Sari la conținut

Pasionati de Snooker


the Pig
 Share

Postări Recomandate

azi avem finala Barry Hawkins vs Ronnie O'Sullivan. hai sa vedem, la ce scor il bate O'sullivan pe Hawkins?

Editat de greierasul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Având de atâtea ori snucăr ( de multe ori în reluare ) pe ES1, ES2, ESInt iar în program figurând de fapt BSB sau SBK (live ! ) îmi bag ceva în snucărul lor. Sper să plouă pe ei cumva, dacă asta este posibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Si eu sunt fan snooker..pana acum finala merge intr-un singur sens..cand ii intra loviturile de distanta Ronnie nu are adversar!

Parerea mea este ca Barry are un handicap mental in fata lui O'Sullivan in primul rand, nici Ronnie nu joaca la cel mai inalt nivel, dar se pare ca asta nu il impiedica sa castige astazi.

 

PS: Deja este 6-1 :-(((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ronnie e un geniu,o legenda pe care avem norocul sa-l vedem in activitate!

Nebunia,inconstanta,revenirile lui spectaculoase si povestea vietii lui i-l fac sa fie supervedeta snookerului la ora actuala!

Imi plac si cei din noua generatie dar sunt prea profesionisti si pana acum nici unul nu pare lovit de geniu.

Barry nu e rau si chiar are ceva carisma,nu e constipat ca altii!Dar pe Ronnie e greu sa-l bati, mai ales in finale,

Dar Ronnie nu e invincibil,poate sa piarda la fel de usor ca si atunci cand castiga detasat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as zice ca are o sclipire Trump, dar mai are de mancat niste mamaliga...Ronnie este in snooker cum e Rossi in motociclism..zic...unic!

ar fi pacat sa-l bata asa repede pe Hawkins...speram la o finala mai disputata.


» Post actualizat in 17 Jan 2016 18:35

Având de atâtea ori snucăr ( de multe ori în reluare ) pe ES1, ES2, ESInt iar în program figurând de fapt BSB sau SBK (live ! ) îmi bag ceva în snucărul lor. Sper să plouă pe ei cumva, dacă asta este posibil

tv-urile de sport incearca sa-i multumeasca pe toti. daca uneori avem fotbal pe patru canale digi, un canal sport.ro si doua pe eurosport, nu inseamna ca ii blestem. nu-mi place fotbalul dar asta e. asa si aici. tine cont ca azi incepuse finala la snooker si pe eurosport dadeau ceva schi. abia dupa o ora au inceput sa dea si snooker. si da, mor de ciuda cand stiu ca este sbk si ei dau cine stie ce balarii ( nu zic snooker )...poate fotbal, na :P

Editat de marcelius78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la asta ma gandeam si eu cu rossi:)) dar mai degraba din perspectiva lui marius ancuta care are ceva din fanii lui rossi de pe topicul motogp:) si mai ales cum ii tremura microfonul la interviul de la circ dupa meci:)) e indragostit omu'. a fost cineva la demonstrativ? cum fu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto ce scrie pe celalat topic deschis de @luv! Cam asa am inceput si eu sa urmaresc snooker, cred ca asteptam Dakar si ma enervam ca intarzie :-) Azi n-am vz nimic, am "snukarit" zapada din curte in fosta hazna, poate o fi maine ceva reluare, treaba/clienti mai salcam pe nametii astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

https://m.youtube.com/watch?v=2YGFkzJ7Ooo

 

astazi s-a intamplat. el ii zice protest, altii ii zic nesportivitate.

 

la ce e in circuit pe cuvant daca ma pot pronunta. cunoscatorii stiu ca a mai facut-o, dar atunci s-a conformat dupa ce l-a rugat olandezul.

 

refuzi 13000 de coco pe care s-ar putea sa-i imparti cu cineva doar asa...o aroganta :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

S-a repozitionat intentionat la bila roz in loc de cea neagra si a refuzat sa faca 147 :hug: Si asta doar pentru a-i face in ciuda unui spectator care a strigat ceva din sala (daca mi-am dat seama bine)!

Sa faci asa ceva inseamna nebunie, tupeu,talent si geniu in acelasi timp!

Vezi de la min.5.50 ce spune si comentatorul despre faptul ca un asemenea jucator il poti vedea o data in viata.

 

PS: Acum am citit, pur si simplu nu a vrut break maxim ca protest pentru faptul ca premiul era de doar 10.000 pounds, vezi detalii mai jos:

http://www.prosport.ro/alte-sporturi/alte-sporturi/video-de-data-asta-nimeni-nu-a-putut-intoarce-decizia-rachetei-ronnie-o-sullivan-a-refuzat-sa-faca-break-ul-maxim-in-semn-de-protest-puteam-juca-bila-neagra-dar-doar-10-000-de-lire-sterline-15075913

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

146, intreband de la primele rosii cat e premiul pt maxim si primind raspunsul ca se da doar pt breakul cel mai mare. refuza sa joace ultima combinatie rosie neagra si face146.

razand tot breakul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a repozitionat intentionat la bila roz in loc de cea neagra si a refuzat sa faca 147 :hug: Si asta doar pentru a-i face in ciuda unui spectator care a strigat ceva din sala (daca mi-am dat seama bine)!

Sa faci asa ceva inseamna nebunie, tupeu,talent si geniu in acelasi timp!

Vezi de la min.5.50 ce spune si comentatorul despre faptul ca un asemenea jucator il poti vedea o data in viata.

 

PS: Acum am citit, pur si simplu nu a vrut break maxim ca protest pentru faptul ca premiul era de doar 10.000 pounds, vezi detalii mai jos:

http://www.prosport.ro/alte-sporturi/alte-sporturi/video-de-data-asta-nimeni-nu-a-putut-intoarce-decizia-rachetei-ronnie-o-sullivan-a-refuzat-sa-faca-break-ul-maxim-in-semn-de-protest-puteam-juca-bila-neagra-dar-doar-10-000-de-lire-sterline-15075913

Gata, am priceput. Dadusem "pe repede inainte".

Tipic Ronnie. D-aia are fani cat toti restul jucatorilor la un loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas changed the title to Pasionati de Snooker

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...