Sari la conținut

Ktm 690 enduro R


Postări Recomandate

Acum 1 oră, Cap0ne a spus:

Astea sunt mansoanele. Nu este chiar integrat controllerul, dar este foarte slim si se monteaza chiar langa manson. Posibil sa fie nevoie sa muti controalele juma de cm ca sa ii faci loc.

https://www.louis.de/artikel/koso-heizgriffe-fuer-22mm-lenker-mit-im-griff-integrierten-schalter/10032697?filter_article_number=10032697

Ca feedback dupa ce le-am folosit cateva ture, inclusiv weekendul asta cand erau vreo 6-7 grade dimineata - sunt foarte ok pana acum. Se incalzesc repede, in 1-2 min pe treapta 5 incep sa simt caldura cu manusi de toamna, apoi le scad la treapta 1 sau 2 si merg cu ele asa tot drumul. Nu sunt groase (cum sunt cele de la oxford de exp, care sunt semnificativ mai groase ca cele stock). Singurul minus e ca sunt mai dure, cam ca orice manson incalzit, si simti mai dragut vibratiile uneori.

 

Salut,

Ai acceleratie ride by wire (electronica) pe 690?

Daca da, ai avut ceva probleme la montaj?

 

Ma intereseaza sa pun pe 390, fiind semnificativ ieftin ca cele de la oxford.

Editat de pepsi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, pepsi a spus:

Ai acceleratie ride by wire (electronica) pe 690?

Daca da, ai avut ceva probleme la montaj?

 

Da, ride by wire este. Nu am avut nicio problema cu montajul, a mers brici. La mansonul stanga am pus adeziv, la dreapta a intrat foarte fix peste tubul de acceleratie (a trebuit sa il si ciocanesc usor in capat cu un lemnisor).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, Cap0ne a spus:

Da, ride by wire este. Nu am avut nicio problema cu montajul, a mers brici. La mansonul stanga am pus adeziv, la dreapta a intrat foarte fix peste tubul de acceleratie (a trebuit sa il si ciocanesc usor in capat cu un lemnisor).

Multam, mi-am si comandat un set :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...