edited by Automobile Bavaria Moto

Anuntul asta e o vrajeala, un amic a depus CV-ul pt un anunt similar facut de voi acum cam un an de zile si nici macar nu a fost contactat desi avea un CV bun si era foarte priceput.

Nu mă pronunț despre Bavaria în sine sau despre serviciile lor, dar să știi că nu așa merge treaba :)

Dacă omul nu a fost contactat înseamnă că nu a fost luat în considerare. În acest caz, angajatorul ofertant nu va contacta interesatul doar ca să-i spună că nu a fost reținut. Nici mie nu mi se pare neapărat normal, însă așa se întâmplă la americani, așa se întâmplă în Europa de Vest și așa se întâmplă și în capitalismul românesc.

Daca te angajezi la ei promit sa-mi iau BMW! :)

N-ai tu banii de BMW. Stii cat costa per weekend?

Nu mă pronunț despre Bavaria în sine sau despre serviciile lor, dar să știi că nu așa merge treaba :)

Dacă omul nu a fost contactat înseamnă că nu a fost luat în considerare. În acest caz, angajatorul ofertant nu va contacta interesatul doar ca să-i spună că nu a fost reținut. Nici mie nu mi se pare neapărat normal, însă așa se întâmplă la americani, așa se întâmplă în Europa de Vest și așa se întâmplă și în capitalismul românesc.

De acord, dar daca n-au chef de vorba la ce dreaqu mai posteaza pe un FORUM?! Sa caute pe siteurile de joburi si gata. Sunt la fel ca aia care pun anunturi de vanzari pe forum si apoi se plang de comentarii.

Da kollar...ca tu de dimineata intri repede pe xjobs sa vezi daca a mai postat cineva un job in domeniu moto :)))

Sau intri pe forum...oare?

Oricum...mecanicii care au timp de prosteala pe aici...nu sunt mecanici.

Da kollar...ca tu de dimineata intri repede pe xjobs sa vezi daca a mai postat cineva un job in domeniu moto :)))

Sau intri pe forum...oare?

Oricum...mecanicii care au timp de prosteala pe aici...nu sunt mecanici.

Daca imi caut de lucru intru pe siteurile dedicate, daca am chef sa-mi stric ziua intru pe forum. :tempted:

Pe lanca faptul ca e posibil sa intre mai multi motoristi aici ca pe ejobs, mai e un motiv. Aici e gratis anuntul :)

Da, sigur AB nu isi permite sa dea cativa euro ca sa posteze un anunt...

De unde apareti cu concluziile astea?

Forumul asta e cel mai mare din Ro asa, toate service.urile au cont aici sau daca nu au cont cel putin intra cu diferiti useri ca sa mai vadă ce se petrece prin tara.

Faptul ca AB nu va răspunde la cei care aplica este pentru ca nu indepliniti cerintele lor, e atât de simplu.

Mai incercati baieti, mai puneti mana si invatati, meseria de mecanic moto presupune pregatire constanta, sacrificii si pasiune.

Automobile Bavaria - BMW Motorrad cu sediul in Otopeni, str. Horia, Closca si Crisan, angajeaza mecanic, electrician si inginer service:

Cerintele postului:

• Permis conducere cat. A
  • Notiuni de limba engleza

Asteptam CV-urile dumneavoastre detaliate pe adresa hr@automobilebavaria.ro.

A ul il am. Engleza la fel .Notiuni mai mult de 4 letter words . Alte cerinte ?

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...