Jump to content

Recommended Posts

nu nu nu!!! planeta 1 vreau.ca si asta din imagine. <_<» Post actualizat in 11 Jan 2016 11:15defapt ...puteam sa postez o poza cu fostul motor al meu

Bună alegere!

cumpar un Ij56,( IJ 350,planeta) ,cu acte valabile si fiscul la zi,solo sau cu atas,nu ma intereseaza stare de functionare sau stare estetica.ofer maxim 200-250 euro

Din pacate pot oferii doar una fara acte!

Am si eu una fără acte,dar pot oferi acte cu nr noi de la alta dezmembrata cu nr de alba Iulia,e orijinala si are si atas ..

Aia de la arad e vrajala,am sunat de m-am capiat,am pus rudele d'acolo in alerta,geaba ..

l-am si sunat.urmeaza sa imi trimite poze mai detaliate. mersi "john17" daca iese pasenta,ai o bere virtuala de la mine :cheers:

si bine inteles ,daca ar fi sa ne intalnim...o bere adevarata :bigstar:

» Post actualizat in 15 Jan 2016 07:59

deci mai caut Ij56. cea ce am vazut pe site-ul "lajumate.ro" ,e aproape cea ce imi trebuie.defapt,daca iau in calcul transportul si distanta,deja ies mult prea departe. dar poate gasesc ceva in stare mai buna si mai aproape.orice informatie este bine venita.multumesc motociclism.ro

» Post actualizat in 02 Feb 2016 16:50

se pare ca am gasit un IJ56,solo,aproape de Cluj.am si dat avansul.motorul inca nu l-am vazut,doar in poza.pare intreg,cu 2 sei independente,far mare,baleaje pe cilindru mici,aripa fata joasa,culoare cream.saptamana viitoare ma duc dupa fier.revin cu poze